МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Главный Проспект» мизантропичен и маргинализирован

12/05/2008 | MV
#49 за 05.12.2008
МАРГІНАЛІЇ «ГЛАВНОГО ПРОСПЕКТА»

«Про мертвих – або добре, або нічого», «Про мертвих – правду» – ці крилаті вислови дійшли до нас з часів Давнього Риму. Людей, які публічно сміялися б над мертвими, тим більше над жертвами тиранів, вчені класифікують мізантропами, тобто людиноненависниками, християни – нехристами, народ – недоумками. Останнім часом до цієї категорії перейшли і деякі представники пишучої проросійської братії.
В останньому числі газети «Главный Проспект», яку безкоштовно десятками тисяч роздають севастопольцям і сімферопольцям, у рубриці «Анекдоты от Саши Буссова» прочитав таке: «Украинские ученые с абсолютной достоверностью установили, что вымирание динозавров в мезозойскую эру было также жестоко спланированным геноцидом украинского народа». Очевидно, що в автора підбірки та й редактора газети ці слова викликали бурхливий і нестримний регіт. Звичайно, це сміх без причини і відомо, ознакою чого він є. Співчуваю. Але чому у такому випадку молодим людям зі схибленою, девіантною поведінкою довірено видавати газету? Чому під брудним і цинічним анекдотом, який з’явився вперше в інтернеті, стоїть чийсь привласнюючий підпис? Чи не тому, що якісь духовні, а швидше й генетичні нащадки організаторів голодомору і геноциду погодились із цим розумовим брудом і безуспішно намагаються перетворити масові вбивства людей на сміх гієн і шакалів та пишаються цим?
Про яке заперечення голодомору і геноциду українського народу йдеться, коли є безліч опублікованих документальних фактів, які стали доступними після відкриття архівів, коли є десятки і сотні свідчень очевидців найбільшого жаху тоталітарного ладу? Суспільству потрібна правда про минуле, хай і жорстока, щоб такі злочини не повторювались у майбутньому.
А прийдешнє покоління вже зубоскалить і регоче над безвинно убієнними…
Степан СІРИЙ.
http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=6612


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua