МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Промова Пилунського на Конгресі Українців

12/15/2008 | Степан Андреевич
Промова Пилунського на Конгресі Українців Севастополя
13 грудня 2008 року

Вітаю Вас, вельмішановневне панство! Вітаю з святом, початком роботи Конгресу Українців Севастополя!
Мені здається, що лише Громадські організації українців ще залишаються поза політичними негараздами, стоять з боку від злого духа політпройдох, кумів, сватів, відвертих зрадників з українськими коріннями: пихатих генералів та рядових української п`ятої колони. Тому низькій уклін Вам, шановні друзі – прийміть щире вітання від українського Криму, від Народного Руху України.
Майже 18 років чекає український Крим, що хтось у Києві таки зверне увагу на український духовний занепад на маленькому півострові. Під страшні, галасні, образливі та брехливі вигуки про насильницьку українізацію – занепад всього українського: мови, культури, історії, владних стосунків... всього того, що нагадує вільну, незалежну, демократичну та соборну Україну.
Інколи, дивишся з середини Криму на всесвіт і здається, що українство в Автономії живе дійсно на “острові”: острові шовінізму, повальної русифікації, острові безмежної брехні та наклепів на все, що гарне для України, острові всього що відверто тяжіє до іншої держави. У день Незалежності України влада ховається за мурами своєї містечкової величі та недоторканності, у вкрадених палацах, чи збудованих на краденої землі замках, а пусті вулиці виглядають, як роковини суму та скорботи. Але у день РОСІЇ цей “острів” виглядає як величезний святковий майданчик з політичними блазнями типу лужкова-затуліна, які брешуть в своїх, так званих, «епохальних» промовах з величезних трибун. Кожного разу вони знаходять привід, щоб познущатися з нас, з бідної неньки України, під мільтішиння феєрверків, аквафрешних калейдоскопів, під ґвалт та верещання ряжаних, якихось донських та кримсько-руских казачків…
На цьому нещасному “Острові Крим” нема української влади, нема правди, всі ці роки ми не чуємо голосу Києва, сили та волі України, її діячів, синів, справжніх можновладців, відданих Батьківщині.
Мені здається, що настав час зрозуміти, що наша влада не здатна повести нас у майбутнє. Ми занурилися у світ тих же чиновників, їх оточення, їх хамства, їх мети, дій та бездіяльності… Вони зберегли свій вплив, свої центральні пости, значно збільшили і своє безсмертне положення у світі.

Історія України дуже складна и трагічна. Ми пережили не одну РУЇНУ, не один голодомор, не одну окупацію, не одні кайдани, а ще й колективізації та експропріації але не забули, не зрадили Батьківщину. Ми пережили образи и цкування, ми стискували зуби, коли у нас відбирали славетні імена Наших героїв, Наших праведників від стародавніх до новітніх від Мазепі, Орлика, Петлюри, Махна, до Коновальця и Бендери, Стуса и Чорновола... Тепер вони не дають нам повернути героїв до нашої оселі, до нашої пам’яті.

Ми все це пережили, як пережили те, що у складі нової команди, нових лідерів, тепер, сьогодні ми не тільки не побачили тих, хто стояв до кінця на всіх без винятку Майданах України, але й зі здивуванням знайшли тих, хто був і залишився плоть від плоті біло-голубими.
Чому, щоб залишитися при владі, на верхівці тієї клятої влади, треба бути зрадником? Навіщо з-під тишка формувати внутрішню п’яту колону – зрадиш своїх отримаєш посаду, щабельку.
Чому? Скажіть, чому, ми досі так і не почали будувати Українську Україну, насправді незалежну Державу?
А може у нас дійсно нема кадрів, як кажуть, кадрового резерву? ТА ЩО МИ НЕ БАЧИМОЮ що кадри є, але чому посади передбачають зраду чи відданість тільки своєму патрону? Чому влада всі ці роки полює, краде, перекупає приваблює саме тих, хто має жадобу до грошей, посад, землі, але тих, кого ми вважали патріотами?
Не чекайте – я не знаю відповіді, але можу сказати – нам треба бути разом, уважно придивлятися до кого ми обираємо, кого делегуємо у владу. Нам треба безумовно виконувати заповіт наших дідів и прадідів – нам треба будувати таку Україну про яку вони мріяли, складали століттями свої нескорені голови. Треба розуміти, що напад на Україну – це напад на кожного з нас. Демократії ніколи не буде – поки вона не може себе захищати! Демократія це не анархія, не безмежне і безкарне хамство, зрада, невиконання рішень своїх товаришив.
Тоді, вже восени, коли наш з вами, революційний уряд був викинутий у відставку, ми ще не зовсім зрозуміли, що нас відверто «взули». Все, що нам обіцяли, вони і не збиралися виконувати. Той новітній Універсал, так званої Єдності, був папірцем, яким нам заткнули рота. Ми очікували змін, перебудови, покарань за розбазарювання земель, знищення заповідників, захват палаців, моря… Ми вірили, що ось-ось відлетять від влади хами, хабарники та держиморди, що вони будуть покарані за животіння народу, відкати, хабарі, корупцію та неприховане зловживання владою… Ми ще вірили, що чорноволівський лозунг «Бандитам – тюрми!» буде втілений у життя. Сподівалися – якщо їх і не посадять, то керувати нами вони вже ніколи не будуть.
…За спиною тих, хто усі ці довгі роки кучмізму стогнав та страждав, боровся та противився, хто вистраждав помаранчеву революцію, хто мріяв про неї, втративши роботу, друзів, родичів, але не зігнувшись вірив у її прихід, хтось тривіально вступив у змову і нас відверто кинули. Вони, змовившись, кинули усіх, хто у буквальному сенсі, бився на барикадах.
Тоді за владою була сила та той самий адміністративний ресурс, за нами, барікадниками, – віра, надія і та сама спрага справедливості. Ми проґавили їх, які залишилися, тому що купалися у променях примарної перемоги та безмірно вірили словам сказаним з високої трибуни Майдану, що кучмісти, ніколи не залишаться біля влади.
Ми чекали, що настане нова Ера! Але…
Через деякий час нас поставили перед складним вибором: або прикидатися, що вони, при владні, революціонери, або, що революції ніколи і не було.
У складі нової команди ми не тільки не побачили тих, хто стояв до кінця на всіх без винятку Майданах України, але й зі здивуванням знайшли тих, хто був і залишився плоть від плоті біло-голубими контрреволюціонерами. Що ж вони накоїли: Для чого позбавили нас віри?
До Революції, уживаючись з безмежними діями чиновників, коли в захоплених у народу лікарнях відкривалися ігорні заклади, приватні аптеки, ресторани, у домах відпочинку будувалися приватні царські палаци, хтось тишком прихоплював тисячі гектарів безцінної кримської землі, а сотні кілометрів пляжів надавалися шахраям для вічного «животіння» у розкоші – ми могли відповідати: «А що Ви хотіли? У Києві сидить Їх влада, Їх пахан та його паханята дербанят нашу землю». А тепер? Що нам казати людям сьогодні? Що так вийшло – що обіцянки перед усім народом на Майдані – це тільки обіцянки?
Здається, у когось з’явилася нова ідея – примирення з нашими ворогами, супротивниками нашої з вами України. Може це дуже шляхетна ідея: збудувати мирну, майбутню, світлу Соборну Державу? Але, скажіть будь ласка, чому це треба робити до того як вони покаялися чи хоча б визнали свою провину – ні не перед нами, перед Україною? Чи хтось повернув вкрадений дитячий санаторій біля моря і відкрив там санаторій для бідних, хворих дітлахів, яки ніколи моря не бачили? А може хтось з них хоч вивчив державну, українську мову?
І це ще не все – скажіть, а чому примирення може відбутися тільки після знищення всього демократичного крила України? А це вимагається не після знищення п’ятої колони, яка відверто угніздилась на вищих щаблях влади, не після заборони підступної людожерської комуністичної партії, не після приборкання кримських старих, та нових закарпатських сепаратистів, а заздалегідь, у першому рядку? Спочатку! Заздалегідь!
А чому це Банковій не заважають регіонали, вітренківці, коновалюкі, якись волгарі, грачі, табачники, перевертні, зрадники, перебіжчики? Як можна збудувати Світлу Державу з тими, хто цього не робив раніше, всі роки Незалежності. Але ж, весь цей час саме вони мали, майже, у безмежності ту кляту владу?
Скажіть, чому до нашої перемоги на Майдані нам обіцяли почати будувати Українську Україну разом з нами, а тепер, кажуть що треба її будувати з іншими? З тими, хто ніколи і не мріяв бачити насправді Незалежну Україну? А вони, де речи, будуть будувати хоч Нашу Державу? Невже так можна збудувати саме таку Україну, про яку мріяли століттями наші діди-пращури, мільйони закатованих і знищених українців?
Не чикайте, я дійсно не знаю відповіді – але маю очі і серце.
Тепер в народі кажуть: якого рожна ви влаштували ту кляту помаранчеву революцію коли у вас голодранців, не тільки кадрів нема, а й патріотів, спеціалістів, чесних посадовців… А ми вимушені виправдовуватися, червоніти... не за себе.
Дякуємо ВАМ, ШАНОВНІ НАШИ НОВІ ВЛАДОБУДІВЕЛЬНИКИ, дякуємо, дорогий ти наш, біло-памаранчово-блакитний майданівський Президенте. Тепер, поза всяких сумнівів ми маємо впевненість – все це ще раз повертається по колу: нова колотнеча, нова відставка, нові таємні домовленості під килимом… І це не тільки ваше оточення...
Тільки ми вас більше не почуємо, бо більше не віримо! Забирайте останніх зрадників, збирайте їх до купи, ховайтесь по кабінетам, щоб радитись і шопотити..., а ми підемо далі! Ми підемо і вийдемо, і будемо будувати Українську Україну, ми підемо з тими, хто вміє не обіцяти і зраджувати, а робити!
Тому ми переможемо, бо приречены на перемогу!
Слава Україні!

Відповіді

 • 2008.12.15 | Крюгер Федір

  Re: Промова Пилунського на Конгресі Українців

  1918/2008

  Ліберально-комуністична республіка панічно лякається правди про Гетьманат. Чому? Яке словосполучення найбільш лякає елітних політиканів? – Сильна рука.

  Чому ліберальна республіка так лякається згадок про Гетьманат Павла Скоропадського? - Бо знає: повернення традиційної для українців форми державного правління несумісне з хаосом толерантності незалежної республіки СНГ. Гетьманат припинить корупцію та наведе порядок. Недарма словосполучення «сильна рука», «народна диктатура», «порядок», «соціальна справедливість» викликають у політиканів генетичний жах. Там, де сильна рука, еліта не краде.

  Чому ліберальні політологи/соціологи проводять єретичні паралелі Скоропадський-Кучма, Петлюра-Ющенко, які не відповідають дійсності? – Бо хочуть заплутати трудящих, адже Кучма немає із Скоропадським нічого спільного, а Ющенко – не Петлюра. Політологи/соціологи виконують платні замовлення, не більше.

  Очевидно, що В.Ющенко – це В.Винниченко №2, Л.Кучма – червоний директор, С.Петлюра пізно прокинувся.

  Натомість, на відміну від них, Павло Скоропадський – реакційний авторитарний вождь, аристократ і професійний мілітарист.

  Висновок. Аналогії між Україною-1918 та Україною-2008 доречні по наступних позиціях:

  1. Центральна рада УНР = Незалежна республіка СНГ.

  2. Винниченко = Ющенко.

  3. Обидві республіки написали найдемократичніші в світі конституції.

  4. Обидві республіки мали в якості національної ідеї пацифізм, толерантність та українофобію.

  Аналогів між постаттю Гетьмана Павла Скоропадського та елітними політиканами молодої незалежної республіки СНГ не прослідковується.

  Увага!

  Посада Гетьмана лишається вакантною, адже для відновлення державності потрібна сильна особистість, якою свого часу був Павло Скоропадський. Поява сильної правої особистості, сильної руки, припинить ліберальний українофобський терор.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.15 | Комісія

   Пилунський - поважна людина

   А яке це відношення має до Пилунського?

   Черговий Гетьманат та Домінантна Гетьманша в Білому Латексі - це порнофантазм, котрим, як відомо, займаються Вісім Інвалідів та Гладіатор.

   Пилунський - поважна людина та відношення до них не має.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.12.16 | Кругер Федір

    Re: Пилунський - поважна людина

    Комісія пише:
    > А яке це відношення має до Пилунського?
    >
    > Черговий Гетьманат та Домінантна Гетьманша в Білому Латексі - це порнофантазм, котрим, як відомо, займаються Вісім Інвалідів та Гладіатор.
    >
    > Пилунський - поважна людина та відношення до них не має.

    У мене є наступні запитання:

    1. Хто така "Домінантна Гетьманша"?
    2. Що в цьому контексті означає слово "домінантна"?
    3. Що таке "порнофантазм"?
    4. Хто такі "вісім інвалідів" і до чого тут якийсь "гладіатор"? Мова ж нібито, йде про Гетьманат, а не про Римську імперію? Навіть в Кацапії, яка оголосила себе "третім римом", принаймні офіційно, гладіаторів поки що не має. Чи може я щось прогавив?
    5. А чому б Пилунському не стати Гетьманом?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.12.16 | Tatarchuk

     Домінантна Гетьманша - це така принцеса Лея :)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.12.16 | Кругер Федір

      Re: Домінантна Гетьманша - це така принцеса Лея :)

      Геть нічого не второпаю.

      Тепер виникла якась "принцеса Лея"? А як з іншими моїми запитаннями.

      Ви чомусь промовляєте не зрозумілими натяками. Може хто втаємничений, але ж я ні. То будьте так ласкаві поясніть тепер вже й про "принцесу Лею".
      Хто це?
      Звідки вона й чому має буди "Домінантною (що це таке Ви так і не пояснили)Гетьманшою"?
     • 2008.12.19 | Маша

      Re: Домінантна Гетьманша - це така принцеса Лея :)

      Дуже хочу бути Домінантною Гетьманшою!!!!!
    • 2008.12.16 | Комісія

     Re: Пилунський - поважна людина

     Кругер Федір пише:

     > 5. А чому б Пилунському не стати Гетьманом?
     Ні. Бо він добрий.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.12.16 | Кругер Федір

      Re: Пилунський - поважна людина

      Комісія пише:
      > Кругер Федір пише:
      >
      > > 5. А чому б Пилунському не стати Гетьманом?
      > Ні. Бо він добрий.

      А чому Ви вважаєте, що Гетьман має бути злим?
      Він має бути ГРАНИЧНО ДОБРИМ!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.12.16 | Член комісії

       Re: Пилунський - поважна людина

       Кругер Федір пише:
       > А чому Ви вважаєте, що Гетьман має бути злим?
       > Він має бути ГРАНИЧНО ДОБРИМ!
       Отож. А Пилунський - він ЗАГРАНИЧНО ДОБРИЙ. Ми по Чорноморці бачили. Йому нізя, він усіх помилує і відпустить. А треба вішати. В бондажі, латексі і з білою пльоткою.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.12.16 | Танюша

        Re: Пилунський - поважна людина

        Член комісії пише:
        > Кругер Федір пише:
        > > А чому Ви вважаєте, що Гетьман має бути злим?
        > > Він має бути ГРАНИЧНО ДОБРИМ!
        > Отож. А Пилунський - він ЗАГРАНИЧНО ДОБРИЙ. Ми по Чорноморці бачили. Йому нізя, він усіх помилує і відпустить. А треба вішати. В бондажі, латексі і з білою пльоткою.

        Не правда! Он очень сильный.
        Хочу Пилунского в гетманы!!!
        Что б Он всех вас плёткой изхлистал!!!
     • 2008.12.20 | Гуливер

      Выдвигаем Пилунского в президенты Украины!

      Если каждая партия выдвинет лидеров среднего звена в кандидаты в президенты Краины, жизнь на Украине может быть на много интереснее.
      От Ющей, Тимошей и Януков уже пользы никакой не будет.

      От РУХа, или крымского РУХа нужно выдвинуть Пилунского.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.12.22 | LordGare

       Не, ну если Украину не жалко ....

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.12.22 | Лесь Суржик

        Re: Не, ну если Украину не жалко ....

        Усякі лорди, зпід забору гавкаючи, звикли, щоб росією керували иноземномовці, от думають і з Україно так можливо! Так от: хрен ваший рудий бродатій морді!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.12.22 | LordGare

         Запомните, вьюнош

         кто будет руководить МОЕЙ страной - решать будет народ, причем, по возможности, без истерик ....

         ЗЫ. И подучите украинский - читать противно :fou:
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2008.12.28 | Лесь Суржик

          Лесь Суржик

          Лесь Суржик
          Вчора, Ющенко, на нанайському збіговиські заявив, що для РУХу є місто в майбутьньому Парламенті України по списку Нанайців та назвав 3 зрадників, які вжи виключені з партії - кензьор, стойко та ткач. Здивован тім, про щр сказав п.Леонід на Конгресі Українців в Севастополі. Цітую:
          "...Тепер в народі кажуть: якого рожна ви влаштували ту кляту помаранчеву революцію коли у вас голодранців, не тільки кадрів нема, а й патріотів, спеціалістів, чесних посадовців… А ми вимушені виправдовуватися, червоніти... не за себе.
          Дякуємо ВАМ, ШАНОВНІ НАШИ НОВІ ВЛАДОБУДІВЕЛЬНИКИ, дякуємо, дорогий ти наш, біло-памаранчово-блакитний майданівський Президенте. Тепер, поза всяких сумнівів ми маємо впевненість – все це ще раз повертається по колу: нова колотнеча, нова відставка, нові таємні домовленості під килимом… І це не тільки ваше оточення...
          Тільки ми вас більше не почуємо, бо більше не віримо!

          Забирайте останніх зрадників, збирайте їх до купи, ховайтесь по кабінетам, щоб радитись і шопотити..., а ми підемо далі!

          Ми підемо і вийдемо, і будемо будувати Українську Україну, ми підемо з тими, хто вміє не обіцяти і зраджувати, а робити!
          Тому ми переможемо, бо приречены на перемогу!"

          Дякую пане, за добрі та вірні слова!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.12.29 | Рухівець

           Наведіть докази

           Лесь Суржик пише:
           > Лесь Суржик
           > зрадників, які вжи виключені з партії - кензьор, стойко та ткач.

           Ці три обласних голови не виключені з партії. Обласні організації їх не виключали. Гласного рішення Проводу про їхнє виключення не оприлюднювалось.
           Прошу навести докази, що підтверджують Ваше твердження про виключення голов найбільших обласних організації НРУ.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2008.12.29 | Prymara Spisa

            Re: Без сумніву

            Роман Ткач, голова И-Ф.КО НРУ пішув доровільно з партії. Вихід, майже, одноголосно затверджено Центральнім Проводом НРУ у грудні 2008. Членство у лавах НРУ голів Тернопілської та Львівської організацій І.Стойко и Я.Кендзьора призупинено (більш ніж 2/3 голосів складу ЦП НРУ) до остаточного рішення зборів НРУ у січні 2009 (згідно статуту Партії). Саме цих хлопчиків гарант пропонуэ включить до свого майбутнього списку на вибори. Зверніть увагу, серед гарантійних запропонуванців немає Голови партії, Б.Тарасюка та хочь якихось рішень центральних органів НРУ. Мабуть, гарант вже не читає Законів та Конституції, та вже забув, що таке демократія. Чи і не знав?
            До того у лавах НСНУ таким же чином опинилися рухівці: Зварич, Ключковський, Григорович, П.Оліник...та ще 10 відомих рухівців, які були, як оті цуцики затягнуті до нанайського корита за посади та привілеї. Є одна, яка через тиждень після зради, стала заступником міністра.
            Умова одна – підеш з РУХу до лав "любих друзів", отримаєш посаду. Нагадаю, що Ткач, та Стойко били головами держадміністрацій І-Ф та Тернопільської областей. Більш того, вони 4 місяця не тільки не виконували рішення Центральних органів партії, так ще й вели відверту персональну брехливу ПІАР-діяльність у центральних ЗМІ.
            Крім того, відчиніть сайт НСНУ и переконайтесь, що Стойко, майже рік член Політради нанайської Партії, що заборонено не тільки Статутом НРУ, але ще й Законом.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.12.29 | Хитрый Карлик

             Re: Без сумніву

             Может быть у нанайского лидера, что-то с головой и он перепутал КПСС с НРУ?
            • 2008.12.29 | Рухівець

             Дякую за інформацію

             Дякую за інформацію. Отож, як бачимо, ніхто їх не виключав. Інакше б то означало деградацію Руху до тоталітарної секти.
 • 2008.12.29 | Чистый стёб

  Стёб, он и в Африке стёб

  Есть такой старый анекдот. Как называли еврея уехавшего в Израиль, а потом вернувшегося в СССР?.
  Дважды еврей Советского Союза.
  Прошел слух, что Заврич хочет опять в Рух!
  Так он в Рухе уже был дважды! Теперь он будет носитть гордое звание трижды еврея Народного Руха?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.12.29 | Хитрый Карлик

   Re: Стёб, он и в Африке стёб

   Вы зачем Зваричу поменяли фамилию? Или он сам поменял после львовского судьи Зварича?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua