МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТівці Севастополя відзначили День Соборності

01/22/2009 | "БЮТ"
Мiтинг на честь Дня Соборностi
22 січня севастопольські бютівці провели мітинг і покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку з нагоди 90-річниці Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки.
Як зазначив заступник голови СМО ПП „ВО „Батьківщина” Дмитро Вітвицький: „День Соборності – має велике ідейне значення., це символізує єдність нашої України, єдність Сходу і Заходу, Півдня і Півночі. Акт возз'єднання став політичним актом, який належним чином не оцінений і до цього дня. Сторіччями роз'єднаний тридцятимільйонний народ не тільки звільнився з неволі, але й возз'єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.
Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила. Тільки за умови політичної і економічної єдності ми можемо претендувати на гідне місце України в світі. Тільки сильна держава і сильна влада може забезпечити український народ від служіння чужим інтересам.”

фото: Заступник голови СПГ ПП «Батькiвщина» Валерiй Васюнiн i заступник з агiтацii СПО ПП «Батькiвщина» Дмитро Вiтвицький покладають квiти до пам`ятника Т.Г. Шевченко пiсля мiтингу на честь Дня Соборностi/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua