МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кримчани вшановують пам’ять героїв Крут (Фото)

01/29/2009 | Tatarchuk
КРИМЧАНИ ВШАНОВУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня 2009 року в Сімферополі на площі біля пам’ятника Шевченку Кримські організації Української Народної Партії, Конгресу Українських Націоналістів, УРП «Собор», Всеукраїнського об’єднання ветеранів, громадяни взяли участь у вшануванні пам’яті героїв Крут. Українські патріоти тримали прапори, чорні смужки на яких символізували скорботу за загиблими героями. Представники Кримської організації Української Народної Партії роздавали агітаційну літературу та проводили роз’яснювальну роботу серед прибуваючих людей. Багато з них підтримали свято. Виступаючи на мітингу голова Кримської організації Української Народної Партії Олег ФОМУШКІН зазначив: «29 січня 1918 року близько 300 київських юнаків проти стали шеститисячній армії більшовицького агресора. Російська північно-московська армія, очолювана командиром Муравйовим, була призупинена в нерівному бою, у якому майже всі студенти загинули. Самовідданий подвиг, який здійснили українські війська під Крутами, закликає нас, кримчан, до єдності та рішучості проти будь-яких сваволь російського агресора, який окопував нашу землю и намагається на ній хазяйнувати». Кримська Організація УНП вважає, що ми повинні не забувати про звірину поведінку російських окупантів. Так, 9 лютого, коли більшовицькі війська Муравьова захопили Київ, вони вчинили криваву розправу над беззахисним населенням. За неповними даними, було вбито понад 5 тисяч чоловік. На вулицях розстрілювали всіх, хто розмовляв українською мовою, носив вишиванки і вуса або проявляв хоч яку симпатію до українців.
У Маріїнському парку садисти Муравйова розстріляли 200 учнів гімназій і училищ лише за те, що вони значились у списках української юнацької військово-спортивної організації. День подвигу під Крутами є святим для української нації, кожної людини, яка несе відповідальність за свою Батьківщину.

Кримська організація Української Народної Партії 62-12-72, 8(067)-652-40-03

Відповіді

  • 2009.02.01 | Лесь Суржик

    Re: Кримчани з Герояст Крут (Фото)

    Да, "взгляд-з-дупи", шануємо! Тай пишаємося тим! Пишаємося, що у нас, українців, є такі герої-юнаки, яки вашому, кривавому кату муравьову по паскудній комунорожи понадавали. Померли Героями Назавжди, але показали, що з вами по іншому розмовляти неможливо. А в твоїх кацапських саках,(бо є інши не твої, а справжні) де ти процюєшщь високим чиновником, за українські гроши, ще й крадеш, як отой малорослий кацапський тать, шанують тількі людожерів від леніна-сталіно до придурків балу-путі... туди вам і дорога! А ще кажити, що ми брати однієї віри. Ви, москалі, таки, як ти, божевільні канібали, бо справжні рускіє - людського роду- Гомо Сапиєнс, як і ми, українці, а ти, гомо-людоєдо-совєтікус!!!
    Ти десь там з верещанням писав, що не комуняка-срана, що ти проти комунистів, а їх жертви українці для тебе не жертви! Знущаєшься, як справжня комуністично-большовисцька худоба. Так хто ти після цього? гомо-людоєдо-совєтікус з ссак!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua