МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Патріотичний табір "Урай" у Кримських горах

02/02/2009 | Дежурный
З 21 по 25 січня в Кримських горах тривав екстремальний вишкільний табір «Урай». Це вже сьомий за ліком табір. Перед табором відбувся конкурс, де відбиралися найкращі. Цього року відбір пройшли дев'ять чоловік з шістнадцяти бажаючих, четверо з них – тернополяни. Про це сьогодні, 29 січня, ЗІК повідомили у Тернопільській обласній молодіжній громадській організації Молодіжний Націоналістичний Конгрес.
Учасниками табору були хлопці з Тернополя, Львова, Харкова та Києва. За ці дні вони подолали близько 50 км горами, підкорили одну з найвищих вершин Кримських гір Еклізі-Бурун (1 525 м), піднімались та спускались по скелях, а також купались у холодному морі.

Кожний таборовик отримав великий досвід виживання в природі, адже харчування та спання були самостійними, а природні умови досить важкими – температура в низинах піднімалась до +11, а на вершинах з урахуванням сильного вітру падала до –12С.

За словами одного з учасників табору Івана Кішки, це був один з найскладніших вишколів саме за технікою, потрібна була хороша підготовка, щоб сходити на складні скелясті гори.

Довідка ЗІКу.

Зимовий табір «Урай» був заснований Рівненською обласною організацією Молодіжного Націоналістичного Конгресу у 2002 році. З 2003 року табір «Урай» став мандрівним екстремальним всеукраїнським вишколом Молодіжного Націоналістичного Конгресу 1 рівня. За шість років існування мандрівного табору близько ста членів МНК успішно пройшли цей складний вишкіл. «Урай» щороку змінює місце проведення: Рівненська, Сумська, Брянська, Чернігівська, Київська, Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Житомирська області – регіони, в яких побували «ураївці». У таборі беруть участь тільки хлопці.

http://www.zik.com.ua/ua/news/2009/01/29/167457


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua