МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Газ біля Криму шукатиме Shelton Canada Corporation

02/05/2009 | Tatarchuk
Нафтогазова компанія Shelton Canada Corporation (Канада) разом з Державною акціонерною компанією "Чорноморнафтогаз" (Сімферополь) будуть провадити розвідку і розробку Архангельської площі в західній частині півострова Крим, на мілководді шельфу Чорного моря.

Як говориться в повідомленні Shelton у середу, компанії вже підписали відповідну угоду про спільну діяльність, у ній частка Shelton - 50%.

Угода наразі проходить процес реєстрації у відповідних органах влади, уточнюється в прес-релізі канадської компанії.

Мова йде про ділянку площею 87 кв. км приблизно в 25 км від берега з глибинами близько 45 м з великою сейсмічно виявленою структурою, що містить багато зон з потенційними запасами газу. Відповідна ліцензія була відновлена на початку 2008 року до 2038 року.

В даний час у західній частині структури працює одна платформа з загальним кумулятивним обсягом видобутку 17 млрд. куб. футів природного газу (0,48 млрд куб. м). Газ поставляється підвідним газопроводом, що має додаткові потужності.

Як відзначається в повідомленні, першою метою розвідки є вихід з нинішнього рівня середнього майкопа на рівень нижнього палеоцену з потенційно багатими запасами газу - до 750 млрд куб. футів.

Джерело: Е-Правда

Додаток: сайт Shelton Canada Corporation


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua