МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Крим УНП про подвійне громадянство

02/06/2009 | krmunp
«Значна частина нових громадян України – екс-громадян Росії, є особами з подвійним громадянством, котрі всупереч Конституції України не відмовилися від російського паспорту», - заявив голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН. Тому, за його словами, «УНП закликає українські правоохоронні органи детально перевіряти всіх громадян Росії, які клопочуть про надання українського громадянства на тему, чи насправді вони відмовилися від громадянства Росії, особливо це має стосуватися Криму і осіб, які працювали чи працюють на об’єктах Чорноморського флоту Російської Федерації. Так політик прокоментував інформацію органів статистики, що протягом 2008 року за рішеннями президента, органів внутрішніх справ, дипломатичних представництв та консульських установ 45873 особи набули українського громадянства і 5456 особам припинено громадянство України. Найбільш чисельними з них є росіяни - 32%, вірмени - 17%, азербайджанці - 8%, молдовани -7%.

«Громадяни Росії, які проживають в Севастополі й інших містах Криму більше ніж 5 років, мають право, згідно з Конституцією України, набути українське громадянство. Однак, більша частина з них приховує від українських органів влади, що вони свідомо не відмовляються від російського громадянства, адже це дає їм змогу отримувати не лише українські соціальні виплати (пенсії, компенсацію по безробіттю тощо), а й виплати з російського бюджету», - вважає голова Кримської організації УНП.

«Зважаючи на факти збільшення кількості осіб з подвійним громадянством, яких в Криму, за неофіційною інформацію, є декілька десятків тисяч, надання українського громадянства без офіційного доказу, що громадянин відмовився від російського – може перетворити Крим в українську Абхазії та Пд. Осетію, де на території іншої держави, проживає більше 90% громадян Росії», – підсумував Олег ФОМУШКІН.

Контакт: Кримська організація Української Народної Партії
(0652)62-12-72, 8(067)652-40-03

Відповіді

 • 2009.02.06 | ТУК

  Re: Крим УНП про подвійне громадянство

  Вирно дие. Через партию.
 • 2009.02.06 | Мы

  Как их можно проверить?

  Фомушкин говорит: «УНП закликає українські правоохоронні органи детально перевіряти всіх громадян Росії, які клопочуть про надання українського громадянства..."

  Как можно проверить гражданина, который имеет русский паспорт, но прячет его до поры в смотровой яме своего гаража?
  Нужно денежное вознаграждение за информацию о нарушении закона, так как налоговая предлагает вознаграждение за информацию о неплательщиках налогов.
 • 2009.02.07 | Остап

  бесполезная трата времени и тупой пеар

  "УНП закликає українські правоохоронні органи детально перевіряти" - а что потом ?
  Для начала нужно эффективное законодательство по таким вопросам:
  1. Лишение украинского гражданства полученного незаконным путем, т.к. украинская конституция не допускает двойного гражданства.
  2. Депортация лишенных украиннского гражданства нарушителей на их историческую родину в россию.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua