МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Е. Леонов:Заборонити діяльність комуністичної партії України

02/11/2009 | Гай
Едуард Леонов: Заборонити діяльність політичної партії - комуністичної партії України, яка порушує Конституцію України, організувавши здійснення кримінального злочину.


Керівників комуністичної партії - ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!

Генеральному прокурору України

Голові Служби безпеки України

Міністру внутрішніх справ України

Міністру юстиції України

Голови Кримської організації

Всеукраїнського об'єднання "Свобода

Леонова Едуарда Володимировича

З А Я В А

У період виборчого процесу з дострокових виборів Народних депутатів Верховної Ради України 2007 року, я, Леонов Едуард Володимирович, 1974 року народження, мав офіційний статус кандидата у народні депутати Верховної Ради України від політичної партії Всеукраїнське Об'єднання "Свобода".

25 вересня 2007 року, близько 17.00, як кандидат у Народні депутати України, я проводив передвиборчу агітацію у місті Сімферополі на майдані який має назву "площадь советская". У цей час там перебувало багато людей. Для проведення передвиборчої агітації мною та моїми однопартійцями було встановлено агітаційний намет із символікою ВО "Свобода".

Я тримав у руках портативну відеокамеру та здійснював відеозйомку для партійного архіву. Від намету комуністичної партії, що стояв поруч, до мене і до моїх однопартійців неодноразово підходили невідомі люди і погрожували фізичною розправою, брутально лаючись та перешкоджаючи вести передвиборчу агітацію.

У цей час у мене за спиною почався галас, я обернувся та побачив групу людей, що виплеснули червону фарбу на кам'яну брилу, що була поруч зі мною. Бризки від фарби розлетілись у всі боки, я ледве затулився рукою, щоб фарба не потрапила на відеокамеру та в обличчя.

Працівники міліції і учасники чисельних агітаційних наметів побігли у бік кінотеатру "Сімферополь". Я направився за ними, намагаючись відзняти подію на відеокамеру, що тримав у руці. Підбігаючи до краю тротуару я бачив як невідомі що вилили фарбу зістрибнули з високої стіни, якою закінчувався тротуар з боку тролейбусної зупинки по вулиці Кірова. Працівники міліції припинили переслідування, розвернулись і побігли назад. Я підійшов до краю тротуару, щоб відзняти відеокамерою тих хто тікав, але у той момент, коли я підняв відеокамеру, невідомий мені чоловік, один з тих представників комуністичної партії, хто раніше погрожував мені та моїм однопартійцям, різко штовхнув мене у спину, внаслідок чого я впав з висоти близько трьох метрів на бетонний тротуар. Через поштовх і падіння я одержав тяжкі травми - перелом обох ніг, що призвело до тривалого лікування і потягнуло за собою інвалідність. Крім того я більше не зміг продовжувати передвиборчу агітацію, як кандидат у Народні депутати України. Було зірвано графік участі Кримської організації ВО "Свобода" у виборчому процесі.

Одразу після завдання мені травми, той самий чоловік що штовхнув мене, підійшов до агітаційного намету ВО "Свобода", перекинув його, розірвав тканину та розтрощив конструкцію намету, розтрощив пластикові меблі, розірвав та зіпсував поліграфічні агітаційні вироби, які знаходились у наметі, завдавши матеріальної шкоди Всеукраїнському об'єднанню "Свобода" на 4000,00 гривень. Цими своїми діями ця людина перешкодила веденню передвиборної агітації кандидатам у Народні депутати України від ВО "Свобода", зокрема Гармашу Миколі Миколайовичу, який знаходився там, і був незаконно позбавлений можливості продовжити виборчу агітацію.

Пізніше, того ж дня, 25 вересня 2007 року, коли у Лікарні швидкої допомоги №6 міста Сімферополя мені надавали невідкладну медичну допомогу (я лежав на каталці і мені накладали гіпсові лангети на зламані ноги), той самий невідомий мені чоловік, що раніше напав на мене - увірвався до лікарняної палати на третьому поверсі лікарні у травматологічному відділенні та у присутності медичних працівників та членів ВО "Свобода", що супроводжували мене в лікарні, почав погрожувати мені фізичною розправою та зловтішатись у брутальній формі, що я більше не зможу проводити передвиборчу агітацію. Один з присутніх людей впізнав у цій людині помічника керівника кримської організації комуністичної партії Грача Леоніда Івановича.

Наступного дня, 26 вересня 2007 року, у ефірі радіостанції "Транс-М-Радіо" керівник кримської організації комуністичної партії Грач Леонід Іванович закликав працівників лікарні швидкої допомоги № 6 міста Сімферополя не надавати мені медичну допомогу. Назвавши точне місце мого знаходження у лікарні та мій медичний діагноз Грач Л.І. закликав громадян до фізичної розправи наді мною, заявивши буквально: "Мы не должны выпустить его оттуда живым!

Того ж дня, 26 вересня 2007 року, помічник Грача Л.І. знову напав на членів ВО "Свобода", розтрощив інший агітаційний намет ВО "Свобода" біля кінотеатру "Сімферополь" у Сімферополі, чинив опір працівникам міліції, брутально лаявся та погрожував агітаторам фізичною розправою. Ці дії зчинились під час виборчого процесу, та з метою перешкоджання участі у виборах громадян України - членів ВО "Свобода".

28 вересня 2007 року, у приміщенні прес-центру, який знаходиться у Будинку Профспілок на вулиці Севастопольській у Сімферополі, мала відбутись прес-конференція суб'єкта виборчого процесу - ВО "Свобода". Цей захід було заздалегідь організовано і заплановано як частину передвиборчої агітації. Той самий помічник Грача Л.І. із групою інших членів комуністичної партії увірвались у приміщення де починалась прес-конференція та за попередньою змовою насильницькими діями фізично перешкодили проведенню офіційного передвиборчого заходу ВО "Свобода" та професійній діяльності журналістів. У цей же день, 28 вересня 2007 року на офіційному інформаційному сайті кримської організації комуністичної партії було розміщено офіційну заяву про те, що дії з перешкоджання проведення передвиборчої агітації членами ВО "Свобода" та зрив прес-конференції під час виборчого процесу - це організовані дії Кримської організації комуністичної партії: "Информационное сообщение пресс-службы Крымского рескома Компартии Украины (фото) 28.09.2007 http://www.grach.crimea.com/content/view/204/4/

Сегодня крымскими коммунистами и сторонниками Компартии Украины была сорвана попытка Конгресса украинских националистов и Крымской организации объединения "Свобода" продолжить кампанию по дискредитации памяти советских граждан, павших от рук фашистов и реабилитации боевиков ОУН-УПА.

Все действия, направленные на то, чтобы представить АРК регионом, где существуют националистические настроения и выражающие их организации, будут и впредь жестко пресекаться Крымской республиканской организацией Компартии Украины

П Р О Ш У:

1. Порушити кримінальну справу за статтею 157 Кримінального Кодексу України відносно Грача Леоніда Івановича за фактом перешкоджання шляхом погроз та насильства вільному здійсненню громадянином виборчого права;

2. Встановити особу та притягнути до кримінальної відповідальності за статтею 157 ККУ особу, що завдала мені тяжких тілесних ушкоджень та перешкоджала шляхом погроз та насильства вільному здійсненню виборчого права, а також завдала матеріальної шкоди політичній партії шляхом знищення майна;

3. Заборонити діяльність політичної партії - комуністичної партії України, яка порушує Конституцію України, організувавши здійснення кримінального злочину, відповідальність за який передбачена ст. 157 ККУ.
5 січня 2009 року

http://www.krym.vosvoboda.info/dokument005793.html

Відповіді

 • 2009.02.13 | гость

  и БЮТ проти "Свободи". 5 канал 14.02.09 в 18-15

  Спец-проект на 5-му каналі. Передача про події на Тернопільщині

  10 лютого 2009 року (у вівторок) - "Народний контроль" на 5-му каналі про зрив БЮТом на НУНСом виборів на Тернопіллі через страх програти "Свободі".

  Початок о 22-25.

  Повтор 14 лютого 2009 року (у суботу) о 18-15.

  Прес-служба Тернопільського обласного осередку ВО "Свобода"

  http://www.ternopil.vosvoboda.info/dokument006128.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua