МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президент заветував закон щодо Артеку

02/21/2009 | Tatarchuk
3 лютого 2009 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 906–VI «Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія».

Президент України вважає, що прийняття цього Закону має важливе значення для повноцінного функціонування та розвитку дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія» і тому заінтересований у якнайшвидшому його підписанні.

Разом з тим, прийнятий Верховною Радою України Закон має ряд недоліків, які створюватимуть перешкоди в роботі вказаних дитячих установ.

Тому відповідно до Конституції України Глава держави повернув зі своїми пропозиціями Закон для повторного розгляду Верховною Радою України.

Суть внесених Главою держави пропозицій зводиться до трьох основних моментів.

1. Пропонується при визначенні розміру земельних ділянок, які надані в постійне користування дитячому центру «Артек» та належать до земель державної власності і не підлягають відчуженню, врахувати земельну ділянку розміром 2,8 гектара колишнього пансіонату «Аю-Даг» (із пляжною зоною), що перебуває у дитячого центру «Артек» на праві господарського відання.

2. З метою поліпшення обслуговування дітей у межах території зазначених дитячих центрів засобами зв'язку, необхідними лікарськими засобами, розміщення банкоматів для обслуговування працівників цих центрів (зарплатний проект) пропонується дозволити оренду закріпленого за дитячими центрами майна для розміщення аптечних кіосків, інженерно-технічних споруд зв'язку, а також банкоматів для обслуговування зарплатного проекту для працівників центру.

3. Останнім часом почастішали спроби запровадження сервітуту стосовно земельних ділянок, наданих у постійне користування дитячому центру «Артек», шляхом установлення сервітуту щодо цих земельних ділянок за рішенням суду.

Проте встановлення земельного сервітуту може призвести до проходу (проїзду) територією дитячого центру вантажного транспорту, що спричинить загрозу життю і здоров'ю дітей та завдасть шкоду природному середовищу.

У зв'язку з цим, пропонується заборонити встановлення сервітуту щодо майна, закріпленого за дитячими центрами «Артек» і «Молода гвардія» на праві господарського відання, а також щодо земельних ділянок, наданих цим дитячим центрам у постійне користування.

Представлятиме пропозиції Президента України під час розгляду Закону на пленарному засіданні Верховної Ради України Керівник Державного управління справами І.Тарасюк.

Відповіді

 • 2009.02.21 | ДП

  Ющенко потурбувався, аби дітки могли купити трамадол та гандони?

  Дуже розчулило це: "З метою поліпшення обслуговування дітей у межах території зазначених дитячих центрів засобами зв'язку, необхідними лікарськими засобами... дозволити оренду закріпленого за дитячими центрами майна для розміщення аптечних кіосків..."

  Бля, які аптечні кіоски для дітей на території табору?!!! Дітям просто ЗАБОРОНЕНО купувати ліки та займатися самолікуваням, тим більше, що в Артеці у кожному з таборів діє медпункт з досвідченими лікарями, не кажучи про потужню загальноартеківську медслужбу з власним стаціонаром...

  Здається Ющенко шукав лише привід аби ветувати закон, що урізав фінансування Його Величності, а бо ж територію Артеку вже комусь обіцяно...

  Теж саме стосується банкоматів. Вони давно встановлені в господарчій зоні. Як і аптека для дорослих...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.21 | Panzernik

   Детки не простые а уколотые с рождения, им шприцы нужны

   бабло снимать, казино не помешает для культурного досуга.

   Панимать нада. быдлота


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua