МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заклик до протистояння міліцейському свавіллю

03/11/2009 | Брудна мантія
11.03.2009 -- блог Ігора Луценка

Українські антиавторитарні активісти закликликають "активно виступити проти міліцейської сваволі та протиправних дій правоохоронних органів".

Починаючи з 11 березня по всій Україні пройдуть заходи, покликані мотивувати наших співвітчизників зайняти активну позицію в протистоянні міліцейській сваволі та протиправним діям "правоохоронці", в лавах яких процвітає здирництво, хабарництво, зловживання службовим становищем, катування та інші злочини.
Завершиться серія заходів 15 березня в Міжнародний день протидії поліцейській жорстокості масовими акціями в Києві та Сімферополі .

З повідомлення:

В нашій країні більшість людей розуміє і усвідомлює проблему сваволі та злочинних дій з боку міліції. Напевне, кожен повнолітній стикався з несправедливістю з боку працівників міліції, які насправді покликані

захищати своїх співвітчизників. Повідомлення про злочинні дії "правоохоронців" з'являються мало не щодня.

Але, на жаль, більшість людей не йде далі обурень та висловлення своєї позиції у вузькому колі друзів. І це при тому, що звичайним громадянам відома на вся ситуація, але лише невеличка видима верхівка айсберга.

Цинізм, здирництво, садизм та цілковита зневага до прав людини в повній мірі відкривається лише тим, хто мав нещастя побачити нашу "правоохоронну" систему в дії.

Крім того, активісти обурені інформацією про підготовку українською владною елітою силового сценарію через неможливість розв'язати політичні суперечки цивілізованим шляхом. Нас непокоять активні заняття спецпідрозділів з придушення громадських виступів, розгону масових акцій протесту.

Ми сумніваємося в здатності міністра, відомого своїми відверто шовіністськими висловами, під керівництвом якого міліція неодноразово застосовувала силу до учасників мирних акцій протесту, захищати закон і порядок, дотримуватися Конституції.

Ми рішуче виступаємо проти планів влади обмежити права та свободи людей та збільшити повноваження "правоохоронних", а де-факто репресивних органів, мотивуючи це економічною кризою в державі.

Відповіді

 • 2009.03.12 | НЕпонятливый

  Re: Заклик до протистояння міліцейському свавіллю

  Действительно повод на фоне последних событий собраться и высказать свое отношению и к преступнику Федоряну и брехунцу Домбровскому и т.п.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.15 | Патріот

   Re: Заклик до протистояння міліцейському свавіллю

   Якби була у людей змога заявити про всі ментярські зловживання, то половину співробітників вже б посадили. Але крук круку око не виклює. Тому вони що хочуть, те й роблять. А люди страждають, бо по допомогу нема куди піти.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua