МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява з приводу піратства з боку Російської Федерації в Азові

04/02/2009 | Свобода
Кримська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у п’ятницю 3 квітня 2009 року об 11.00 проведе прес-конференцію на тему: «Заява з приводу піратства з боку Російської Федерації в Азовському морі». Прес-конференція відбудеться за адресою: м. Сімферополь, вул. Севастопольська, 8 (Дім Профсоюзів, 3-й поверх) кабінет 106.

Прес-служба Кримської обласної організації ВО "Свобода"

Заява фракції ВО "Свобода" у Тернопільській обласній раді з приводу державного піратства Російської Федерації в Азовському морі

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" обурене діями Російської Федерації в Азовському морі.

6 лютого 2009 року в українських територіальних водах Азовського моря російські прикордонники незаконно перехопили судно української держави "Ялта" (Бердянськ) та під конвоєм провели до порту Темрюк. Сімох членів екіпажу звинуватили в незаконному промислі та на місяць посадили в ізолятор. Українцям досі не дозволяють повернутися в Батьківщину, до них не пускають рідні та адвокатів. Брутальні дії російської влади щодо українських громадян порушують низку міжнародних домовленостей та є справжнісіньким піратством державного рівня.

Підстав для арешту українських громадян не було жодних екіпаж мав дозвіл на ловіння риби. До того ж росіяни не мали права арештовувати українців в територіальних водах України. Сьогодні більшість рибалок через страх не виходять в Азовське море, а це шкодить українській економіці.

Всеукраїнське об’єднання "Cвобода" вимагає від Президента України негайно втрутитись у ситуацію та визволити з російського піратського полону громадян України.

Вимагаємо від Міністерства закордонних справ відповідної реакції на дії росіян в Азовському морі та прискорити делімітацію та демаркацію кордону між Україною та Російською Федерацією, у тому числі водного в Азовському морі та Керченській протоці.

Вимагаємо скликання засідання РНБО з приводу цього інциденту.

Вимагаємо від українських чиновників належної оцінки дій сусідньої держави, які мають ознаки піратства, залякувань та державного тероризму.

Звертаємось до Верховної Ради України з вимогою висловити офіційну позицію щодо актів державного піратства Російської Федерації. Вимагаємо врегулювання ситуації, скасування всіх офіційних візитів українських посадовців до Російської Федерації та представників РФ в Україну.

Фракція ВО "Свобода" у Тернопільській обласній раді

Відповіді

  • 2009.04.02 | Valery

    Re: Заява з приводу піратства з боку Російської Федерації в Азові

    А где ж наш пограничный флот, или продали и продались россии.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua