МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Опять скины!?

04/13/2009 | Дневной дозор
Луговое (Чокъурча, массив депортированных). Там какие-то придурки с дулами сегодня ночью бегали. Случайно, конечно же. По "Хаберлер" только что был репортаж.

Відповіді

 • 2009.04.14 | Гость

  Что конкретно показал Хаберлер?

  Дневной дозор пише:
  > Луговое (Чокъурча, массив депортированных). Там какие-то придурки с дулами сегодня ночью бегали. Случайно, конечно же. По "Хаберлер" только что был репортаж.

  Можно немного подробнее? Что конкретно показал Хаберлер?
 • 2009.04.14 | Tatarchuk

  "квест" з пистолетом

  Дивився щойно АТР телеканал.
  Туди ноччю приїхало 40 (сорок) людей на 15 автівках, ввімкнули прожектори, почали бігати - мешканці вибігли на шум, почали питати що відбувається. Ті нічого не казали, один з чуваків дістав пистолета і наставив на студента Сервера Белялова. В цей момент прибув депутат місцевий і голова меджлісу Ельдар Емірусеїнов, побіг до чуваків з пистолетами, і той псих у нього вистрілів, поранив в ногу. Тоді почалася бійка, мешканці обезоружили і затримали кількох, інші посідали на автівки і роз/їхалися. Приубла міліція. Затримані чуваки з дулами сказали що то був "квест", така тіпа модна гра. А що вони з пукавками були, то тіпа таке.
  Знаючи нашу ЦОС ГУ МВС Домбровського, чекаймо на прес-реліз про те що хлопці тихо мирно розважалися. І що місцеві зайве кіпешують.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.15 | Матрос

   Re: "квест" з пистолетом

   Правильно без пистолета в Луговое лучше не соватья.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua