МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Харизма Шувайникова тупо гонит его в Президенты UA

04/22/2009 | MV
ПРОРОСІЙСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ КРИМУ ВИСУВАЮТЬ СВОГО ПРЕЗИДЕНТА Парткурилка

У Криму у вівторок знову мітингували активісти проросійських організацій. Мітингом і маршем вулицями Сімферополя вони відзначали 226-ту річницю приєднання Криму до Російської Імперії. Водночас, проросійські активісти вирішили не гаяти часу і висунули свого претендента на посаду Президента України. І хоча з президентськими виборами ще не все ясно, проросійські сили автономії вже мають свого висуванця.

До виборів ще далеко і не остаточна ще дата їхнього проведення, але, у вівторок, на мітингу, організованому Російським фронтом і Конгресом російських громад Криму, було заявлено, що росіяни півострова хочу бачити Президентом України лідера цих організацій Сергія Шувайникова. Останній уже відповів згодою і пообіцяв, що як стане Президентом, запровадить державну монополію на виробництво і продаж горілки, знизивши її вартість, розширить повноваження Кримської автономії, зробить російську мову офіційною і відновить у паспортах графу «національність», щоб кожен український росіянин мав документальне підтвердження свого етнічного походження.

Прихильники Сергія ШувайниковаСергію Шувайникову 54 роки, він закінчив Сімферопольський державний університет і вчився в Московському літературному інституті, звідки, як сам стверджує, був виключений за наполяганням КДБ. У перебудовні часи брав участь у неформальному екологічному русі, працював журналістом у молодіжній газеті, а останні два десятиліття – професійний політик.

Кілька разів був депутатом кримського парламенту, на перших (вони ж останні) виборах президента Криму в 1994 році посів 3 місце, випередивши навіть комуніста Леоніда Грача. Створив Російську партію та із десяток різноманітних проросійських громадсько-політичних організацій, при цьому демонструє свою незалежність від Кремля.

Претендент: як не наздожену, то добряче зігріюся…[I]

Прихильники Сергія Шувайникова
Останні кілька років Сергій Шувайников – дуже політично активний, чи не щотижня організовує мітинги і пікети з критикою Партії регіонів і кримської влади, звинувачуючи їх у «зраді інтересів російського народу Криму», а Російський блок і «Російську громаду Криму» – у розбазарюванні коштів, які виділяє Москва проросійським організаціям півострова.

Сам Сергій Шувайников каже, що на майбутніх виборах сподівається отримати не менше 50% голосів кримчан, а також розраховує на підтримку 10 мільйонів етнічних росіян України. Він висловлює переконання, що добряче сплутає карти іншим претендентам на президентське крісло. Місцеві експерти з ним тут погоджуються. Якщо Сергія Шувайникова підтримає хтось із реальних кандидатів, то він, із його харизмою та ораторською майстерністю, може добряче «поскубти» проросійський електорат.

http://mediacrimea.com.ua/index.php?newsid=2088

Відповіді

 • 2009.04.22 | Антибандера

  Re: Харизма Шувайникова тупо гонит его в Президенты UA

  Вы чего на сережу напали, он же ваш бандерлог, только под человека маскируется.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.22 | MV

   Re: Харизма Шувайникова тупо гонит его в Президенты UA

   мутний він...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.22 | Шура Крымский

    Re: Харизма Шувайникова тупо гонит его в Президенты UA

    Казел он и политический попрошайка!
  • 2009.04.23 | Ояе..!

   Re: Харизма Шувайникова тупо гонит его в Президенты UA

   Антибандера пише:
   > Вы чего на сережу напали, он же ваш бандерлог, только под человека маскируется.

   Нет! Это про Шувайникова такая легенда. На самом деле он очень успешо пиарит русскую идею. Его театр из 30-50 старух каждую неделю делает шоу для ЧТРК. Шувайников работает на русских. Ему, конечно же, ничего не светит, но картинка будет веселая. Он - клоун. Но таких, по-хорошему, нужно депортировать в Россию или сажать в тюрьму. То, что СБУ не реагирует на его деятельность, говорит нехорошо только про СБУ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.24 | LordGare

    Re: Харизма Шувайникова тупо гонит его в Президенты UA

    За что его в тюрьму ?? Проще в Строгановку ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.24 | Ояе..!

     Re:Фтюрму нах!

     LordGare пише:
     > За что его в тюрьму ?? Проще в Строгановку ;)

     Тандем ЧТРК-Шувайников сделан для обучения телезрителей. ЧТРК почти никогда не говорит о количестве людей, которых Шува нанял для своих шоу, но всегда ставит его вперед всего и дает его высказывания в полном объеме. Это - подстрекательство. На самом деле, таких настроений у населения нет. Но ЧТРК показывает, что надо иметь.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.24 | LordGare

      Не надо передергивать

      Ояе..! пише:
      ЧТРК почти никогда не говорит о количестве людей, которых Шува нанял для своих шоу, но всегда ставит его вперед всего и дает его высказывания в полном объеме. Это - подстрекательство. На самом деле, таких настроений у населения нет. Но ЧТРК показывает, что надо иметь.

      ЧТРК не говорит, оно показывает, причем показывает не снизу, как ОРТ или РТР, а с разных сторон. Следовательно имеющий глаза да увидит ...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.25 | ТожеЛорд

       Как Лорд Лорду

       LordGare пише:
       > Ояе..! пише:
       > ЧТРК почти никогда не говорит о количестве людей, которых Шува нанял для своих шоу, но всегда ставит его вперед всего и дает его высказывания в полном объеме. Это - подстрекательство. На самом деле, таких настроений у населения нет. Но ЧТРК показывает, что надо иметь.
       >
       > ЧТРК не говорит, оно показывает, причем показывает не снизу, как ОРТ или РТР, а с разных сторон. Следовательно имеющий глаза да увидит ...

       Правильно. С разных сторон, чтоб побольше казалось, но все равно 30-50 бабок. А остальное, типа в камеру не поместилось. Можно подумать никто и не знает, как снимает ЧТРК ;))). Спорить с тем, что ЧТРК пиарит Шувайникова, глупо. Это знают даже маленькие дети. ЧТРК и показывает, и говорит, и энелпит. И, к слову, не только одним Шувайниковым сыты. Но Шувайников..., уж настолько топорно, что аж смешно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua