МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заявление "НУ" в связи с 65-летием депортации крымскотатарского

05/16/2009 | Юнус
ЗАЯВА
РАДИ ПАРТІЇ НАРОДНИЙ СОЮЗ «НАША УКРАЇНА»
З ПРИВОДУ 65-РІЧЧЯ ДЕПОРТАЦІЇ
КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

65 років тому радянський комуністичний режим вчинив злочин проти людства. У травні 1944 року з Криму до Середньої Азії, Казахстану та Росії був депортований корінний народ півострову – кримські татари. За кілька весняних днів цілий народ було позбавлено Батьківщини. Примусово з кримського півострова було вивезено більше 200 тисяч кримських татар.

Тоталітарна влада позбавила депортований кримськотатарський народ політичних, соціальних, економічних і культурних прав, на довгі роки затаврувавши «зрадниками» Батьківщини.

Розпад Радянського Союзу та Незалежність України відкрили можливість для відновлення історичної справедливості й масового повернення на рідні землі усіх депортованих народів. Українська держава взяла на себе зобов’язання забезпечити належні умови життя, збереження й розвитку культури представників усіх національностей, що проживають на її території.

На жаль, доводиться констатувати, що й досі комплексно не врегульовано багато питань, пов’язаних з відновленням прав кримськотатарського народу. Саме тому «Наша Україна» виступає за створення та реалізацію цілісної програми, яка матиме на меті повноцінну самореалізацію кримськотатарського народу в рамках Української держави та забезпечення всіх необхідних йому прав і свобод.

Як представники політичної сили, яка завжди відстоювала і пропагувала європейські цінності, ми вважає, що всі національні меншини України є частиною українського народу, а їхня історія – невід’ємна складова Єдиної історії Українського народу. Тільки разом, спільними зусиллями ми маємо будувати наше майбутнє. Тільки в єдності та порозумінні наша сила й шлях до соборної, демократичної, процвітаючої України.

Ми переконані, що особлива увага до проблем кримських татар і конкретні кроки на шляху їх вирішення – це іспит для всієї України на її європейськість та відданість демократичним цінностям.

http://www.razom.org.ua/news/461/

Відповіді

 • 2009.05.17 | Хитрый Карлик

  Re: Заявление "НУ" в связи с 65-летием депортации крымскотатарского

  Господа форумчане! Чуйствуете дрожь в коленках - выборы приближаются и глубоко обосравшаяся НУ впомнила, что есть на Земле, в Украине, в Крыму... мешкоють, страждають крымские татары. Що їх мордують, землю не дають, знущаються??? Наверное и Ющ приедет с визитом к коренному народу после 4 лет отшибленной памяти, что есть, действует Совет при нем-с. А может за пару дней он ввыполнит те 40(сорок!) своих гарантийных цецяенок-обіцянок (в час першої та останньої зустрічи) виконає. Акстітєсь!!!
  Жуть, какое неприкрытое фарисейство... Господа ульянковцы ибн здерковцы протрите глаза, закройте рот и заткнитесь - такого откровенного запаздалого лицемерия, лизоблюдства и нескрываемого обосранства еще не было в украинском политикуме! А может быть в нанайском штабе со снятой вывеской на Киевской уже и на української мові размовляють? Чи може й кримськотатрскої мові? А може того дебіла главбуха, що скаргу написав на використання проти ньго державної мови звільнили...? Еге-е-е ж - він Здерка корєфан! Скажить щиро, вам не соромно?????
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.17 | Дезинфектор

   Спасибо и на том

   Стыдно тут должно быть вам. Потому что ваши рухотимошенковцы вообще ничего не сказали, даже такого.
   Мне тоже есть за критиковать это заявление. Но я молчу. Потому что не хочу публично мочить НУ перед врагами. Шли б вы лучше мочить Говнородивилова, а то он недобитый ходит.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.17 | Дезинфектору

    Re: Спасибо и на том

    А, крымским татарам от вашей политкорректности какая польза? Явных врагов мы знаем и видим, ну а незримых выявить недюжего ума потрибно.
    Заявление действительно фарисейским духом пронизано. То крымские татары коренной народ, в конце текста уже нацменшинство. Так кто мы по вашему? И, почему перед тем как использовать понятие коренной народ нельзя было принять соответствующий закон. Закон о нацменшинствах с 1992 года здесь все понятно. Возможно, наличие правовых пробелов не беспокоят политический бомонд, как людей к которым обращено данное заявление. Заявление... всего лишь слова... Раскланиваться в ревирансах, а в карманах крутить дули, Вы нас совсем ПАНОВЕ за чурок держите.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.17 | Tatarchuk

     Re: Спасибо и на том

     Дезинфектору пише:
     > Заявление действительно фарисейским духом пронизано. То крымские татары коренной народ, в конце текста уже нацменшинство.
     це різні поняття у різних площинах. Якщо станете большиною, то ніхто не зватиме меншиною (демографічне поняття). Що не заважає меншині бути корінним народом, за сприятливих умов й титульним.

     Дезинфектору пише:
     > Раскланиваться в ревирансах, а в карманах крутить дули, Вы нас совсем ПАНОВЕ за чурок держите.
     Чуркою ви тут перший (і сподіваюся, останній) розкидуєтеся. За що вам дулю - не в кишеню, а прямо під носа слід скрутити.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.17 | Tatarchuku

      Re: Спасибо и на том

      Не смешивайте понятия. Заявление сделано политическое, а значит рассматривать его необходимо в правовой плоскости. В Конституции Украины закреплено наличие титульной нации - украинцы, так же упомянуты национальные меньшинства и коренные народы. Так вот речь идет о необходимости появления закона о коренных народах. До этого, использование данного термина в пустую отдает обычным политиканством.

      Вы, как хозяин форума могли бы быть более корректнее в выражениях. Излишняя агрессивность и обращение к личности, в вашем посте, говорит о слабости позиции в поднятом вопросе.

      Кстати, выясните правовое определение нацменшинств в соответсвующем законе. Что касается коренных народов, за отсутствием определения в национальном законодательстве, посмотрите, что об этом говорят нормы международного права. Тогда мы с вами будем говорить на одном языке.

      Удачи!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.17 | Tatarchuk

       Re: Спасибо и на том

       Tatarchuku пише:
       > Не смешивайте понятия. Заявление сделано политическое, а значит рассматривать его необходимо в правовой плоскости.
       Ви ж і змішуєте - політичне треба в політичній площині розглядати, правове в правовій.
       > В Конституции Украины закреплено наличие титульной нации - украинцы,
       Неправда, там закріплений статус українського народу = народу України. Тобто йдеться про населення та громадян. Титульної нації немає як поняття, почитайте документ на який посилаєтеся. Єдина преференція - це державний статус української, та й ця преференція росіян дико бісить.
       > так же упомянуты национальные меньшинства и коренные народы.
       Згадані, але не протиставлені, як це ви робите.

       > Так вот речь идет о необходимости появления закона о коренных народах. До этого, использование данного термина в пустую отдает обычным политиканством.
       І закон треба, і політиканством віддає. У тому числі з боку вашої критики теж.

       > Вы, как хозяин форума могли бы быть более корректнее в выражениях. Излишняя агрессивность и обращение к личности, в вашем посте, говорит о слабости позиции в поднятом вопросе.
       1) я не хазяїн форуму, 2) ви ж й були некоректні у виразах до власного (?) народу, називаючи їх чурками. Це свідчить про слабкість вашої позиції, тому що тут ніхто кримців так не називатиме. Правила такі.

       > Кстати, выясните правовое определение нацменшинств в соответсвующем законе.
       В якому законі? Давайте його в студію.

       > Что касается коренных народов, за отсутствием определения в национальном законодательстве, посмотрите, что об этом говорят нормы международного права. Тогда мы с вами будем говорить на одном языке.
       Вибачте, але у ваших повчаннях мало сенсу і багато гонору. Згадуєте про якісь норми - викладайте.

       > Удачи!
       Навзаєм


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua