МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Комуністи продовжують зомбувати кримських дітей

05/20/2009 | УНП
«Комуністи продовжують антидержавницьку діяльність в Криму, намагаючись відродити в школах півострова піонерію, — політизовану організацію авторитарного режиму Радянського Союзу», — заявив голова Кримської організації Української Народної партії Олег ФОМУШКІН. Так політик прокоментував піонерський зліт в Сімферополі 19 травня, в ході якого більше 150 учнів загальноосвітніх закладів Криму було прийнято в піонери.
Організаторами піонерського зльоту виступили Кримська республіканська піонерська організація імені В. І. Леніна і комуністи автономії — ряд чиновників кримського уряду, зокрема, міністр освіти і науки АРК Валерій Лавров та міністр у справах молоді, сім'ї і гендерної політики Тетяна Єжова.
«Українська Народна партія не допустить, щоб політична сила, яка у своїй назві містить слово «Україна», продовжувала політику Компартії Росії у відродженні тоталітарних ідеологічних організацій, які зомбують наших дітей», — зазначив Олег ФОМУШКІН. Політик визнав, що участь державних службовців в таких акціях в робочий час є порушенням чинного законодавства України. «Державні чиновники, які не згодні з державною політикою, не повинні працювати у системі виконавчої влади, а міністрів Єжову та Лаврова за нехтування треба негайно притягнути до відповідальності. », – підкреслив голова Кримської організації УНП.

20 травня 2009 р.Тетяна Степченкова, прес-служба
Кримської організації УНП, 8 (050) 2853997

Відповіді

 • 2009.05.20 | Самоваров

  частушка по случаю

  Пионеры Ильичу
  В жопу вставили свечу:
  "Ты гори, гори, свеча,
  В красной жопе Ильича!"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.21 | Скаут

   Хай живе КПРС на Чорнобильській АЕС!

   Нормальні люди своїх дітей туди не пошлють. А тих діток, кого загнали у червоне ярмо, можна пожаліти. Вони ж не знають правди. Коли дізнаються, то самі поскидають комуняцькі нашийники!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua