МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У СІЗО вбито депутата

05/20/2009 | Брудна мантія
Правоохоронці розслідують скоєне в слідчому ізоляторі Сімферополя вбивство затриманого – депутата Залізничної районної ради міста Олексія Ісаєва, відомого в кримінальних колах на прізвисько «Штірліц».

О.ІСАЄВ був обраний до райради за списками Блоку Наталії Вітренко.

Як повідомила прес-секретар прокурора Криму Наталія БОЯРКІНА, О.Ісаєва було вбито 16 травня. Того ж дня міліція порушила кримінальну справу за частиною 1 статті 115 («умисне вбивство») Кримінального кодексу України.

Подробиці події в Головному управлінні МВС України в Криму не повідомляють. Начальник міліції автономії Микола ІЛЛІЧОВ сьогодні, спілкуючись з журналістами, послався на слідчу таємницю. Водночас він зазначив, що О.Ісаєв загинув після «сварки, що виникла раптово в камері».

Керівник прес-служби міліції Криму Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ повідомив УНІАН, що у правоохоронців «були різні претензії» до О.Ісаєва. «І з приводу зберігання зброї, і нібито спроби викрадання дитини у колишньої дружини», - сказав О.ДОМБРОВСЬКИЙ.

Департамент зі зв`язків з громадськістю МВС України навесні 2008 року повідомляв про затримання в Севастополі учасника організованого злочинного угруповання «Сейлем», який є депутатом Залізничної райради Сімферополя. Повідомлялося, що чоловік приїхав до колишньої дружини. У депутата вилучили обріз гвинтівки іноземного виробництва. Раніше він притягувався до відповідальності за подвійне вбивство громадян Грузії, скоєне в 1995 році в Сімферополі. Завдяки зв`язкам в органах влади, він фактично не поніс покарання.

Відповіді

  • 2009.05.20 | Helge

    Карма?

  • 2009.05.20 | изкрыма

    Re: У СІЗО вбито депутата

    прикрыли рот бедолаге


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua