МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Відомий крадій кримського майна" - Губський про Грача

05/29/2009 | Tatarchuk
ПРЕС-СЛУЖБА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА БОГДАНА ГУБСЬКОГО

Коментар народного депутата, заступника лідера фракції БЮТ у Верховній Раді України Богдана Губського щодо звинувачень з боку народних депутатів Петра Цибенка і Леоніда Грача у начебто причетності Губського до грального бізнесу. Дана інформація була розміщена 27.05.09 на Інтернет-сайті «Газети по-киевски».

Відомий крадій кримського майна підвищує «професійний» фах, лобіюючи інтереси грального бізнесу

Коментарі П.С.Цибенка і Л.І.Грача, щодо моєї начебто причетності до розробки «потужної корупційної схеми», закладеної в основу підготовленого «Проекту Закону про заборону грального бізнесу в Україні», - це суміш хворобливої фантазії, цинічної брехні і відвертої «заказухи».
Не виключено, що ця заява свідчить про пряму причетність цих парламентаріїв до лобіювання інтересів ігрових ділків. Мета, яку переслідують «вмотивовані» депутати, цілком прозора і зрозуміла - народжене інформаційне сміття має лобіювати інтереси грального бізнесу, який калічить долі людей.
З моєї точки зору, ігровий бізнес є антисуспільним і аморальним явищем. Цибенко і Грач, незважаючи на високу суспільну небезпечність цього явища, своїми заявами фактично виступають за збереження старої криміналізованої тіньової схеми функціонування азартних ігор. Можливо, ці діячі вже давно де-факто стали «ударниками капіталістичної праці», тому стає більш зрозуміла сфера їх бізнес-інтересів і причини істеричних заяв.
Куди більш корисними і дійсно ефективними з точки зору інтересів трудящих були б зусилля Л.І.Грача, спрямовані на повернення фактично викрадених за часи його головування у Верховній Раді АРК кримських будинків відпочинків, пансіонатів та санаторіїв. Адже сьогодні мешканці Криму знають, що в ті часи «роздери банили» більше половини туристичної інфраструктури автономії. До речі, на території цих «прихватизованих» об’єктів відпочинку на повну потужність функціонує кримський Лас-Вегас, який знищує дитячи душі.

Відповіді

 • 2009.05.29 | Юрій Шеляженко

  Рибак рибака бачить здалеку?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.29 | Tatarchuk

   принаймні вони добре обізнані про гральний бізнес одне одного

 • 2009.05.30 | Корсунський

  Re: "Відомий крадій кримського майна" - Губський про Грача

  А де держава и прокатуратура?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua