МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Новий посол РФ в Україні стане агресивнішим за свого попередника

06/13/2009 | НРУ
Голова Кримської крайової організації Народного Руху України, депутат фракції «Рух - Курултай» в парламенті автономії Леонід Пилунський вважає, що новий посол Росії, якого призначать замість відкликаного сьогодні Надзвичайного та Повноважного Посла Росії в Україні В.Черномирдіна, стане більш жорстокішим та агресивним щодо українсько – російських відносин. Про це він заявив Офіційному сайту НРУ.


«Віктор Черномирдін був значною постаттю в українсько – російських відносинах. Він добре захищав саме російські інтереси, а не інтереси інших держав, на відміну від багатьох кримських чиновників, які працюють проти розвитку України. Сьогодні ми маємо потиснути руку Черномирдіну. Йому було не просто на службі, у нього було достатньо помилок. Варто тільки згадати його фрази та вирази, які можна друкувати. Призначення на цю посаду нової людини може кардинально змінити відносини України з РФ. Я думаю, що після від’їзду наші стосунки з Росією погіршаться», - сказав Л.Пилунський.

Також Голова Кримської крайової організації Народного Руху України вважає, що новий посол Росії буде агресивнішим у своїх діях і буде підтримувати антиукраїнські організації в Криму.

Відповіді

 • 2009.06.13 | Мос

  Re: Новий посол РФ в Україні стане агресивнішим за свого попередника

  Це слова не политика, а сорочинського дядька. А ви свои интереси навчились проводити у життя? А там, Карасин чи Зурабов - що з того. Е ще процедура вигнання посла, обмеження. Це он наши посли проводять видзначення жертв голодомору у московських чуланах,щоб нихто не бачив и не помахав пальцем - без политики ...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.15 | Проходимец

   Re: Новий посол РФ в Україні стане агресивнішим за свого попередника

   Не вижу ничего такого страшного в словах Пилунского - король умер! Да здравствует король!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua