МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

форум "Нового каналу": як зібрати проросійській мітинг у Криму

06/13/2009 | Tatarchuk
Автор повідомлення
Притула Кращий
Продвинутый
З нами з: 01 лютого 2009, 12:45
Повідомлення: 77
Звідки: Сімферополь

ЯК У КРИМУ ЗІБРАТИ ПРОРОСІЙСЬКІЙ МІТИНГ.
З огляду на політичне становища Криму, я тут вирішила так ніби жартома, хоча трохи правди там є, написати про те як зібрати проросійській мітинг у Криму.
По перше потрібно запросити Родиловенко або Голову «Песця» Хмаровського бо без них пенсіонери та студенти розбредуться по окремим купкам, чи вельмишановного пана Шуйніковського, якщо у Вас дійсно скрутно з грошима.
По друге обов’язково потрібно попередити пенсіонерів, про час мітингу, і нагадати про те який поганий президент Ющенко.
Розклеїти по городу об’яви або самотужки пошукати студентів, яким катастрофічно не вистачає грошей. Або пообіцяти їм пиво, як варіант. Та тут є зауваження, панове, краще клеїти об’яви у темних місцях, бо якщо нормальна людина таке знайде і сфотографує, то буде не лише прикро, але й компромат. А краще просто написати в об’яві: потрібна молодь від 18-ти до 25-ти років для часткової зайнятості оплата гідна.
Залучити якусь бахнуту на голову або екзальтовану молодь, хоча як на мене ці поняття тотожні. Молоді нагадати, що Крим завжди: був, є та буде російською землею, нагадати про патріотичні почуття до Расеї матушкі та про те як їх біднесеньких насильнецько українізують. Коли половина екзальтованої молоді піде бо махали вони на політику, а друга половина зацікавлено почне прислухатися та дискутувати, ще раз нагадати їм про патріотичні почуття та повідомити час та місце зборів.
Відповідальним за написання плакатів потрібно призначити когось дійсно безграмотного, щоб всі свідомі нормальні громадяни довго реготали з написів на кшталт: «Бандеровская расса руки прочь от Крыма»; «Рускому языку статус государственного» тощо, тому що прикладів дуже багато не хочу навіть всі перелічити, взяла лише найпоширеніші.
Обов’язково навчити пенсіонерів, якогось гарного гасла чи девіза про СОТО-НАТО.
І найголовніше не забути про російський аквафреш, а саме про прапор, який доручити студентам, вижравшим вже два літри пива, бо що це за мітинг, без наприкінці загубленого прапора.
Запросити регіональне телебачення, але тут є одне зауваження, якщо у Вас дійсно скрутно з грошима і ви запросили пана Шуйніковського, телебачення може не прийти. З огляду на це запросіть краще газети , а особливо когось з кореспондентів «Другої Кримської».
І найважливіше потрібно дати на лапу нашому гарному меру, бо йому ще потрібно мерседес купити білий для коханки, або попередити його що ви- «ну, самі знаєте від кого».
І от зробивше все вишче перелічене, подумайте: а на хєра Ви тут живете, якщо ви дійсно любите Росію; чи якщо ви заробляєте на цьому гроші – а Вас колись можуть за це і вбити, якщо влада зміниться.
Всі прізвища вишче згаданих осіб було змінено, за для їхнього ж спокою, а головне спокою автора!
http://www.novy.tv/forum/viewtopic.php?f=37&t=12269632

Відповіді

  • 2009.06.16 | Українець

    Re: форум "Нового каналу": як зібрати проросійській мітинг у Криму

    Дкже сподобався вираз про "аквафреш"! Ще забули прихопити пару транспарантів з портретами відомого москаля у кашкеті, який дуже ненавидить Україну.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua