МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Скрипка для "Країна мрій" шукає автентичні колективи

06/21/2009 | Абу
На презентації цьогорічного етно-фестивалю "Країна мрій" його натхненник, організатор і керівник Олег Скрипка розповів, що шукає автентичні (саме автентичні!) кримськотатарські колективи для участі у фестивалі. Варто нагадати, що кримськотатарські колективи вже брали участь у цьому найпопулярнішому фестивалі етно- та world-музики в Україні

На тій же презентації куратор Літературної "Країни мрій", один з братів Капранових, повідомив, що книжкова "Країна мрій" триватиме два дні і глядачі-читачі зможуть побачити видання не тільки українською, але й зокрема кримськотатарською, гагаузською та урумською мовами.

http://maidan.org.ua/n/news/1245576538

Відповіді

 • 2009.06.26 | Tatarchuk

  У день "Країни мрій" Олег Скрипка - в Татарстані

  Етнофестиваль "Країна Мрій" цієї суботи у Києві триватиме лише один день, замість трьох запланованих. У звязку з економічною кризою бюджет довелося скоротити, розповів "Німецькій хвилі" ініціатор фестивалю Олег Скрипка.

  27 червня на Співочому полі в столиці України вже вшосте утворять "Країну Мрій". Щоправда, цього року існуватиме "Країна" лише один день, нарікає продюсер заходу Олег Скрипка. "З одного боку, було легко шукати фінансування, адже компанія "Кока-Кола" сама звернулась до організаторів і стала основним партнером на кілька років, з іншого - потенційні додаткові спонсори досить панічно відреагували на кризу, й бюджет зменшився",- каже він.

  А ще, за словами ініціатора "Країни Мрій", на носі в українців – вибори, й меценати притримують гроші. Втім, каже Скрипка, все ж основна причина – низький рівень культури в Україні, адже спонсори звикли фінансувати "глянцеву естраду".

  Тим часом, за вже усталеною традицією, на "Країні Мрій"-2009 представлять народні та сучасні музичні стилі у виступах вітчизняних та іноземних виконавців. Кияни послухають гостей з Литви, Норвегії та "Fanfara Shavale" - циганський духовий оркестр зі східнорумунського села. Він складається з одинадцяти музикантів, які грають в дуже швидкому темпі.


  Дітям розкажуть про екологію Фома і Марія Бурмака

  Цьогорічною родзинкою "Країни мрій", окрім "літературної сцени", буде турбота про довкілля. На "Дитячій галявині" проведуть "урок екології" для дітей українські зірки: Фома (гурт "Мандри"), Марійка Бурмака, Євген Нищук, Іван Андрусяк.

  "Це філософський аспект Фестивалю. Нині кажуть - багато проблем в Україні, звинувачують чиновників чи інших, а треба починати з себе",- переконаний музикант Олег Скрипка.

  За його словами, головна проблема на Землі загалом - екологічна, починаючи з внутрішньої екології і закінчуючи екологією довкілля: "Ми ініцювали рух "Країна Мрій — чиста країна". Так, каже Скрипка, в рамках громадської ініціативи і не за гроші та не через вказівку – збирались люди й прибирали Труханів острів та Замкову гору в Києві.

  У день відкриття фестивалю Скрипка поїде до Росії, про це докладніше тут: http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4178126,00.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua