МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

повернувся я з одного кримського курорту

07/10/2009 | Tatarchuk
маю два абсолютно нових враження, які викладаю.

1. фактично у курорті під Алуштою - ЛИШЕ українці. Причому в більшості не тільки географічно, але й мовно (другий номер посідають різні суржики, в житті стільки різних не чув). Росіянин кудись зник. Можливо він лемінгував у бік Ялти, але наразі знаю тільки те що бачив.
Що таке укртурист? Це вперше Крим отак ним забитий, хоча тенденція намічалася останні роки. Далі я буду узагальнювати, звісно, робитиму це грубо і на око.
Російський турист на якого остнніми 10-річчами орієнтувався Крим, це узагальнюючи - людина що вжєе була в Криму не раз, часто з дитинства. На відміну від них, український турист переважно потрапив вперше чи вдруге, тобто зовсім новачок. Ходять з відвислими щелепами та роззявленими ротами, причому на такі речі які русо туристо просто байдуже проминає. Передовсім це стосується краєвидів - звичайні зелені парки викликають в укртуристів захоплення, яке спостерігав в них і майже ніколи раніше - в рустуриста. Що вже казати про гори, а особливо про неекзотичні види (степ, напівпустеля). Фотгорафують все і вся, теж прикмета.
Але головна особливість - це те, що на 1 дорослого укртуристо приходиться десь 2 (!) дитини. Чисто на око, з рустуристо пропорція навіть не зворотня, а ще менша. Відповідно - сервіс заточений під дітей, а він практично на повітрі будується - витягує сотні дрібних комерсантів з кризи. Поставив якесь опудлало з популярного мультика, чи просто статуетку власноручну оригінальну, і збирає просто по гривні за право фоткатися. Або за 10 гривень катає на якомусь вбитому дитячому джипі. Або на коняці. Дитячі концерти зі всякими шреками і макдаками збирають повну касу, витіснюючи "шоу псевдосердючок".

2.
Дуже коротке враження. Після тижневого інформаційного відпочинку будь-яка сторінка політсайту або політфоруму виглядає ІДЕАЛЬНО ВТІЛЕНИМ АБСУРДОМ.

Відповіді

 • 2009.07.11 | stryjko_bojko

  Bu ilginç Mutlak olduğunu!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.12 | кримський українець

   Українці в Криму - чудово!

   Хоч звикли наші місцеві власники міні-готелів до російського мату, але державну мову починають розуміти! Хоч звикли по 3 торбини пустих пляшок з-під горілки дешевой виносити, а тепер думають як заробляти - треба сервіс покращувати. Одна сусідка їздила в село Славське -гірськолижний курорт. Жила тиждень у хаті з місцевими господарями. Приїхала в шоці! Каже, каву по п"ять разів на день хазяйка БЕЗКОШТОВНО пропонувала, натуральну, мелену! Сніданок готувала - що загадаєш! Обід - різні западенськи витребеньки, кожен день щось нове та келих натурального вина! Вечеря - що замовиш та келих вина! Сауну - хоч кожен день! І платила за все вкупі - житло та їжу по 120 гривень на добу! А що тут ми маємо? Пристойний номер - 50 доларів за одного відпочиваючого. Пиво у господаря з під поли 10 гивень (доставка дорого), тарілка (дитяча) манної каші -25 гривень, бо "індивідуально" зварена! Вино (підробне, старокримське порошкове 40 гривень за літр( тіпа "Мускатель"), "коньяк" - домашє незрозуміле- 60 гривень). Душ зайвий раз прийняти - крани закручені - вода дорога! При цьому: квиток на пляж - купи, квиток у туалет на пляжі - купи, шезлонг -25 гривень-купи, зонтик від сонця -15 гривень теж давай, давай, давай.... плати, плати, плати... - хліба ввечері в магазинах нема, м"ясо на базарі, - мабуть, від корів з Червоної книги, або свиней з іншої планети! Ціни космічні! Як у Європі!А бруд та сміття - як у Росії. Та все це не головне! Головне, що була б у наших співвітчизників європейська зарплатня! Тоді б вони не жалілися, що дорого! А якби місцеві дбали не тільки про кількість зароблених грошей, а ще про якість та покращення послуг, то все було б добре!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.12 | Гуливер

    Re: Українці в Криму - чудово!

    Да, правда, если в Крыму будут больше туристы из регионов Украины отдыхать, то языковая ситуация сразу изменится, да и в целом и политическая.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.12 | Alessandro

     Re: Українці в Криму - чудово!

     Гуливер пише:
     > Да, правда, если в Крыму будут больше туристы из регионов Украины отдыхать, то языковая ситуация сразу изменится, да и в целом и политическая.
     Мовна ситуація може й змінюватиметься, але у бік подальшої русифікації… Дійсно, на курортах чуєш українську (сам от був декілька днів в Євпаторії), але ці україномовні україньскою спілкуються лише між собою, у розмові ж із місцевими ввічливо переходять на російську. І це приводить до подальшого закріплення у свідомості людей цієї поведінкової моделі: коли зутрічаються російськомовний з україномовним, останній має перейти на російську – це правильно, так воно й має бути.
     До того ж засобом русифікації є суцільно російськомовні дітячи табори. Дитинка приїжджає україномовна, а від’їжджаючи вже розмовляє суржиком, або кримсько-російською. Воно, звичайно, виправиться за тиждень-другий, коли вона приїде додому, але все ж таки…
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.12 | enver

      Re: Українці в Криму - чудово!

      Alessandro пише:
      > Мовна ситуація може й змінюватиметься, але у бік подальшої русифікації… Дійсно, на курортах чуєш українську (сам от був декілька днів в Євпаторії), але ці україномовні україньскою спілкуються лише між собою, у розмові ж із місцевими ввічливо переходять на російську. І це приводить до подальшого закріплення у свідомості людей цієї поведінкової моделі: коли зутрічаються російськомовний з україномовним, останній має перейти на російську – це правильно, так воно й має бути.

      Не так погано, шановний пан Alessandro...
      Є у Криму люди, що з українцями намагаються говорити українською мовою. Я, коли відпочивав на "Солнышке" на початку цього тижня, познайомився з родиною з Вінниці (дуже добри люди!). Отож, вони з нами (я був не один) спочатку розмовляли российскою мовой. Потім я попросив їх розмовляти українською, і попросив не брати до уваги помилки (не ображатися!), які можливі з мого боку. І 2 дні спілкувалися українською.
      І ще один приклад. Коли пішли разом купувати морозиво і напої дітям, до продавщиці звернулися українською. Вона дуже привітно і з посмішкою відповіла чистою українською.
      Тож є і позитивні приклади!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.12 | Tatarchuk

       Re: Українці в Криму - чудово!

       я теж бачив випадки, і доволі часті, як продавець вимушений перейти на мову покупця-українця. За однієї умови: якщо той сам де-факто наполягає на цьому, продовжуючи називати товари чи питати ціни українською. Цьому сприяє що поруч стоять конкуренти з тими самими цінами і товаром. Одна зі сценок: продавець азербайджанець, і взагалі приїхав працювати на літо, але старанно намагається відповідати українською, коли його запитують.
       Друга сценка, кумедна: курортник з хвилину з/ясовував з продавщицею, що таке рушник, що таке рушниця (дитяча) і чим вони відрізняються. В результаті пані, в якої все це було у продажу, так ані того ані того не продала - продав сусідній торговець, більш кмітливий. Принаймні він не повчав курортника, що рушник - це шарф (!), як це робила продавщиця :)
     • 2009.07.12 | shiriy

      Re: Українці в Криму - чудово!

      Alessandro
      >коли зутрічаються російськомовний з україномовним, останній має перейти на російську – це правильно, так воно й має бути.

      Цe зовсім невірно. То якщо китаєць приїде до Криму, то і тут українцю треба переходити на китайську)))??
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.12 | Alessandro

       Re: Українці в Криму - чудово!

       shiriy пише:
       > Alessandro
       > >коли зутрічаються російськомовний з україномовним, останній має перейти на російську – це правильно, так воно й має бути.
       >
       > Цe зовсім невірно. То якщо китаєць приїде до Криму, то і тут українцю треба переходити на китайську)))??
       Е… То я, певно, не зрозуміло напісал… Я тільки сказав, що є такий стереотип. А щодо того, що він, тобто стереотип цей, цілком невірний, то тут я з вами повністю згодний.
     • 2009.07.13 | Абу

      гм, повно молоді не переходить на російську

      як власне і я :) реакція - цілком позитивна або нейтральна.

      ще одна категорія, яка нечутлива до мовної ситуації і пре як танк - бабці :) такі собі українські матрони воточенні онуків, які не розуміють якою ще іншою мовою вони мусять до когось звертатися :)
 • 2009.07.12 | enver

  Re: повернувся я з одного кримського курорту

  На этой неделе был два раза на Солнышке (рядом с Евпаторией)...
  Ростуристов не видел вообще (и российских номеров на стоянке было только 1-2).
  Были только местные (симферополь, евпатория и т.д.) и украинские туристы. Украинских довольно много (примерно четверть от общего числа отдыхающих на пляже, может быть - и треть), очень многие говорили на украинском (литературный язык и суржик я не особо различаю :) ). Детей больше, чем взрослых. Но Евпатория - детский курорт в основном, я поэтому и не обратил на это внимания.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.12 | Крымец

   Re: повернувся я з одного кримського курорту

   Традиционные места, где водятся россйиские туристы- Коктебель, Судак, Севастополь и окрестности....
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.12 | Tatarchuk

    пишуть що всі поїхали на Азов (л)

    Крымец пише:
    > Традиционные места, где водятся россйиские туристы- Коктебель, Судак, Севастополь и окрестности....
    Отут пишуть, що цього літа Азов ставить гідну конкуренцію Кримові http://obozrevatel.com/news/2009/7/10/312117.htm
 • 2009.07.12 | Кофи Аннан

  на пользу не пошло

  Tatarchuk пише:
  > 2.
  > будь-яка сторінка політсайту або політфоруму виглядає ІДЕАЛЬНО ВТІЛЕНИМ АБСУРДОМ.
  Что тогда вы делаете здесь и на нч?
  Раз этот форум для вас АБСУРД, значит оставьте его и уйдите отсюда. А если не АБСУРД, значит не надо кокетничать. А то слишком противоречиво получается.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.12 | александр

   Re: на пользу не пошло

   Российских машин действительно стало намного меньше. зато стало много жителей украины приезжающих со своим салом колбасой и консервами.эти господа не привыкли сорить деньгами и платить за то чего они не считают достойными внимания. например нормальное жилье или чистый пляж. еще пару тройку таких сезонов и крым будет не узнать.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.12 | Tatarchuk

    Re: на пользу не пошло

    александр пише:
    > Российских машин действительно стало намного меньше. зато стало много жителей украины приезжающих со своим салом колбасой и консервами.эти господа не привыкли сорить деньгами и платить за то чего они не считают достойными внимания. например нормальное жилье или чистый пляж. еще пару тройку таких сезонов и крым будет не узнать.
    Про сало з собою - це вже застаріла байка, з простої причини: у магазинах (не толчках на морі) ціни загальноукраїнські. Тобто їжу беруть прямо на місці, от тільки не в "перепродайок".
    Про звичку платити за нормальне житло - просто смішно, якщо пригадати як масово селили останні роки русотуристо, наприклад в бараках або на балконі.
    Про звичку платити за "чисті пляжі" (читай: закриті пляжі) - не погоджуюся що така звичка взагалі має бути. Пляж має бути чистим і безкоштовним, це прямий обов/язок місцевих курортів. Ви ж не саджаєте гостів за брудний стол, пояснюючи це тим, що на ганчірку грошів нема? І не закатуєте істерику що гість пролив каву, а маєте чим її прибрати. Але це логика хазяїна, а не халявщика який тимчасово живе в хаті і думає як зрубити бабла задурно
   • 2009.07.12 | enver

    Re: на пользу не пошло

    александр пише:
    > Российских машин действительно стало намного меньше. зато стало много жителей украины приезжающих со своим салом колбасой и консервами.эти господа не привыкли сорить деньгами и платить за то чего они не считают достойными внимания. например нормальное жилье или чистый пляж. еще пару тройку таких сезонов и крым будет не узнать.

    Да ладно, уймитесь...
    90% жителей Крыма вообще никаких доходов с туристов не получают. Поэтому им абсолютно безразлично, "со своим салом" приехал турист или нет, и готов ли он "сорить деньгами"...
    Главное, чтобы люди приезжали культурные, не засирали весь Крым, не устраивали пьяные дебоши. А в этом отношении ростуристов во всем мире уже очень хорошо знают.
    Украинские туристы тоже не все поголовно культурные, воспитанные и вежливые. Но от ростуристов заметно отличаются (в лучшую сторону, на мой взгляд). Да и у нас (жителей Крыма) с ними есть хоть что-то общее - мы граждане одного государства!

    > еще пару тройку таких сезонов и крым будет не узнать.
    Еще один Нострдамус доморощенный.
    Напоминаю, что за последние 10-15 лет доля российских туристов в общем их потоке снизилась в разы. Сейчас их в Крыму - процентов 15-25 от общего чиста отдыхающих. А в середине девяностых было процентов 70.
    И с того времени (несмотря на отток ростуристов) и пляжи оборудовали, и пансионаты нормальные построили, и мусор стали убирать, и пьяных в хлам туристов на пляжах и в местах отдыха стало поменьше...
    Так что там Сердючка пела? Лаша тумбай, кажется? Или нет, наверное все-таки, Раша гудбай ;)

    P.S. Крым и Украина пишутся с большой буквы. А вот "россия" можете писать с маленькой ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.12 | александр

     Re: на пользу не пошло

     итересно где у вас в симферополе пляжи? спасибо за урок русского языка - я прям не знаю как жил без него. если урок был платный - где касса? что касается туристов - то нам жителям крыма - тем которые родились в крыму больше нравятся туристы из россии. но к сожалению их становится все меньше.и это повод задуматься не о собственной крутизне а о снижении качества предлагаемого сервиса.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.12 | Крымский татарин

      Re: на пользу не пошло

      александр, знаешь пословицу? "Если гора не идет к Магомету. то Магомет идет к горе". Может быть тебе пойти в Россию и там остаться?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.12 | александр

       Re: на пользу не пошло

       обычно на предложение пойти в россию отвечают непрелично. ну ты знаешь куда. ты наверное в курсе уже давно.. а вот крым надо обустраивать. и хорошо бы было по прошествии нескольких лет увидеть чистое море и счастливых жителей. но у нас виноват кто то но не мы.
     • 2009.07.12 | enver

      Re: на пользу не пошло

      александр пише:
      > итересно где у вас в симферополе пляжи?
      Мы про Крым говорили, а не про Симферополь? А в Крыму пляжей много.

      > спасибо за урок русского языка - я прям не знаю как жил без него. если урок был платный - где касса?
      Урок конечно-же платный. Поищите в Гугле реквизиты какого-нибудь детского дома, и всю сумму перечислите туда :)
      Кстати, Симферополь также пишется с большой буквы. А севастополь можете и с маленькой, если Вам так нравится.

      > что касается туристов - то нам жителям крыма - тем которые родились в крыму больше нравятся туристы из россии.

      Не говорите за всех.
      Спросил у своего деда и у своих племянников - чтобы далеко не ходить, да и они полностью подходят под Ваше определение "нам жителям Крыма, которые родились в Крыму" - все трое совершенно безоговорочно заявили, что им ростуристы не нравятся. Так что пока 3:1 в нашу пользу (да, и про деда и племянников я точно знаю, что они в Крыму родились. А вот с Вами не знаком, поэтому некоторые сомнения присутсвуют).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.12 | александр

       Re: на пользу не пошло

       ну с Вами уважаемый Энвер мы заочно знакомы уже года полтора два. я тот самый александр который пишет свое Имя с Маленькой буквы и пытается разобраться почему он так не любит Крымских Татар. помню даже получил разрешение общаться тут с Вами от уважаемых старожил этого форума. Так что я ваша ложка дегдя в той чудной бочке меда вокруг которой водятся все эти хороводы в рубашках вышиванках.
       Деньги за урок русского языка обязательно переведу указанным Вами способом.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.12 | Филипп

        Re: на пользу не пошло

        Дык почему ж ты не любишь крымских татар, сынок? Неужто потому, что ты как тать забрался на их землю?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.13 | александр

         Re: на пользу не пошло

         если не влом - читай мои посты полтуторагодовалой давности. ты не на того хвост пушишь. сколько же тебе лет филип..ок что ты незнакомых людей сынками называешь? или просто так - к слову подвернулось?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.07.13 | Бугор

          А ну не крошить батон щажжэ

          александр пише:
          > ты не на того хвост пушишь
          Ты на кого тут батон крошишь? Я тебя спрашиваю.
          Тут свои бугры есть, чтоб батон крошить на кого захотят.
          Ты того, александр, это. Не сильно тут.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.13 | александр

           Re: А ну не крошить батон щажжэ

           та я не агрессивный. не постебаться я сюда захожу а для того что бы мнение разных людей понять. ну и свое высказать.в рамках приличий.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.07.13 | Бугор

            Re: А ну не крошить батон щажжэ

            Та я тоже не агрессивный. Но справедливый. Я ж бугор. Я сюда хожу наблюдать чтоб батон не крошили на местных.

            Ну и постебаться конешно тоже.
         • 2009.07.13 | Филипп

          Re: на пользу не пошло

          Да мил ты мне своей непосредственностью. Нет, представь себе, что китайцы заняли Тверь и считают тверскую землю своей отчизной.
       • 2009.07.12 | enver

        Re: на пользу не пошло

        александр пише:
        > ну с Вами уважаемый Энвер мы заочно знакомы уже года полтора два. я тот самый александр который пишет свое Имя с Маленькой буквы и пытается разобраться почему он так не любит Крымских Татар. помню даже получил разрешение общаться тут с Вами от уважаемых старожил этого форума.
        Да, помню... Что-то долго Вас тут не было.
        Не разобрались, чего крымских татар не любите? :)
   • 2009.07.12 | Гиппопотам

    Надеюсь, поток туристов и дальше будет сокращаться

    александр пише:
    > еще пару тройку таких сезонов и крым будет не узнать
    Очень надеюсь на это. Если поток туристов будет сокращаться и в следующие годы, Крым действительно будет не узнать. Крым отдохнет и очистится. Я хорошо вижу, насколько чище стало море этим летом. Там, где прошлым летом плескалась жирная юшка из морской воды и жидких испражнений (такая наваристая, что вечерами с моря явственно доносился запах мочи), теперь чистота и благодать. И редкие люди ходят по берегу.

    А 1% барыг, которые на туристах зарабатывают, пусть землю копают. Или в электричках календарики продают, это уже не наше дело.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.12 | Tatarchuk

     він, здається, не зменшується. а змінюється

     Можливо в абсолютних цифрах наприкінці сезону виявлять (за сумнівною методикою) що туристів було менше. Але мені здалося, як писав вище, що просто іноземного (російського) туриста замінив внутрішній (український) практично в тій самій кількості. Можливо не по всіх регіонах.
     Наскільки внутрішній турист-курортник екогологічніше зовнішнього - це ще питання не вирішено експериментом. А от значна меншість алкоголиків серед них, здається, вже помітна другий рік і прямо корелюється з заміною російського туриста на українського.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.13 | Белорусотуристо :)

      Re: він, здається, не зменшується. а змінюється

      Почитал и посмеялся! Белорусов тоже стало в несколько раз больше. У вас, в Крыму можно свободно поговорить и подышать! Вина настоящего в Массандровских магазинах купить.Но очень дорогие туалеты - по 2-50 ил по 2 гривны. Представьте семью из 5 человек, каждому надо хоть 2-3 раза сходить? А где денег столько взять? За границей на побережье туалеты все бесплатные потому и чисто!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.13 | Клуб Знатоков

       Задачка из занимательной математики.

       Зритель Белорусотуристо (из, естественно Белоруссии) против Клуба Знатоков:

       > Представьте семью из 5 человек, каждому надо хоть 2-3 раза сходить?
       5 человек умножить на 3 раза равно 15 туалетных ходок в день.
       5 человек умножить на 3 раза умножить на 24 дня в Крыму равно 360 туалетных ходок за приезд.
       1000000 отдыхающих семей умножить на 360 туалетных ходок за приезд равно 360000000 туалетных ходок за сезон.
       Внимание, вопрос!
       Уважаемые знатоки. Определите вес (в тоннах) и объем (в железнодорожных цистернах) 360 миллионов туалетных ходок.
       Время пошло.

       Кто отвечает?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.13 | знаток Цуккерман

        Отвечает знаток Цуккерман

        На вопрос о занимательной математике отвечает знаток Цуккерман.

        Учитывая, что объем одной туалетной ходки составляет, в среднем, поллитра, а объем одной железнодорожной цистерны составляет, в среднем, 60000 литров, объем туалетной жижи, оставляемой в Крыму за сезон, составляет примерно 3 тысячи железнодорожных цистерн.
        Это примерно равняется 100 большим железнодорожным составам с испражнениями, с громким стуком спешащим в Крым.
        Без учета сливных вод.

        Внимание! Встречный вопрос от знатока Цуккермана:
        - Оно нам надо?
      • 2009.07.13 | Знаток Вассерман

       правильный ответ

       Белорусотуристо :) пише:
       > А где денег столько взять? За границей на побережье туалеты все бесплатные потому и чисто
       Отвечает знаток Вассерман.
       Правильный ответ: Никаких денег нигде и нисколько брать не надо.
       Потому что в Крыму все побережье бесплатный туалет. И весь Крым бесплатный туалет.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.13 | александр

        Re: правильный ответ

        как не печально но это правильный ответ. денег брать не будем условия создавать не будем. наверное будем приглашать экологически чистых туристов которые гадят цветами. и процветет наш любимый крым. а туристы - дайте угадаю будут титульной нынче нации - кто ж еще то...
        ну и будут залетные москали которые всю идилию будут портить. разумеется по заданию фсб.
        а может всетаки субботник на своей территории и урны с туалетами???
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.13 | Tatarchuk

         Re: правильный ответ

         александр пише:
         > а может всетаки субботник на своей территории и урны с туалетами???
         Ви здається з Севастополя, принаймні так згадували. Так от, у вас у місті є одне помітно приємне місце - Приморський бульвар. І те не знаю, чи надовго після реконструкції. Почніть зі свого міста. Навіть якщо турист не приїде, самим буде приємно :)
        • 2009.07.13 | Филипп

         Re: правильный ответ

         Вот ты, сунок. вроде за наших, а сам в реале оусских обсираешь. И не дурак, кажись. Вдумайся в свое поведение, наведи порядок в своей голове-то.
         Не, я по-доброму тебе блага твоего жнлаю. А то ить грех вавилонский...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.07.13 | Филипп

          Re: правильный ответ

          Нерт, ты понял, я малость не те букоффки нажимал. Вот исправленный тект, заучи наизусть.

          Вот ты, сЫнок. вроде за наших, а сам в реале русских обсираешь. И не дурак, кажись. Вдумайся в свое поведение, наведи порядок в своей голове-то.
          Не, я по-доброму тебе блага твоего желаю. А то ить грех вавилонский...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.13 | александр

           Re: правильный ответ

           еще один мне блага желает... ну шож делать то прям не знаю. прекрати курить траву и обьяни сам себе кто такие наши. а что касается - в реале - дык я тебе за сынка колено прострелю небольно а потом поговорим.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.07.13 | Tatarchuk

            воно?

            александр пише:
            > а что касается - в реале - дык я тебе за сынка колено прострелю небольно а потом поговорим.
            я знаю тільки одну категорію, які ображаються за синка. Вони відносяться до вельми спеціфічної меншини.
            Ми тут вас за це не будемо переслідувати, але й само не нахабнійте :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.07.13 | александр

             Re: воно?

             оооо... я много тут кем был. эпитетов на целый лист можно повспоминать. но в меньшинства меня еще не записывали. с почином Вас ;)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.07.13 | Tatarchuk

              воно :(

              александр пише:
              > оооо... я много тут кем был. эпитетов на целый лист можно повспоминать. но в меньшинства меня еще не записывали. с почином Вас ;)

              тобто ви дійсно не любите коли старшій за віком зве вас синком. А як любите? Я здогадуюся, але слово вам
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.07.13 | александр

               Re: воно :(

               в данном случае большее значение имеет авторитет и воспитание человека. если авторитетный для меня человек считает меня сынком - значит так и есть. если человеку к примеру сорок лет но он состоявшаяся личность богат и добился в жизни много чего и мыслит так же как я - его право давать эпитеты. но если для самовыражения непонятно кем вставляется сильное словцо то я этого не люблю. для общения незнакомых людей в нашей культуре есть универсальное слово - ВЫ. для меня вполне подходит.
               Однако как это все связано с ужасным состоянием Крыма и значительным снижением предлагаемого туристического "продукта" ??? :)
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.07.13 | Tatarchuk

                Re: воно :(

                александр пише:
                > Однако как это все связано с ужасным состоянием Крыма и значительным снижением предлагаемого туристического "продукта" ??? :)
                ніяк. Почніть писати по темі гілки, бо з вас власне весь офтоп і починався.
           • 2009.07.13 | Бугор

            а ну цыц

            а ну цыц тут мне батон крошить
            тут тока я пером угрожаю, я бугор
           • 2009.07.13 | Филипп

            Re: правильный ответ

            Твоих родителей надо было наказать за плохое твое воспитание. Теперь уж поздно... Сам возьмусь за тебя.
            Перво-наперво подзанимайся русским языком, ты в нем хромаешь, стыдно.
            После повышения своей грамотности жди дальнейших указаний.
          • 2009.07.13 | Бугор

           а ну цыц

           а ну цыц тут мне батон крошить
           тут тока я сынками называю, я бугор
   • 2009.07.13 | Абу

    Ви їздили з баварцями в Італію?

    я два роки їздив відпочивати з друзями з Мюнхену до провінції Венето, на півночі Італії. Щоразу при виїзді з Мюнхену ми заїжджали до супермаркету і набили машину ВСІМ необхідним, набивали значно більше ніж пересічні українські туристи

    і що цікаво - ТАМ, в Італії - чисто.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.13 | Tatarchuk

     це гримаси Шенгену )))Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua