МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про заборону антиукраїнської пропаганди в Криму

07/13/2009 | krslovo
«Значна частина російських гуманітарних та освітянських проектів в Криму – це приховані центри антиукраїнської пропаганди, які створені для розпалювання міжнаціональної ворожнечі та насадження негативних стереотипів про український народ серед етнічних росіян півострову», – заявив голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН.
На його думку, «росіян та українців налаштовують один проти одного шовіністичні кола влади в Росії, в тому числі, уряд Москви, що фінансує російські проекти в Криму».
Так політик прокоментував офіційне повідомлення прес-служби уряду Москви, де висловлюється обурення «антиросійськими висловлюваннями Президента України», який назвав Чорноморську філію МДУ, Дім Москви та Севастопольську філію Інституту країн СНД в переліку «недружніх і антиукраїнських проектів», які «несуть нестабільність і розбрат».
«Це не в Україні домінує крайній націоналізм, як сказано у повідомленні прес-служби російської мерії, а в Москві сповідують великодержавний шовінізм, не сприймаючи не тільки українську державність, а й, нерідко, навіть не визнаючи українців окремою європейською нацією», – підкреслив голова Кримської організації УНП.
На його переконання, «доки в Криму діятимуть «гуманітарні та освітянські» заклади на кшталт тих, що нині фінансуються урядом Москви, на півострові не буде політичної, етнічної та релігійної стабільності».
Тому «правоохоронні органи мають перевірити діяльність російських проектів в Україні, адже від мирного співіснування українців, росіян, кримських татар та інших національностей Криму залежить майбутній розвиток та економічне процвітання півострова», – підсумував Олег ФОМУШКІН.

Відповіді

 • 2009.07.13 | Кофи Аннан

  UVMOD: Заголовок исправьте, дурики

 • 2009.07.13 | патриот

  Re: Про заборону антиукраїнської пропаганди в Криму

  Хорошая статья, правда каждое слово! От России кроме мата, паленой водки и блатных песен нечего ожидать! Да, еще скинхэдов в Украину экспортировали, таких мразей у нас не было!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.13 | В.В. Розанов

   Re: Про заборону антиукраїнської пропаганди в Криму

   "Курица среди жемчужных зерен ищет червячков"...
 • 2009.07.13 | Кофи Аннан

  ЗАГОЛОВОК ИСПРАВЬТЕ, ГОВОРЮ

  Для самых тупых: слово "української" надо заменить на "антиукраїнської"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua