МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Москва кинула Севастополь!» і «Досить жерти на наші гроші!»

07/21/2009 | Дежурный
Біля будівлі штабу Чорноморського флоту РФ проходить пікет ошуканих інвесторів. Як повідомляє он-лайн газета "Новий Севастополь", 30 людей продовжують свої акції протесту в зв`язку тим, що Будівельне управління флоту, яке взяло в 2005 й 2006 роках гроші в без малого 200 інвесторів, у зазначений у договорі термін - 2007 рік - житло їм не збудувало.

Пікетники виставили перед штабом великий картонний ящик, на якому написано «Пожертвування», й пропонують севастопольцям здавати гроші на утримання ЧФ РФ, який неспроможний виконати свої зобов`язання перед інвесторами житла. Один із активістів-пікетників Олександр ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ повідомив редакції, що ошукані інвестори взяли тайм-аут (один місяць) у своїх акціях на прохання головкому ВМФ РФ Володимира ВИСОЦЬКОГО, щоб російська сторона змогла розібратися в проблемі відносин пайовиків і військових будівельників. Проте, за словами О.ДОБРОВОЛЬСКОГО, «нічого за місяць не змінилося, обіцянки адмірала повисли в повітрі».

Пікетники тримають у руках транспаранти, й вигукують гасла: «Москва кинула Севастополь!» і «Досить жерти на наші гроші!».

Відповіді

 • 2009.07.22 | Раша гудбай!

  Re: «Москва кинула Севастополь!» і «Досить жерти на наші гроші!»

  За что боролись, на то и напоролись! Надо было головой думать, куда деньги вкладывать, если договор про флот до 2017 года! Какой дурак будет жилье кому-то строить, если его потом забрать с собой в рашку невозможно будет! А денежки легко перевозить, это не строительный мусор большого формата! Хотите быть счастливыми - будьте!
 • 2009.07.23 | александр

  Re: «Москва кинула Севастополь!» і «Досить жерти на наші гроші!»

  бесплатный цирк....там половина народа ваще к севастополю никакого отношения не имеют.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.23 | Tatarchuk

   Re: «Москва кинула Севастополь!» і «Досить жерти на наші гроші!»

   александр пише:
   > бесплатный цирк....там половина народа ваще к севастополю никакого отношения не имеют.

   А "друга половина" має?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.23 | александр

    Re: «Москва кинула Севастополь!» і «Досить жерти на наші гроші!»

    да. другая половина действительно платила деньги и не получила квартиры. это не новость что сегодня на улице кризис. особенно у строителей.но делать на несчастье других политический капитал низко. хотя все в наше время грешат этим...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua