МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Леонід Пилунський: Російська Православна Церква в Криму деградує

07/27/2009 | Дежурный
Леонід Пилунський: Російська Православна Церква в Криму деградує, а деякі її прихожани є злочинцями і грішниками

Голова Кримської крайової організації Народного Руху України, депутат фракції «Рух-Курултай» в парламенті автономії Леонід Пилунський заявляє, що Російська православна церква деградує, а деякі прихожани в Криму є злочинцями і грішниками. Про це він заявив прес-службі НРУ.

Зокрема, на переконання депутата рухівця в парламенті автономії, приїзд Московського Патріарха до Криму не є визначною подією, яка вимагає виділення коштів з кримського бюджету. «Приїзд Кирила в Севастополь не є олімпійськими іграми, на які потрібні значні капіталовкладення. Для мене було би дивно якби севастопольські депутати виділили гроші на приїзд Патріарха Київського і всієї Руси - України Філарета. Ці державні службовці є підданими Росії, і сепаратистами», - обурено сказав політик.

На глибоке переконання Л.Пилунського Російська Православна Церква в Криму деградує, а деякі її прихожани є великими грішниками та злочинцями. «Кілька днів назад високопосадовці півострову влаштували театралізовану виставу на м.Тарханкут. Такі відомі в Криму політики як Цеков і Радивілов стріляли по мішенях в формі людини, на яких був надпис «НАТО». Це зроблено спеціально до приїзду Патріарха Кирила, щоб показати свою відданість. Це деградація Московського Патріархату і її пастви, яке займається стріляниною і вбивством, які осуджуються церквою. Мені соромно за таких християн», - відзначив лідер кримських рухівців.

Голова Кримської крайової організації Народного Руху України запевнив, що місцеві рухівці не будуть влаштовувати акцій протесту і мітингів, адже офіційна позиція Народного Руху – об’єднання всіх християн України і створення Єдиної Помісної Православної Церкви в нашій державі.

Нагадаємо, що депутати Севастопольської міської ради виділили на підготовку візиту патріарха Кирила 811,1 тисяч гривень (майже $110 тис). Про це в перерві сесії повідомив журналістів голова міськради регіонал Валерій Саратов. Він відзначив, що «це той рідкісний випадок, коли депутати одноголосно ухвалили рішення про виділення коштів на проведення заходу». «Ми виходили з того, що це настільки рідкісна подія, що її обов’язково потрібно підтримати. Крім того, даний захід принесе для міста і економічну вигоду».

Відповіді

  • 2009.07.30 | Бывалый

    Re: Леонід Пилунський: Російська Православна Церква в Криму деградує

    У вас, что кроме Пилунского пророков нет?Да, будущего у Вас незавидное.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua