МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перехід на ринкові умови базування ЧФ РФ забезпечить Севастополь

07/30/2009 | krslovo
«Перехід на ринкові умови базування ЧФ РФ забезпечить Севастополь додатковими коштами», - заявив голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН.
За його словами, «бюджету Севастополя для вирішення більшості проблем цілком вистачило б навіть однієї десятої від 2,5 млрд доларів щорічних коштів за базування ЧФ РФ за ринковими цінами».
Так політик прокоментував заклик голови Севастопольської міськради Валерія САРАТОВА перераховувати на користь бюджету Севастополя 50% з тих 97 млн. дол. США, які Україна нині отримує за базування ЧФ РФ.
Олег ФОМУШКІН нагадав, що УНП «вносила на парламентський розгляд постанову про проведення спеціальних парламентських слухань з приводу умов базування ЧФ РФ». Він заявив, що «Киргизстан отримує 60 млн. дол. США лише за одну авіабазу, тоді як Україна - 97 млн. дол. за сотні гектарів території, десятки причалів та інших об’єктів». Причому «Україна отримує не «живі» гроші, а відрахування з «міфічного» боргу», – наголосив ФОМУШКІН.

«Перетворивши Севастополь у комерційний порт, регіон міг би заробляти на порядок більше», - вважає він. «Оскільки російська сторона в односторонньому порядку неодноразово порушувала умови, на яких підписувалася угода про базування ЧФ РФ в Криму, Україна має повне право поставити перед РФ питання про перехід на ринкові ціни», - наголошує голова Кримської УНП. На його думку, «саме з такою вимогою мали б звернутися до уряду та Президента України депутати місцевої ради, якщо вони дійсно дбають про інтереси севастопольців», – підкреслив Олег ФОМУШКІН.

Прес-служба Кримської організації УНП, (050) 285-39-97

Відповіді

  • 2009.07.31 | Alexx

    Re: Перехід на ринкові умови базування ЧФ РФ забезпечить Севастополь

    От тільки нема людей у яких духу вистачить це зробити.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua