МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Православ’я не шоу-бізнес!

07/31/2009 | MV
На фоні чисельних провокаційних заяв громадянина Російської Федерації Гундяєва, відомого також як Кирило, кримські Православні віряни нагадали іноземним гостям про елементарні норми Православної етики.

„Поки літак з гостями у повітрі над Україною, ми разом із своїм канонічним Патріархом Святішим Філаретом молимось за Божу милість та зичимо гостям здоров’я та щасливої дороги, - прокоментував речник Кримського Православного братства на честь Священномученика Климента брат Едесій, - Приїзд Патріарха сусідньої країни не повинен нести розбрат. Заяви пана Гундяєва у Києві та у Донецьку свідчать про те, що Помісний Собор РПЦ помилився з вибором нового „директора” організації (РПЦ). Людина, яка так і не змогла покаятись за співробітництво з КГБ , може остаточно зруйнувати моральні та духовні підвалини московського православ’я. Ми не здивуємось, якщо Гундяєва знову будуть супроводжувати оголені байкерші-сатанистки, яким він бездумно роздає благословення та Християнські Хоругви, як це було у Севастополі два тижні тому. Повторення будь-яких гундяєвських провокацій у Сімферополі 31 липня, щодо збирання руських земель змусить нас активно протестувати 2 серпня у Севастополі і подарувати йому відро руської землі.

Нас прикро вразила звістка, що священики у Севастополі та в Криму забули про свій Пасторський обов’язок про відправу Недільної служби на своїх парафіях і збираються під тиском і на догоду гундяївцям закрити всі Православні Храми у неділю, 2 серпня, щоб масово зігнати паству до Херсонеського заповідника. Православ’я не шоу-бізнес!

Ми запрошуємо всіх наших братів у Православній Вірі приєднатись 2 серпня 2009 року до Хресної ходи та відправити недільну службу Божу у Севастополі разом з Єпископом Сімферопольським та Кримським Владикою Климентом в храмі священномученика Климента Єпископа Римського.

Прес-служба Православного Братства на честь
Священномученика Климента Єпископа Римського
http://mediacrimea.com.ua/?newsid=2294

Відповіді

  • 2009.07.31 | Житель Крыма

    Re: Православ’я не шоу-бізнес!

    В Судаке свяшенник открыто проповедует политику России, оскорбляет Президента Украины (какой ни есть, но он Президент), называет Катерину Ющенко американской шпионкой. На вопрос о том, что это церквоная проповедь или политинформация, он отвечает, что "вам надо идти к самозванцам!"(это про украинскую церковь Киевского патриархата) Из-за таких и происходят скандалы и вносится межконфессиональная и межнациональная вражда!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua