МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У разі референдуму 70% українців висловляться за Євросоюз

08/05/2009 | Черговий
Днями Андрій Щекун – представник «Громадського Руху «За Україну» в АР Крим прийняв участь в першій програмі ток-шоу «Все можливо» на Чорноморській ТРК на тему «Чи є українці європейською нацією». Програма вийшла до ефіру 3 серпня.

У ток-шоу також прийняли участь перший заступник голови Севастопольської міської держадміністрації Володимир Казарін, председатель КГБ "Наше право", член партии "Союз" Сергій Веселовський, працівник Постійного представництва Президента в АР Крим Андрій Іванець та інші лідери громадських і політичних об’єднань в Криму.

Андрій Щекун першим у студії був запрошений до мікрофону, де висловив власні погляди на те, чому Україна до сих пір не в Євросоюзі.
На думку Андрія Щекуна, - українське суспільство вже готове визначитися на всеукраїнському референдумі щодо вступу України до Євросоюзу.
„Необхідна політична воля прийняти рішення щодо проведення цього референдуму. І це б поставило всі крапки на і. Закінчилися б уже і так затяжні дискусії щодо того, чи є українці європейською нацією”, - сказав він в прямому ефірі Чорноморської ТРК.
За позитивне рішення українців щодо вступу, а це на думку лідера «Громадського Руху «За Україну» в АР Крим приблизно 70% українців, проголосує „Саме ТАК”, з іншої сторони – це змусить країни Європи переглянути свої відношення до України і поступово також робити певні кроки назустріч.

Відповідаючи на запитання Володимира Казаріна - «Навіщо Україні в Євросоюз, коли та ж Америка та інші країни нормально функціонують без будь-яких об’єднань. Чи потрібні ми в Євросоюзі, і що від цього зміниться?» - Андрій Щекун зазначив: «Звичайно, проблем в Україні чимало, необхідний час для реформ. Але ми самі винуваті, ми втратили дуже багато часу, не проводячи реформи… Це свідчить про те, що номенклатура в українському політикумі не здатна це зробити – настала необхідність проведення люстрації, - те, що вже зробили Польща, країни Прибалтики. Тому сьогодні ми в цих країнах спостерігаємо певний економічний розвиток, позитивний імідж».

Ток-шоу «Все можливо» на Чорноморській ТРК виходить в ефір о 19.50 по понеділках і вівторках за підтримки МФ «Відродження».


Прес-служба
«Громадського Руху «За Україну» в АР Крим

Відповіді

 • 2009.08.05 | Бу -ГА-ГА!

  Re: У разі референдуму 70% українців висловляться за Євросоюз

  А плохо быть дурачком с фантазией?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.05 | mitebrew

   Re: У разі референдуму 70% українців висловляться за Євросоюз

   лучше быть дурачком с фантазией чем умным без фантазии. В этом случае у дурачка есть шанс стать умным , а у умного есть шанс стать дурачком "без ума и фантазии"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.05 | Бу -ГА-ГА!

    Re: У разі референдуму 70% українців висловляться за Євросоюз

    mitebrew , ну ты и софист!Загнул так круто, что наверно и сам не понял, что выдал, молодец!Уважаю софистов!Только, для чего выдавать желаемое за действительное, съезди в Латвию(я тасм был месяц назад), пищат как ХОЧУТ в СССРию!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.05 | Tatarchuk

     софист краще ніж брехло

     Бу -ГА-ГА! пише:
     > mitebrew , ну ты и софист!Загнул так круто, что наверно и сам не понял, что выдал, молодец!Уважаю софистов!Только, для чего выдавать желаемое за действительное, съезди в Латвию(я тасм был месяц назад), пищат как ХОЧУТ в СССРию!!!
     Угумс, всі так і повірили. Хіба що ви спілкувалися з "братами по розуму". Ну тими що гаварят толька па-рускі, бо сумніваюся щоб ви латиську знали.
     До речі ваше питання про дурника - цілком до вас. Як ще назвати людину яка не наводить аргументів? Хіба такою що придуряється, але це шкідлива звичка. Див.сабж :)
    • 2009.08.06 | Кesk

     Re: У разі референдуму 70% українців висловляться за Євросоюз

     Бу-га-га.
     недоумок. Я сам был в мае в Латвии и могу сказать, что там уже давно пиздец СсСР. А 40% русскоязычных балдеют от проблем, которых им же создала СССр и сегодня их же Россия.Домой они не спешат, даже по великодушной программе возврата по созданной программе Путина.
 • 2009.08.05 | Маклай

  Никто не думает о самой Европе. Нельзя быть такими эгоистами.

  Европа совершенно не нуждается в гигантской фракции коммунистов и кремляди, которая, демократично появившись в управляющих органах ЕС, получит право решать судьбу европейцев.
  Пока жители Украины не избавятся от электоральных симпатий ко всякому говну, делать в объединенной Европе им совершенно нечего. И, судя по результатам внутренних выборов за все годы независимости, эти симпатии изменятся чрезвычайно нескоро, если когда-либо изменятся вообще.
  Так что можно не спешить.

  Триппер и сифилис полагается лечить до свадьбы.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.06 | Чистый Стёб

   Re: Никто не думает о самой Европе. Нельзя быть такими эгоистами.

   Браво, Маклай! Брависимо!Дійсно с багнюкою запізнюємося!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.06 | Лиля

    Re: Никто не думает о самой Европе. Нельзя быть такими эгоистами.

    А я хочу в Европу! Там цивилизация, не то что в темной и пьяной Рашке. Лучше без визы сьездить в Париж или Дрезден, чем в Сибирь - за большие деньги посмотреть на пьяных матюкальников руссо туристо.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.06 | Свободный.

     Re: Никто не думает о самой Европе. Нельзя быть такими эгоистами.

     Был и в Париже и в Мадриде, и по Риму хаживал,в Берлине и Амстердаме пиво пил! Но лучше северного Урала, или Саян места нет!На западе, народу как селедок в бочке, все тупые придатки желудков и кошельков, ханжи и эгоисты, души там нет, только хозяева и слуги, а слуги ненавидят и завидуют хозяевам. Европа безжизненна и бездуховна, сплошные гомики и наркоши. А в России еще душа осталась, народ добрый(кроме столиц), и пьющих уже почти не осталось, или спились и померли или пить бросили.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.06 | один_козак

      Ой, мама дорогая...

      Свободный. пише:
      > Европа безжизненна и бездуховна, сплошные гомики и наркоши. А в России еще душа осталась...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.07 | Ночной дозор

       Re: Ой, мама дорогая...

       один_козак пише:
       > Свободный. пише:
       > > Европа безжизненна и бездуховна, сплошные гомики и наркоши. А в России еще душа осталась...
       И душу эту свою бессмертную топят в водке и дерьме. И только синь сосет глаза, когда мелькнет в пыли дорожной.
       Дай лапу мне на память, друг. Объемом общим не измерить. Как размахнется сия дубинушка, да как ухнет, да как пойдет колопатить. И в этом есть сермяжная, посконная и домотканная наша тайна. Замуровали демоны, исполать тебе.
     • 2009.08.06 | Парфюмер

      угу

      Свободный. пише:
      > душа осталась, народ добрый
      Воняют, правда, как животные. И смердят, как падаль. А так да, ничего народ, добрый. Если б еще жопу подмывал хотя б раз в месяц - так вообще б цены не было.
      Самая вонючая нация за пределами Китая.
 • 2009.08.06 | Дневальный

  Re: У разі референдуму 70% українців висловляться за Євросоюз

  Черговий пише:
  > Днями Андрій Щекун – представник «Громадського Руху «За Україну» в АР Крим прийняв участь в першій програмі ток-шоу «Все можливо» на Чорноморській ТРК на тему «Чи є українці європейською нацією». Програма вийшла до ефіру 3 серпня.
  >
  > У ток-шоу також прийняли участь перший заступник голови Севастопольської міської держадміністрації Володимир Казарін, председатель КГБ "Наше право", член партии "Союз" Сергій Веселовський, працівник Постійного представництва Президента в АР Крим Андрій Іванець та інші лідери громадських і політичних об’єднань в Криму.
  >
  > Андрій Щекун першим у студії був запрошений до мікрофону, де висловив власні погляди на те, чому Україна до сих пір не в Євросоюзі.
  > На думку Андрія Щекуна, - українське суспільство вже готове визначитися на всеукраїнському референдумі щодо вступу України до Євросоюзу.
  > „Необхідна політична воля прийняти рішення щодо проведення цього референдуму. І це б поставило всі крапки на і. Закінчилися б уже і так затяжні дискусії щодо того, чи є українці європейською нацією”, - сказав він в прямому ефірі Чорноморської ТРК.
  > За позитивне рішення українців щодо вступу, а це на думку лідера «Громадського Руху «За Україну» в АР Крим приблизно 70% українців, проголосує „Саме ТАК”, з іншої сторони – це змусить країни Європи переглянути свої відношення до України і поступово також робити певні кроки назустріч.
  >
  > Відповідаючи на запитання Володимира Казаріна - «Навіщо Україні в Євросоюз, коли та ж Америка та інші країни нормально функціонують без будь-яких об’єднань. Чи потрібні ми в Євросоюзі, і що від цього зміниться?» - Андрій Щекун зазначив: «Звичайно, проблем в Україні чимало, необхідний час для реформ. Але ми самі винуваті, ми втратили дуже багато часу, не проводячи реформи… Це свідчить про те, що номенклатура в українському політикумі не здатна це зробити – настала необхідність проведення люстрації, - те, що вже зробили Польща, країни Прибалтики. Тому сьогодні ми в цих країнах спостерігаємо певний економічний розвиток, позитивний імідж».
  >
  > Ток-шоу «Все можливо» на Чорноморській ТРК виходить в ефір о 19.50 по понеділках і вівторках за підтримки МФ «Відродження».
  >
  >
  > Прес-служба
  > «Громадського Руху «За Україну» в АР Крим

  А кто такой Щекун? Как он туда вообще попал и кого представлял? На основании каких спинномозговых соображений (процитируйте сии соображения) он сделал свои выводы?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.07 | Ночевальный

   Re: У разі референдуму 70% українців висловляться за Євросоюз

   Дневальный пише:

   > А кто такой
   Ну, это ж классика. "А ты кто такой?!" ;)

   > Щекун?
   А в новости написано, кто он такой.

   > Как он туда вообще попал и кого представлял?
   Пригласили в эфир. Непонятливые нынче дневальные пошли.

   > На основании каких спинномозговых соображений (процитируйте сии соображения) он сделал свои выводы?
   Сами цитируйте свои спинномозговые соображения. А утверждение он сделал, видимо, на соцопросах. И они вполне правдоподобны, ЕС еще не успели всякие дневальные обосрать до невозможности. Вон. жалкие потуги "ездивших лично в Латвию" нарываются на смешок. А если б тупицы прокручивали этот ролик 15 лет, то сейчас бы уже все домохозяйки повторяли ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.07 | Дневальный

    Re: У разі референдуму 70% українців висловляться за Євросоюз

    Ночевальный пише:
    > Дневальный пише:
    >
    > > А кто такой
    > Ну, это ж классика. "А ты кто такой?!" ;)
    >
    > > Щекун?
    > А в новости написано, кто он такой.
    >
    > > Как он туда вообще попал и кого представлял?
    > Пригласили в эфир. Непонятливые нынче дневальные пошли.
    > Сами цитируйте свои спинномозговые соображения. А утверждение он сделал, видимо, на соцопросах. И они вполне правдоподобны, ЕС еще не успели всякие дневальные обосрать до невозможности. Вон. жалкие потуги "ездивших лично в Латвию" нарываются на смешок. А если б тупицы прокручивали этот ролик 15 лет, то сейчас бы уже все домохозяйки повторяли ;)

    Щекун - это что очередной киевский дядька? А где он раньше работал и кем?

    А на соцопросы принято ссылаться, кто, где когда, какая выборка, какая достоверность...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.07 | Tatarchuk

     Re: У разі референдуму 70% українців висловляться за Євросоюз

     Дневальный пише:
     > Щекун - это что очередной киевский дядька? А где он раньше работал и кем?
     Він місцевий і працює в Криму, я його багато років тут бачу. А ким працює - вас що забаніли у гуглі? :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua