МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Коломия – Севастополь: за український флот!

08/06/2009 | Дежурный
Цікавий гість відвідав Коломию. Капітан першого рангу, директор телерадіокомпанії "Бриз" Військово-Морських Сил Збройних Сил України Мирослав Мамчак із Севастополя, до всього, виявляється, ще й наш земляк – уродженець села Княже Снятинського району.

Мирослав Андрійович приїхав до Коломиї у рамках спільних заходів, організованих засобами масової інформації Севастополя і нашого міста з нагоди 18 річниці незалежності України і 17 річниці Військово-Морських Сил Збройних Сил України під загальною назвою "Вкраїни сонце зроста над світом в любові, мирі, у добрі". Заходи передбачають зустрічі, круглі столи з громадськістю, журналістами, і відбуваються під патронатом командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірала Ігоря Тенюха.

Сам Мирослав Мамчак – дуже багатогранна і цікава людина, колеги називають його оплотом українства у просякнутому російським духом Севастополі.
Він був першим, хто виступив за прийняття присяги на вірність українському народові нашими моряками. Він активно і наполегливо впроваджує народні звичаї і традиції у життя зрусифікованого Севастополя.
Мирослав Мамчак – автор семи книг про історію українського флоту, про українських флотоводців, про символіку нашого флоту. Про своє бачення проблем з розташуванням російського флоту в Криму, про політичну ситуацію в Севастополі, її причини і наслідки, про те, як живеться щирим українцям на нерідній рідній землі – ішлося на засіданні круглого столу в редакції газети "Вільний голос", у якому взяли участь журналісти коломийських ЗМІ, заступник голови РДА богдан Болюк, депутат міської ради Геннадій Романюк, ветеран Збройних Сил Микола Солоненко, доктор медичних наук Іван Солоненко,керівник поетичного театру "Орфей" Сергій Козлов, видавці зі Снятина і Косова.

Софія ОНИКІВСЬКА,
Коломия ВЕБ Портал
http://kolomyya.org/se/sites/ko/?nid=17455&page=1

Відповіді

 • 2009.08.06 | Севастополец

  Re: Коломия – Севастополь: за український флот!

  Над Мамчаком весь Севастополь смеется. В ВМСУ, его стыдятся, а в ЧФ России, обиженным хапугой.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.07 | MV

   Re: Коломия – Севастополь: за український флот!

   Сміються дурносміхи і дурноверхі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua