МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Недоступність кримських пляжів - це корупційність місцевої влади

08/06/2009 | krslovo
вважає, що недоступність кримських пляжів свідчить про корупційність місцевих органів влади

«Конституційне право кримчан та гостей півострова на безкоштовний доступ до моря досі порушується, що негативно відбивається на курортному сезоні. Про це свідчить зменшення відпочиваючих на 12% у порівнянні з минулим роком», — заявила голова Алуштинської міської організації Української Народної Партії Тетяна ЛЕВЧЕНКО.

Так представниця УНП відреагувала на те, що в курортному місті Алушта «комунальні пляжі досі огорожені парканами, а на вході стоять дюжі охоронці, не дивлячись на те, що боротьба за вільний доступ до моря ведеться з початку курортного сезону».

Вона звинувачує в цьому органи місцевого самоврядування, які «віддають пляжі в оренду, або укладають з коммерсантами договори про обслуговування пляжних територій, що передбачає стягування плати за послуги, але не за вхід».

За словами Тетяни ЛЕВЧЕНКО, «органи місцевого самоврядування, що представляють в Криму вже на протязі багатьох років Партія Регіонів, партія «Союз», блок Вітренко та комуністи, відверто ігнорують ухвалу «Про забезпечення безкоштовного доступу до моря» Ради Міністрів Криму, яка складається з тих самих політичних сил».

Таке, за її свідченням, спостерігається на всьому півострові.

«Я, мешканка приморського міста, вимушена ходити на пляж, як на війну: принципово не погоджуючись на плату, доводиться тривалий час сперечатися з охороною та вислуховувати погрози. І це триває кожен похід до моря», — обурена Тетяна ЛЕВЧЕНКО.
Ці дії місцевих органів влади півострова голова Алуштинської організацїї УНП називає корупційними та закликає правоохоронні органи виявляти такі правопорушення та наказувати винних.

Тетяна Степченкова, прес-служба
Кримської організації УНП, 8 (050) 2853997


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua