МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заборонити ЧФ використовувати бойову зброю на території України

08/08/2009 | krslovo
УНП вимагає заборонити підрозділам Чорноморського флоту використовувати бойову зброю на території України

«Українська народна партія офіційно вимагає від керівництва України заборонити підрозділам Чорноморського флоту Російської Федерації використовувати на українській території бойову зброю, в тому числі й стрілецьку», - заявив голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН.
На його думку, ЧФ РФ не лише не виконує угоди про статус та умови перебування флоту на території України, їх діяльність загрожує життю та здоров’ю громадян. Так політик прокоментував інцидент, коли місцева мешканка одержала поранення через навчання Чорноморського флоту Росії в Севастополі.

«Згідно Угоди Російська Федерація має попереджувати українську сторону про військові навчання та пересування військ та техніки, але ця норма ігнорується практично завжди. І офіційна влада, і прості люди не знають, коли і де російські військові знову почнуть стріляти», - стверджує голова Кримської організації УНП.
Не можна забути прикрий факт російського недбальства під Євпаторією (2000р.), де російська ракета, яка була випущена береговим ракетним комплексом російського флоту з мису Херсонес влучила в український теплохід "Павло Верещагін", що йшов чартерним рейсом із Стамбулу на Скадовськ - у результаті прямого попадання були поранені один член екіпажа і четверо пасажирів.

«Виходячи з цього українська влада, відповідно до Конституції України, має захищати своїх громадян, а найкращим засобом у цих умовах – є заборона російським військовим підрозділам залишати власні казарми з важкою та стрілецькою бойовою зброєю», - підсумував Олег ФОМУШКІН.

Відповіді

 • 2009.08.11 | Севастополец

  Re: Заборонити ЧФ використовувати бойову зброю на території України

  Давно пора это сделать!!!
  Что хотят, то и творят на нашей территории.
 • 2009.08.11 | Недовольный

  Re: Заборонити ЧФ використовувати бойову зброю на території України

  Нее лучше запретить украинским воякам использовать оружие, пока ненароком не сбили ещё один самолёт или не попали в сухогруз как это уже бывало


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua