МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Леонід Пилунський: заяви Інни Богословської є неадекватними

08/08/2009 | Сайлав
Заяви народного депутата Інни Богословської стосовно необхідності впровадження спільного українсько-російського управління містом Севастополем свідчать про її неадекватне сприйняття політичної ситуації і необізнаність в цьому важливому для нашої держави питанні. Про це прес-центру НРУ заявив голова Кримської крайової організації Народного Руху України, депутат кримського парламенту Леонід Пилунський.

«Севастополь - це величне місто, в якому є велика кількість невирішених питань, які потребують мільярдних вливань. Ніколи Росія на це не піде. Риторика Кремля завжди буде звучати в руслі необхідності продовження базування Чорноморського флоту в місті, однак за наявності відповідальності української влади за всі проблеми в Севастополі», - відмітив рухівець.

За словами Леоніда Пилунського, міжнародний досвід міждержавного управління містами продемонстрував, що врешті решт такі процеси завершувалися війною, оскільки ніколи не було спільного бачення вирішення нагальних питань. Таким чином, зазначив він, відповідні заяви Інни Богословської є риторикою людини, яка не розуміє своїх слів. «Це просто сором, щоб така людина ще й балотувалась в президенти», - додав очільник ККО НРУ.

«Демократія в тому випадку може бути демократією і держава – державою, коли вони вміють себе захистити від небезпеки. Нажаль, ми поки що не виробили такий імунітет від «п’ятої колони», яка в особі Богословської та інших робить все, щоб розхитати Україну. Це дуже прикро», - підсумував Леонід Пилунський.

Відповіді

 • 2009.08.09 | Таврієць

  Інну Богословську під спільне управління!!

  Заява ОНЗ "Південний Щит"

  Спостерігаємо, що у де-яких представників вітчизняного політикуму, вочевидь, від літньої спеки, виникає необхідність гострих відчуттів та неординарних ситуацій. Прикладом цього є "гаряча пропозиція" від Інни Богословської передати українське місто Севастопіль під двостороннє спільне управління Києва разом з Москвою. Госпожа Інна, напевно, отримала задоволення від такої нестандртної пропозиції.
  В зв'язку з цим, ОНЗ "Південний Щит" пропонує, аби подовжити задоволення госпожи Інни від нестандартних рішень, зробити виняток в українському законодавстві та дозволити Богословській, яка є заміжньою жінкою, вийти заміж вдруге та мати не одного, а відразу двох чоловіків. Вважаємо, що всі будуть задоволені один одним.

  Інну Богословську під спільне управління!!

  Головна Управа ОНЗ "Південний Щит"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.09 | Чистый Стёб

   Re: Інну Богословську під спільне управління!!

   З якої радісті двом? Хай всі, хто ще хоче, її мають!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.09 | LordGare

    Неужели такие есть ??

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.09 | Чистый Стёб

     Re: Неужели такие есть ??


     Звичайно що э! Екзотіка, блін! Блудна донька різних народів... Тай і вааще... Понове! Ще коло оця мадамь плуталась під каблуками у кучми, то про неї казала, що її звільнили з будику розпусти за блядство. З того часу вона дуже постаріла і розумом, ї телєсамі, але треба гнати у другий раз... з того ж самого будинка... Що зробиш тепер вже на пєнсіон... тіраж, тіраж... матінка ЧИФ та батенька ігрек!
 • 2009.08.09 | Tatarchuk

  МОД: прибрав з гілки трохи "срачу"

  пропоную перед тим як задавати питання "хто такий Пілунський (Хмеловський, Щекун, Лосев етц)" побігти мерщій до гуглю, поки він ще вас не забанив.
  Тенденція задавати "тупі питання" на кшталт "хто ця людина", "хто такі татари" і тому подібне мені здається банальним тролінням.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua