МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Кримська світлиця» висловлює думки народу, а не Уряду»

08/13/2009 | krslovo
Микола Борисенко: нова «команда Вовкуна» більшовицькими методами знищує українську культуру в Криму, викинувши за борт «Кримську світлицю»

«Міністерство культури і туризму України демонструє антидержавницький підхід до української культури, руйнуючи в зрусифікованому та обездержавленому інформаційному просторі Криму й так поодинокі просвітницькі духовні острівці, одним з яких є газета «Кримська світлиця», — заявив голова управи Кримської організації Української Народної партії Микола БОРИСЕНКО.
Так він прокоментував складну ситуацію з повною відсутністю з квітня державної фінансової підтримки газети «Кримська світлиця» та загрозу в зв´язку з недостатнім бюджетним фінансуванням значного скорочення творчого потенціалу редакції.
Голова управи КО УНП Микола Борисенко порівнює цю ситуацію з висловом «хто сплачує, той замовляє музику», припускаючи, що «фінансуючи видання, Уряд чекає від нього бажаного йому інформційного наповнення».
«Кримська світлиця» ж, за думкою М. БОРИСЕНКА, «висловлює думки народу, а не Уряду, від чого й постраждала». «Мета газети — просвітництво, а не прибуток, тому вона не проживе без підтримки», — додав представник УНП. Він вважає методи, якими діє ВОВКУН, більшовицькими, коли на початку 20 століття йшло знищення «ворогів народу», які в більшості складала інтелігенція.
Голова управи повідомив, що Українська Народна партія готує в Києві лист до Міністерства культури і туризму України з вимогою відновити повноцінне фінансування «Кримської світлиці».
За словами Миколи БОРИСЕНКА, зараз в Криму залишилися дві україномовні газети: щотижнева «Кримська світлиця», яка фінансується з державного бюджету та щомісячне «Кримське слово», яке видається за кошти передплатників та патріотів України.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua