МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українські націоналісти відновили пам'ятник бійцю-червоноармійцю

08/14/2009 | Таврієць
Членами ОНЗ "Південний Щит" 12 серпня неподалік села Приятне Свідання Бахчисарайського району був виявлений факт вандалізму. Невідомими виродками був суттєво пошкоджений пам'ятник на могилі машиниста бронепоїєду Зубцова Євгенія Макаровича, який загинів під час бойових дій у 1941 році. Могила вояка розташована у лісосмузі біля залізничної колії напрямку "Сімферополь -Севастополь". Вандали зламали пам'ятник полеглому бійцеві навпіл.
Наступного дня силами членів Сімферопільської повітової Управи ОНЗ "Південний Щит" пам'ятник було відновлено та прибрано прилеглу територію.
Від цього часу члени організації регулярно наглядатимуть за даним пам'ятником та іншими могилами загиблих вояків, що перебувають у занедбаному становищі.
Для членів ОНЗ "Південний Щит" немає значення до якої армії належав колись той чи інший загиблий вояк - він, в умовах війни, не мав вибору, а виконував наказ командування, навіть ціною власного життя. Судити треба тих, хто розв'язав війну, а не тих, простих людей, яких змусили помирати за Сталіна чи Гітлера.

Слава загиблим воякам! Слава Україні!Головна Управа ОНЗ "Південний Щит"

Відповіді

 • 2009.08.14 | Тарас

  Там ще поряд треба підлатати пам'ятник Леніну

 • 2009.08.15 | Олесь Вахній

  Re: Українські націоналісти відновили пам'ятник бійцю-червоноармійцю

  Націоналісти кацапу пам'ятник відновили? Плюнути в рило тим хто це вчинив. І що це взагалі за повідомлення? Виконавці (сов'єтські рядові солдати) також винні. Всих до суду й на гілляку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.15 | УГВР

   Ходи звідси

   Піди, Олесь Вахній, плюнь у писок якомусь москалю та на гіляку його. Покажеш нам фото та повідомиш його прізвище. І тоді ми тобі в інших націоналістів плюватися дозволимо, якщо вони щось не те роблять. А доки твої подвиги обмежені топтанням клави - ходи звідси в дупу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.15 | Скептик

    Re: Ходи звідси

    Молодцы, одним грехом меньше будет!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua