МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партія регіонів виступає за безкоштовне розміщення ЧФ РФ у Криму

08/18/2009 | Дежурный
«У Партії регіонів готові пожертвувати суверенітетом держави, її економічними та політичними інтересами, щоб задобрити кремлівського «медведя», - вважає Герой України, член Правління Української народної партії Степан ХМАРА. На його думку, „якщо Москва підтримає президентські амбіції їх лідера, «регіонали» здатні запропонувати навіть удвічі більшу, ніж сьогодні ціну за російський газ або його безкоштовне транспортування в Європу”. Так політик прокоментував заяву народного депутата від Партії регіонів Михайла ЧЕЧЕТОВА, що Президент України „міг би заявити про намір ініціювати переговори з РФ про пролонгацію перебування Чорноморського флоту РФ на території України ще на 10 років, до 2027 року, і зниження ставки орендної плати за його базування”.

«Трактувати заяву ЧЕЧЕТОВА можна лише як типове «підлабузництво», адже Російська Федерація платить за оренду Військово-морської бази в Севастополі приблизно 90 мільйонів доларів, а, за оцінками експертів, ринкова вартість оренди українських земель на території Криму, зайнятих під російські військові бази, становить мінімум 2,5 млрд. доларів на рік. Таким чином, Партія регіонів фактично виступає за безкоштовне розміщення ЧФ РФ у Севастополі», - вважає член Правління УНП.

«Це очевидний доказ того, що Партія регіонів є інструментом російської політики в Україні, звичайною «п’ятою колоною», прихід якої до влади означатиме втрату економічної та політичної незалежності держави», - підсумував Степан ХМАРА.

Відповіді

 • 2009.08.18 | Петро

  Re: Партія регіонів виступає за безкоштовне розміщення ЧФ РФ у Криму

  Явно занижена можлива орендна плата.
  Експерти оцінюють ринкову вартість земель, зайнятих ЧФ у 8 млрд дол. та вартість одних причалів у 2,5 млрд дол. Вартість оренди іншої інфраструктури - портове обладнання, аеродроми, будівлі - навіть не обчислюють, вважаючи всі ці підрахунки "втіхою дурнів, що думкою багатіють".
  Адже ніяка українська влада не зможе заставити Москву платити живими грошима навіть у межах, визначених угодами.

  Маємо тверезо розуміти, якщо до 2017 року Україна не приєднається до НАТО, то ЧФ залишиться у Криму. Ніхто його звідтам не виштовхає.

  Це - гіркі реаліїї.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.18 | Недовольный

   Re: Партія регіонів виступає за безкоштовне розміщення ЧФ РФ у Криму

   Украинская армия итак уже бросила множетво объектов и вышеперечисленные объекты бросит, ну или генералы наживутся на том что ещё можно продать.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.19 | Петро

    ...или генералы наживутся на том что ещё можно продать

    Вся справа у тому, що потрібно залучити до використання ті землі (3312 га), причали, акваторію, інфраструктуру, що зараз займає ЧФ РФ.
    Тоді будуть робочі місця, податки.

    А можна і далі перебувати під впливом мілітарної пропаганди і радіти тому мізеру, що дає ЧФ у бюджет і очікувати якщо не ядерного удару у відповідь то вибухів на арсеналах - точно!.

    Але все це - справа вибору севастопольців.
 • 2009.08.18 | Историк

  Надо только понимать, что это будет не сохранение

  status quo, а плацдарм для "реконкисты"... На самом деле, демилитаризованный Крым имел бы шансы для экономического и культурного подъема.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.19 | избиратель

   Дяденька, дай 5 гривен!

   Теперь чтобы вступить в "Партию Регионов" надо заплатить взнос 5 гривен. Ну, если будут вступающим давать по 50-100 гривен то может кто и и "вступит". Это наверное сбор денег на билет Януковичу до Млсквы в случае очередного проигрыша. А по поводу флота, так этот флот изгадил природы на сотни миллиардов. Только почему-то это никто не считает!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua