МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

1-й тур виборів 2010 по округах

08/21/2009 | Tatarchuk
це зроблено по кореляції попередніх голосувань, які за робочою гипотезою більш впливають на підсумковий результат виборів ніж короткотривалі піар-кампанії (тобто гипотеза базується на консервативності електорату, а не на розхожій гипотезі що кільканадцять публікацій та сенсацій кардинально змінюють результати голосування).

Враховуючи що головною інтригою є вихід/невихід Тимошенко до 2 тур віч-на-віч з Януковичем, тобто інтрига саме навколо ймовірності такоо варіанту, мапа зроблена саме з точки зору цієї вірогідності.

Відповіді

 • 2009.08.21 | Антисектант

  Дарю блютям полезную идею

  Карта сделана с точки зрения отработки баблоса областными штабами БлЮТ.

  Особенно умиляет "гарантовано" блютская Кировоградщина. Дарю блютям эффективную тактику предвыборной кампании: силами своего депутатского корпуса устроить охоту на пересичное быдло и по всем прочим областям. И тогда там наверно тоже станет гарантовано.

  Размечтались, зомби. Ничего ей, кобыле кремлевской, не гарантовано. В том числе и само участие в президентских выборах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.21 | Tatarchuk

   цей допис містить зашкалюючу кількість ненавісті (с)

   Антисектант пише:
   > Карта сделана с точки зрения отработки баблоса областными штабами БлЮТ.
   Брехня, карта зроблена власноруч мною, просто так, для себе і тих кому цікаво.

   > Особенно умиляет "гарантовано" блютская Кировоградщина. Дарю блютям эффективную тактику предвыборной кампании: силами своего депутатского корпуса устроить охоту на пересичное быдло и по всем прочим областям. И тогда там наверно тоже станет гарантовано.
   >
   > Размечтались, зомби. Ничего ей, кобыле кремлевской, не гарантовано. В том числе и само участие в президентских выборах.

   Якщо прибрати ваші оціночні судження, то ви просто переказуєте поширену гипотезу про масові і кардинальні зміни в електораті під впливом кількох скандалів. Як я писав вище, не вважаю цю гипотезу експерементально доведеною. Електорат у рамках "помаранчовий-баклажановий", на мою думку, практично продовжує становити константу. Все інше у вашому дописі - від блютоманії (ви становите підвид блютомана - блютофоб).
  • 2009.08.21 | Дневной дозор

   Козлоградщина - цитадель Блют

   Антисектант пише:
   > Особенно умиляет "гарантовано" блютская Кировоградщина. Дарю блютям эффективную тактику предвыборной кампании: силами своего депутатского корпуса устроить охоту на пересичное быдло и по всем прочим областям. И тогда там наверно тоже станет гарантовано.

   Ну автор же написал, что у него своя теория: избиратель упёрт и консервативен. Если не будет альтернативы, то и блют проголосуют. Козлоградщина - это их "Бигмингам, цитадель консерваторов". Одна из немногих, кстати.

   > Размечтались, зомби. Ничего ей, кобыле кремлевской, не гарантовано. В том числе и само участие в президентских выборах.

   Я уже не знаю, что еще должна выкинуть Тимошенко, дабы все массово от нее отвернулись. Думаю, что все упирается в альтернативу, которую национал-демократический лагерь должен был бы выдвинуть, однако упорно отказывается это делать.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.21 | LordGare

    Re: Козлоградщина - цитадель Блют

    Дневной дозор пише:

    > Я уже не знаю, что еще должна выкинуть Тимошенко, дабы все массово от нее отвернулись.

    А можно перечислить предыдущие "выкиды", из-за которых кто-либо якобы должен был от нее отвернуться ??
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.21 | Антисектант

     А что,

     LordGare пише:
     > А можно перечислить предыдущие "выкиды", из-за которых кто-либо якобы должен был от нее отвернуться ??

     А что, уже никто не может и не должен от нее отворачиваться, только "якобы"? Рановато размечтались, силенки у вас не те.
     Если вас обуревают сексуальные фантазии на тему Непререкаемой Госпожи в Белом Латексе - то это ваши личные сексуальные проблемы.
     Большинство людей в Украине и мире не страдают вашим заболеванием и божество ваших ночных мечтаний для них является заурядным объектом оценки и критики.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.21 | Tatarchuk

      якщо хто не поняв, це була відповідь по суті

      Я пропоную відвідувачам поменше екпресії і побільше критики прогнозів, щодо методики наприклад.
      А про діву в білому латексі і пов/язані з нею секс-фантазії я вже десь чув, і за дивним збігом не від прихільника Тимошенко. Можна вивести з цього цікаву теорію, але утримаюся :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.21 | Антисектант

       Как часто вы видите ЕЕ во сне?

       Tatarchuk пише:
       > побільше критики прогнозів
       Неинтересно. Критиковать и прогнозировать резиновую куклу, специально заточенную под чисто эмоциональное восприятие электоратом - дело бесполезное. Тимошенко как фигура публичной политики это персонаж порножурнала, а не аналитического многотомника.

       > А про діву в білому латексі і пов/язані з нею секс-фантазії я вже десь чув
       Не кокетничайте. Эта прекрасная метафора давно изобретена на этом форуме.

       > Можна вивести з цього цікаву теорію, але утримаюся :)
       Выведите. Это будет полезнее чем унылое дрочение на рейтинги и потуги изобретать несуществующие закономерности в целях непрямой пропаганды.
       В патологии помешательства на Григян куда важнее и интереснее психосексологическая составляющая. Она собственно есть единственное что достойно внимания в этом феномене. Это в тысячу раз важнее и информативнее.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.08.21 | Tatarchuk

        не страждаю вашим недугом

        Антисектант пише:
        > Tatarchuk пише:
        > > побільше критики прогнозів
        > Неинтересно. Критиковать и прогнозировать резиновую куклу, специально заточенную под чисто эмоциональное восприятие электоратом - дело бесполезное. Тимошенко как фигура публичной политики это персонаж порножурнала, а не аналитического многотомника.
        Так це ж у Вашій уяві Тимошенко порноперсонаж. А не в моїй чи ще когось. Власне, це все на чому я загострював Вашу увагу :)

        >
        > > А про діву в білому латексі і пов/язані з нею секс-фантазії я вже десь чув
        > Не кокетничайте. Эта прекрасная метафора давно изобретена на этом форуме.
        Можливо й вами особисто. Але думати що мені сниться та сама кукурудза що й Вам, при чому вам просто сниться а мені неспроста, це так би мовити психопомішання :)

        > > Можна вивести з цього цікаву теорію, але утримаюся :)
        > Выведите. Это будет полезнее чем унылое дрочение на рейтинги и потуги изобретать несуществующие закономерности в целях непрямой пропаганды.
        От бачите. Я вимушений зробити висновок, що "дрочити" також з вашого репертуару. Але ж я тут ні до чого, дрочіть на здоров/я. Власне ви цім і займаєтеся, тільки з криками що всі дрочать а ви ні.

        > В патологии помешательства на Григян куда важнее и интереснее психосексологическая составляющая. Она собственно есть единственное что достойно внимания в этом феномене. Это в тысячу раз важнее и информативнее.
        Цікава тема. По вас це видно по повній. Як-небудь напишите книжку, як вона (Вона, ВОНА) вас хвилює і чому. Нашвидкоруч - зазвичай це стається коли образ витіснює якусь реальну жінку з вашого життя.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.08.21 | Антигригян

         Кто проголосует за БлЮТ, у того на ладонях вырастут волосы.

         Tatarchuk пише:

         > Так це ж у Вашій уяві Тимошенко порноперсонаж.
         Нет, не в моей. Это ее сознательно избранный публичный имидж. Когда аргументация намеренно строится не на логических доводах (непоследовательность Тимошенко хорошо известна), а чисто на иррациональном эмоциональном воздействии на аудиторию. Это позволяет с полным основанием сравнить ее с порнозвездой, которая тоже зарабатывает клиентов не убеждая, а привлекая.

         > Можливо й вами особисто.
         Увы, нет. Я завидую безымянному поэту, который родил такой образ. Кстати, страстный лозунг "ЮЛЯВПЕРЕД!!!" тоже принадлежит не мне.

         > "дрочити" [...] дрочіть [...] всі дрочать
         Почему вас так взволновало слово "дрочить", что вы его экспрессивно повторили трижды? Мне неловко, если я ненароком прикоснулся к чьей-то тайне.

         > Цікава тема. По вас це видно по повній. Як-небудь напишите книжку, як вона (Вона, ВОНА) вас хвилює і чому.
         Очень интересная тема. Но по мне ничего не видно. Я нетипичный. Все остальные рассматривают это в русле аналитики и политики. А надо рассматривать в свете психосексологии. И я не умею писать книжки. Иначе бы я давно написал такую книжку о причинах механизмах хулефаниии, что на меня б натравили целую роту Лозинских.

         > Нашвидкоруч - зазвичай це стається коли образ витіснює якусь реальну жінку з вашого життя.
         Нет, наоборот. Бесплатное идейное хулефанство - это всегда результат виртуальной встречи с Властной Женщиной Мечты, которую безуспешно искали во всех реальных женщинах из вашей жизни. И наконец нашли, под чей каблук можно сладострастно лечь. Хотя б под виртуальный. Фанаты Григян - это люди рабски и безнадежно влюбленные. Это тип инфантильных мужчин, которым в раннем детстве недодали титьку.
         Что ж мы, НЧ не читали что ли, как там все млеют от осознания, что где-то среджи говна существует Такая Богиня. Все мы читали. И в историю болезни записывали.

         ПС
         Кто проголосует за БлЮТ, у того на ладонях вырастут волосы.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.08.21 | Tatarchuk

          покажіть долоні

          Антигригян пише:
          > Tatarchuk пише:
          >
          > > Так це ж у Вашій уяві Тимошенко порноперсонаж.
          > Нет, не в моей.
          Таки у вашій. Бо у вас це викликає асоціації, яких наприклад у мене не викликає. Пізнайте самого себе, як казали давні люди.

          > > Можливо й вами особисто.
          > Увы, нет. Я завидую безымянному поэту, который родил такой образ. Кстати, страстный лозунг "ЮЛЯВПЕРЕД!!!" тоже принадлежит не мне.
          Значить ви просто створені для запам/ятовування всіх чужих речекряків. Це талант, який може вам статися у нагоді.

          > > "дрочити" [...] дрочіть [...] всі дрочать
          > Почему вас так взволновало слово "дрочить", что вы его экспрессивно повторили трижды? Мне неловко, если я ненароком прикоснулся к чьей-то тайне.
          Тим не менш, це слово ніяка не таємниця - ви приписали цю дію опоненту, першій і без підказки. Більш того, у вас це вийшло значно експресивніше від мене, з одного разу. Вибачте що тричі акцентував увагу на вашій згубній звичці.

          > > Цікава тема. По вас це видно по повній. Як-небудь напишите книжку, як вона (Вона, ВОНА) вас хвилює і чому.
          > Очень интересная тема. Но по мне ничего не видно. Я нетипичный.
          Мушу розчарувати: і все по вас видно, і ви тіпічний. Сорі.

          > Все остальные рассматривают это в русле аналитики и политики. А надо рассматривать в свете психосексологии. И я не умею писать книжки. Иначе бы я давно написал такую книжку о причинах механизмах хулефаниии, что на меня б натравили целую роту Лозинских.
          Суцільний комплекс у цьому дописі. Навіть з переслідуваннями та їхньою боязню. Але коротенько заклик заміняти політику сексологією характерізується отак: ви озабочений. Друге сорі.

          > > Нашвидкоруч - зазвичай це стається коли образ витіснює якусь реальну жінку з вашого життя.
          > Нет, наоборот. Бесплатное идейное хулефанство - это всегда результат виртуальной встречи с Властной Женщиной Мечты, которую безуспешно искали во всех реальных женщинах из вашей жизни. И наконец нашли, под чей каблук можно сладострастно лечь. Хотя б под виртуальный. Фанаты Григян - это люди рабски и безнадежно влюбленные. Это тип инфантильных мужчин, которым в раннем детстве недодали титьку.
          Я ж кажу, що реальність витіснюється у вас образами - марно заперечуєте. Тітькі, пошуки жінки - це словник незадоволеної людини, тобто виглядає вас. Називання реальної особи купою дбайливо придуманих імен - це таке заміщення. До речі це смішно читати кожному, хто в реалі знає Тимошенко. Але віднімати у вас ілюзію про її сексопатичність я не стану, можливо це єдине ваше задоволення у житті.

          > Что ж мы, НЧ не читали что ли, как там все млеют от осознания, что где-то среджи говна существует Такая Богиня. Все мы читали. И в историю болезни записывали.
          Цитату в студію, де я висказую подібні думки. А то ще бува подумаю, що ви брехун. Перший раз подумав, коли ви звинуватили мене у штабній роботі. Другого разу буде достатньо - ви ж знаєте відоме східне прислів/я на цю тему.

          > ПС
          > Кто проголосует за БлЮТ, у того на ладонях вырастут волосы.
          Перевіряйте їх щоденно. Будьте пильними, бо ворог не спить.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.08.21 | Антигригян

           Почему вы встревожились?

           Нет, вы явно предпочитаете муссировать тему сексопатологии и онанизма, хотя я намекал и на другие направления: иррациональную выборную стратегию политика. Прошу вас, не надо так концентрироваться на сексуальных аспектах. Они имеют свое место, но нельзя ж все подчинять им... Здесь могут помочь спорт, кружки по интересам, авиамоделирование, здоровое общение со сверстниками, сон с открытым окном и руками в положении на одеяле. А излишества приводят к сухотке спинного мозга и слабоумию, что известно еще со времен Робинзона Крузо.

           > До речі це смішно читати кожному, хто в реалі знає Тимошенко.
           Я оценил. Татарчук какбе намекает, что он - Допущенный К Руке.
           Все, я опускаю лапки. Моя коллекция бютовских кузнечиков содержит только виртуальных поклонников. А тех, кто Прикоснулся К Чуду, я препарировать не готов: сам не прикасался.
           Скажите, это правда, что преданный хулефан, потрогав Чуду за юду, ощущает приятную опустошенность, легкое разочарование и необъяснимое чувство вины? И перестает быть слишком уж преданным?

           > Цитату в студію, де я висказую подібні думки.
           Я вообще-то совсем не о вас. Я о другом общем знакомом. Но вы почему-то встревожились.
           Почему вы встревожились? Почему эта тема вызывает у вас беспокойство? Часто ли она беспокоит вас подобным образом? Испытывали ли вы нарушения сна? аппетита? перепады настроения? симптомы сухотки спинного мозга? Правдивый ответ на эти вопросы служит интересам всего общество.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.08.21 | Tatarchuk

            тривожніть пацієнта

            Є така хворь - ставити діагнози направо і наліво. Це ваш випадок.

            Антигригян пише:
            > Нет, вы явно предпочитаете муссировать тему сексопатологии и онанизма, хотя я намекал
            Третя брехня, як я й припускав, найневдаліша. Достатньо перечитати гілку і побачити, хто тут закликав саме до сексологічної трактовки БЮТ. Це ви з вашим альтерего.

            > Я оценил. Татарчук какбе намекает, что он - Допущенный К Руке.
            Що ви какбе зацініли, то знову ж справа вашої глибиної психики. Я про руку не писав, як і про допуск. Просто був знайомий з цією особою до ПомРев.

            > Все, я опускаю лапки. Моя коллекция бютовских кузнечиков содержит только виртуальных поклонников. А тех, кто Прикоснулся К Чуду, я препарировать не готов: сам не прикасался.
            Це ж треба. Попередьте своїх знайомих, що знатися з вами - це давати до себе Доторкнутися як до Чуда. Ви станете дико популярним і відомим.

            > Скажите, это правда, что преданный хулефан, потрогав Чуду за юду, ощущает приятную опустошенность, легкое разочарование и необъяснимое чувство вины? И перестает быть слишком уж преданным?
            Правда.

            > > Цитату в студію, де я висказую подібні думки.
            > Я вообще-то совсем не о вас. Я о другом общем знакомом. Но вы почему-то встревожились.
            Четверта брехня починає втомлювати. Схоплений за язика, ви викручуєтеся і це нецікаво.

            > Почему вы встревожились? Почему эта тема вызывает у вас беспокойство? Часто ли она беспокоит вас подобным образом? Испытывали ли вы нарушения сна? аппетита? перепады настроения? симптомы сухотки спинного мозга? Правдивый ответ на эти вопросы служит интересам всего общество.
            :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.08.21 | Антигригян

             Значит не какбе

             Tatarchuk пише:
             > ставити діагнози направо і наліво. Це ваш випадок.
             Увы. При общении с представителями политической силы, собирающей вокруг себя людей с четко определенной психо-соматической симптоматикой, констатация диагнозов просто неизбежна. Но не ревнуйте: у других сил другая симптоматика. Будет повод - доберемся и до них.

             > хто тут закликав саме до сексологічної трактовки БЮТ.
             Разумеется, я призывал. И ваша реакция подтвердила, что призывал совершенно обоснованно: вы охотно поддерживаете беседу именно в этом ключе.

             > Просто був знайомий з цією особою до ПомРев.
             Тем более: значит, не какбе.
             Скажите, как часто к вам обращаются неприкасавшиеся с просьбой прикоснуться к вам как к особе, прикасавшейся к Особе?

             > Ви станете дико популярним і відомим.
             Не стану. Напротив, я обречен на всеобщее поругание и осмеяние. Потому что люди считают, будто думают мозгами, и узнавать о том, что на самом деле они думают тестикулами, им всегда неприятно.

             > Четверта брехня починає втомлювати. Схоплений за язика, ви викручуєтеся і це нецікаво.
             Не хамите. Ничего я не придумываю. Если б придумывал, то придумал бы что-нибудь гораздо позорнее. А если ваш клуб доверяет интернету то, что обычно доверяют подушке, то кто ж вам доктор.


             Скажите, доставляло ли вам удовольствие красить свою карту в красно-белый?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.08.21 | Tatarchuk

              я радий що мапа вам сподобалась

              Антигригян пише:
              > Tatarchuk пише:
              > > ставити діагнози направо і наліво. Це ваш випадок.
              > Увы. При общении с представителями политической силы, собирающей вокруг себя людей с четко определенной психо-соматической симптоматикой, констатация диагнозов просто неизбежна. Но не ревнуйте: у других сил другая симптоматика. Будет повод - доберемся и до них.
              З вашими здібностями краще не треба. Що ви мвієте флудіти, й так не питання.

              > > хто тут закликав саме до сексологічної трактовки БЮТ.
              > Разумеется, я призывал. И ваша реакция подтвердила, что призывал совершенно обоснованно: вы охотно поддерживаете беседу именно в этом ключе.
              Не так вже й охотно. Про що повідомів у попередньому дописі, фіксуємо нову вашу побрехеньку. Просто в мене є певний рівень терпіння, і ви його не перетнули.


              > Скажите, как часто к вам обращаются неприкасавшиеся с просьбой прикоснуться к вам как к особе, прикасавшейся к Особе?
              Ні, вам першому це спало на думку.

              > Не хамите. Ничего я не придумываю. Если б придумывал, то придумал бы что-нибудь гораздо позорнее. А если ваш клуб доверяет интернету то, что обычно доверяют подушке, то кто ж вам доктор.
              Ви придумали, збрехали і тепер зіскакуєте що "какбе" мали на увазі щось інше, а не те що написали.

              > Скажите, доставляло ли вам удовольствие красить свою карту в красно-белый?
              Аякже.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.08.21 | Антигригян

               Новая струя

               Tatarchuk пише:
               > не треба.
               Ну как так: не треба! Общественности надоела ваша псевдоаналитика. С форума разошлись почти все. Общественность требует новых подходов. Вон как активно вы включились в беседу! Значит, треба. Мной привнесена новая струя, вызвавшая оживление.

               > Не так вже й охотно.
               Неправда, очень охотно. Откровенная беседа о тайном и годами тщательно скрываемом доставляет вам радость и облегчение.

               > Ви придумали
               Нет, цитату я привел почти дословную. Поищите на мусорнике НЧ, найдете.

               > > Скажите, доставляло ли вам удовольствие красить свою карту в красно-белый?
               > Аякже.

               Я так и предполагал :)
         • 2009.08.21 | Мачо

          Я всегда был успешным бабником

          Вот уж я никогда не относился к озабоченным! Но Юлия Тимошенко мне очень даже нравится.
          Так что, Антигригян, это в Вас что-то нездоровое. Обратитесь к психиатру, сейчас лечат и не таких.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.08.21 | Антигригян

           Это диагноз!

           Мачо пише:
           > Я всегда был успешным бабником
           Это диагноз сам по себе. Нет, правда: почитайте справочник.
           Вызываем санавиацию.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.08.21 | Мачо

            Re: Это диагноз!

            А что, на планете установилась диктатура гомосексуалистов?
      • 2009.08.21 | LordGare

       По сути ??

       Т.е. логичный вывод, что Дневной дозор = Антисектант ...

       ИМХО весьма сомнительно, т.к. первый - вполне вменяемый разумный человек, второй же - озабоченный юнец пубертатного периода ....
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.08.21 | Антигригян

        У вас сухотка спинного мозга.

        LordGare пише:
        > Дневной дозор = Антисектант ...
        > юнец пубертатного периода ....
        Вы глупы и плохо разбираетесь в людях.
        Дневной дозор не имеет к Антисектанту ни малейшего отношения. Равно как и Антисектант к пубертатному периоду.

        У вас сухотка спинного мозга. Я предупреждал.
       • 2009.08.21 | Tatarchuk

        ага

        LordGare пише:
        > Т.е. логичный вывод, что Дневной дозор = Антисектант ...
        невірний висновок, та й нелогічний як на мене

        > ИМХО весьма сомнительно, т.к. первый - вполне вменяемый разумный человек, второй же - озабоченный юнец пубертатного периода ....
        Мушу сказати що "по суті" це був жарт з мого боку. Але суть персонажа вскрилася неочікуваним боком - на питання про конкретні претензії людина починає буквально роздіватися наголо, розказувати про свій дитячий онанизм та комплекси щодо жінок. До речі, розповсюджений персонаж. У здорових суспільствах налічує до 5% населення :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.08.21 | Антигригян

         угу

         Tatarchuk пише:
         > онанизм
         Скажите, почему вас так взбудоражила тема онанизма? Это как-то связано с темой Тимошенко? Вы находите между темами некую связь? Какую именно?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.08.21 | Tatarchuk

          Re: угу

          Антигригян пише:
          > Tatarchuk пише:
          > > онанизм
          > Скажите, почему вас так взбудоражила тема онанизма? Это как-то связано с темой Тимошенко?
          Тема збудоражила саме вас, що легко видно по гілці вверх. Відповідно й пов/язана прямо з вами, бо до вас це вибачте ніхто не використовував. Успіхів у важкій праці.
        • 2009.08.21 | LordGare

         А кстати да.

         Tatarchuk пише:

         > Мушу сказати що "по суті" це був жарт з мого боку. Але суть персонажа вскрилася неочікуваним боком - на питання про конкретні претензії людина починає буквально роздіватися наголо, розказувати про свій дитячий онанизм та комплекси щодо жінок. До речі, розповсюджений персонаж. У здорових суспільствах налічує до 5% населення :)

         Один такой же "мальчонка" суетится на маршала Василевского возле палатки характерного диарейного цвета ... И текст тот же самый ...

         ЗЫ. Я ни на что не намекаю ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.08.21 | Антигригян

          А кстати пальцем в небо

          LordGare пише:
          > на маршала Василевского возле палатки характерного диарейного цвета
          И снова мимо.
          Лорд, вы, увы, просто дурак.
          Королева будет разгневана, если этот факт проявится за пределами этой песочницы. Я бы на месте королевы давно разогнал вас к ядреной бабушке, чтоб вы не позорили стаю своими глупыми физиономиями.

          У вас сухотка, настаиваю.
          С каждым вашим словом в этом все меньше сомнений.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.08.21 | LordGare

           Re: А кстати пальцем в небо

           Антигригян пише:

           > Лорд, вы, увы, просто дурак.

           Аноним, ты хам

           > У вас сухотка, настаиваю.
           > С каждым вашим словом в этом все меньше сомнений.

           Не переноси свои симптомы на окружающих, такие, как ты, слишком редки, я б даже сказал, уникальный случай
 • 2009.08.21 | Дежурный

  Відпустки Ющенка і Тимошенко: дві несхожі історії

  Відпустки Ющенка і Тимошенко: дві несхожі історії
  21.08.09 , Украинская правда

  Щорічна відпустка керівників України стала ілюстрацією їхніх політичних перспектив. Дозвілля Ющенка нагадувало поведінку людини, яка вже досягнула мети свого життя і найближчим часом не планує електоральних перемог.

  У деякій мірі те, як відпочивав президент – це виклик суспільству, враженому кризою.

  Разом з Ющенком до Криму виїхала його родина включно з подругами Віталіни, які взагалі-то не підпадають під державне утримання. Президента супроводжувало керівництво секретаріату на чолі з Вірою Ульянченко, офіс президента, служба звернень громадян і навіть прес-служба.

  Для них усіх відпустка була за системою "все включено". Переліт – державним коштом. Проживання – державним коштом. Оформлено це було як "відрядження".

  Людей було стільки, що всі навіть не влізли в літак Іл-62 авіакомпанії "Україна", яким користуються перші особи держави.

  Свою відпуску Ющенко провів у резиденції в Мухалатці, а тривала вона з 31 липня по 18 серпня. І нехай криза зачекає – президент хоче відпочити!

  Наступного дня після повернення Ющенка газета його односельця Михайла Дорошенка "Україна молода" подала детальний звіт – що ж робив глава держави в цей період.

  Єлейні ілюстрації мали добити і без того знищений імідж президента.

  "Перебуваючи біля моря, Віктор Андрійович не міг проминути нагоди поплавати. Коли випадала вільна хвилина, Ющенко брався за інструменти. Як відомо, Віктор Андрійович, окрім малярства та ліплення з глини, ще й непогано вирізає з дерева. Останньому ремеслу він і присвячував немало часу у відпустці".

  "А вечорами Президент залюбки готував вечерю для всієї родини. Меню від Віктора Андрійовича — це рибна юшка, козацька та польова каша, овочеве рагу".

  "Разом із дітьми В.Ю. минулої суботи відвідав ялтинський зоопарк "Казка". Ющенки гуляли та «спілкувалися» з тваринами майже півдня. Зокрема, гості побачили нових звірів, яких нещодавно завезли взамін тих, котрих зловмисники потруїли на початку року.

  А позавчора главу держави могли бачити у Бахчисараї. Тут Ющенки провели майже цілий день. Віктор та Катерина Ющенки з друзями вирішили вдруге відвідати Мангуп–Кале — старовинне печерне місто, що було колись столицею княжества Феодоро".

  "А ще Ющенків зацікавило містечко ремісників, де сучасні умільці намагаються відновити стародавні ремесла. Тут виготовляють і продають неперевершені ювелірні прикраси, вироби з металу та каменю, розшиті золотом речі. В містечку майстрів гості проходили близько півтори години та придбали на пам’ять сувеніри".

  Коли Ющенко відбував до Криму, його прес-служба повідомила, що це лише "частина" його "щорічної відпустки".

  Враховуючи, що в уяві багатьох стерлася межа між роботою і відпочинком Віктора Ющенка, вся ця історія виглядала як саме собою зрозуміле.

  Відпустка Тимошенко – повна протилежність, і за термінами, і за інформаційною складовою.

  Піарники прем’єра вирішили не повідомляти про неї – адже щойно по всій країні було розвішано біг-борди "Вони заважають – вона працює".

  І якби виявилося, що в цей момент вона теж "не працює", то ефект було би знівельовано.

  Насправді Тимошенко оформила відпустку офіційно. Наказ про неї підписав міністр Кабінету міністрів Петро Крупко. Однак цей факт було домовлено тримати в таємниці.

  До Криму з нею полетіли тільки секретарки, які працюють в персональній приймальні Тимошенко, та довірені охоронці, які з Тимошенко ще з часів ЄЕСУ.

  Тимошенко відбула з Києва 2-3 серпня. Але за кілька днів інформація про відпочинок Тимошенко стала просочуватися в медіа.

  Тоді прес-служба уряду не вигадала нічого кращого, ніж повідомити, що "прем’єр мала два вільні дні за свій рахунок за сімейними обставинами".

  Які "сімейні обставини" змусили Тимошенко взяти вихідні дні, вона згодом так і не відповіла на це пряме запитання – бо це ламало концепцію "Вони заважають – вона працює".

  Щоб створювати ілюзію, що Тимошенко не покладає рук у Києві, було вирішено, що вона повертатиметься до столиці, аби по середах проводити засідання уряду.

  Тому 5 серпня Кабмін почався на півтори години пізніше, ніж це буває зазвичай – об 11:30 замість 10 ранку. Після уряду вона знову полетіла до Криму.

  Але вже 7 серпня Тимошенко знову навідалася до столиці – вона вручила в Боярці ордери на квартири співробітникам міліції. 10 серпня прем'єр побувала в Полтавській області на оглядинах елеваторів.

  Потім Тимошенко знову полетіла в Крим. А вже через день, 12 серпня, вона повернулася до Києва, щоб провести засідання уряду. По закінченню уряду Тимошенко полетіла на море, звідки повернулася 16-17 серпня.

  Увесь цей час прес-служба уряду проводжувала заперечувати, що Тимошенко перебуває на відпочинку.

  Загалом Тимошенко щонайменше тричі вилітала з Криму до Києва, щоб підтримувати ілюзію, що прем’єр в Україні працює без відпусток.
  Оскільки це все трималося у секреті, "Українській правді" вдалося довідатися про дозвілля прем'єра в переказі джерел.

  Так, Тимошенко начебто прямо на гелікоптері вилітала з державної дачі "Зоря" у Форосі, сідала на летовищі в Бельбеку і звідти вирушала літаком до пункту призначення.

  При цьому в кількох випадках вона скористалася приватним бортом, а не тим, що належить авіакомпанії "Україна".

  Протягом відпочину Ющенка і Тимошенко віддаляло один від одного п’ять кілометрів по трасі Ялта-Севастополь. Але вони жодного разу не зустрілися. І в Україні це вважається саме собою зрозумілим.

  Віктор Чивокуня
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.21 | Скептик

   Re: Відпустки Ющенка і Тимошенко: дві несхожі історії

   Як це по народному:"Дурєнь думкою богатіє!"так, чи ні, га ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua