МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Сімферополі спалили російський прапор і портрети кремлінів

08/22/2009 | krslovo
22 серпня в Сімферополі на площі Леніна кримські патріоти протестували проти несанкціонованих дій українофобських організацій Криму та влаштували власний пікет на підтримку держави Україна.
Представники кримських організацій Української Народної партії, Народного Руху України, Конгресу Українських Націоналістів, громадських організацій висловили незгоду з тим, що на території українського міста в дні Державного свята проросійськими організаціями нахабно показово був розгорнутий великий прапор Російської Федерації, під яким в роки Другої Світової війни на боці Гітлера воювала армія Власова.
Наприкінці представники патріотичних організацій спалили невеликий російський прапор та портрети Медведєва та Путіна перед громадською приймальнею кримського комуніста Л. Грача. Учасники акції заявили, що акт спалення символізує незгоду українських патріотів Криму з грубим втручанням Президента Росії Д. Медведєва у внутрішні справи суверенної держави України, що він нещодавно висловив у своїй ультимативній заяві.
Нагадаємо, що тиждень тому кримські патріотичні організації передали в Генконсульство РФ в Сімферополі заяву з приводу брутального втручання Президента Медведєва у внутрішні справи України, зневаження української нації та підготовку московської експансії в Україну напередодні президентських виборів. Українська Народна партія з того ж приводу провела пікетування всіх Генконсульств Російської Федерації в Україні. В Києві вона пікетувала Парламент з вимогою прийняти спільну заяву українського парламенту у відповідь на російську інформаційну агресію.

Відповіді

 • 2009.08.22 | Скептик

  Re: В Сімферополі спалили російський прапор і портрети кремлінів

  Молю БОГА, что бы он простил этих заблудших!Прости их БОЖЕ, ибо не в состоянии понять, что творят!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.22 | Чистый Стёб

   Re: В Сімферополі спалили російський прапор і портрети кремлінів

   Скептик (это от метр-с-кепкой?)если путимед твой Бог, то у России в Крыму дела совсем хреновые, прогусские все ведь в дурдом, пожалуй не влезут! Бу-Га-Га-Га!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.22 | Скептик

    Re: В Сімферополі спалили російський прапор і портрети кремлінів

    Стеб, ты действительно глупец, или просто у тебя юмор такой?Если это юмор, то пойми, по таким как ты судят обо всех украинцах, а ведь среди них большинство нормальные люди и им обидно!
  • 2009.08.22 | Клерикал

   Вашими молитвами

   Скептик пише:
   > Молю БОГА, что бы он простил этих заблудших!Прости их БОЖЕ, ибо не в состоянии понять, что творят!

   Не отчаивайтесь, дорогой друг. Если эти заблудшие искренне раскаются и никогда больше не повторят сделанного, то прощение не будет исключено даже для них. Пусть лучше эти двое заблудших сгорят в виде портретов при земной жизни, чем попадут в вечный огонь после нее.
   Аминь.
 • 2009.08.25 | Кримчанин

  В Сімферополі спалили російський прапор і портрети кремлінів

  Бо вони й самі його не поважають (http://www.youtube.com/watch?v=2hah4677RMo&eurl=http%3A%2F%2Fblogs.yandex.ru%2Fsearch.xml%3Fcat%3Dtheme%26id%3D11208%26ft%3Dblog%26group%3D2%26p%3D4&feature=player_embedded#t=22)
 • 2009.08.25 | Недовольный

  Re: В Сімферополі спалили російський прапор і портрети кремлінів

  Интересно российским ли бензиом поливали


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua