МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Сімферополі спалили російський прапор і портрети МедвеПутіна

08/22/2009 | krslovo
22 серпня в Сімферополі на площі Леніна кримські патріоти протестували проти несанкціонованих дій українофобських організацій Криму та влаштували власний пікет на підтримку держави Україна.
Представники кримських організацій Української Народної партії, Народного Руху України, Конгресу Українських Націоналістів, громадських організацій висловили незгоду з тим, що на території українського міста в дні Державного свята проросійськими організаціями нахабно показово був розгорнутий великий прапор Російської Федерації, під яким в роки Другої Світової війни на боці Гітлера воювала армія Власова.
Наприкінці представники патріотичних організацій спалили невеликий російський прапор та портрети Медведєва та Путіна перед громадською приймальнею кримського комуніста Л. Грача. Учасники акції заявили, що акт спалення символізує незгоду українських патріотів Криму з грубим втручанням Президента Росії Д. Медведєва у внутрішні справи суверенної держави України, що він нещодавно висловив у своїй ультимативній заяві.
Нагадаємо, що тиждень тому кримські патріотичні організації передали в Генконсульство РФ в Сімферополі заяву з приводу брутального втручання Президента Медведєва у внутрішні справи України, зневаження української нації та підготовку московської експансії в Україну напередодні президентських виборів. Українська Народна партія з того ж приводу провела пікетування всіх Генконсульств Російської Федерації в Україні. В Києві вона пікетувала Парламент з вимогою прийняти спільну заяву українського парламенту у відповідь на російську інформаційну агресію.

Відповіді

 • 2009.08.22 | Скептик

  Re: В Сімферополі спалили російський прапор і портрети МедвеПутіна

  БОЖЕ, прости этих несчастных, ибо не ведают, что творят!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.22 | Симферопольский

   Re: В Сімферополі спалили російський прапор і портрети МедвеПутіна

   Вот критины эти Гомукин и Ко! Всем давно извесно, что армия Власова не воевала под триколором. Ее официальным знаменем был андреевский флаг. А они, с тупым упорством достойным лучшего применения, все пишут и пишут об этом...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua