МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

День Незалежності на Чатир-Дазі

08/26/2009 | Tatarchuk
В День Незалежності кримчани на Чатир-Дазі запускали білих голубів та бажали Україні – європейського майбутнього


Кримські прихильники європейського вибору України відзначили День Незалежності країни і День Державного Прапора сходженням на гору Чатир-Даг і запуском в небо 12-ти білих голубів. Акція була ініційована Громадською організацією “Європейський вибір”. В ній взяли участь Євроклуб Молодіжної громадської організації “Ноосфера”, Євроклуб Ялтинської школи майбутнього, голова асоціації проєвропейських організацій “Крим” Борис Космач.

Сходження на Чатир-Даг почалося з Ангарського перевалу. Учасники акції піднімалися під Державним Прапором України та європейським прапором. Як розповіла член Правління ГО “Європейський вибір” Поліна Король, на верхньому плато Чатир-Дага до учасників акції приєдналися туристи з Польщі, які щиро вітали кримчан із святом.

Оскільки на європейському прапорі 12 зірок, то на вершині гори учасники акції запустили в небо 12 голубів. “Це символізувало наші побажання Україні миру, добра, любові та успіху на шляху досягнення європейських стандартів та нашу відданість європейським цінностям”, - сказав член Правління ГО “Європейський вибір” Іллімар Асанов.

Цього року Організація з безпеки і співробітництва в Європі оголосила 23 серпня, яке в Україні відзначається як День Державного Прапора, Загальноєвропейським Днем пам´яті жертв сталінізму та нацизму. “Тому ми вшанували один з головних державних символів розгортанням 24 серпня на вершині Чатир-Дага синьо-жовтого стяга розміром 3,5 на 5 метрів”, - розповів лідер ГО “Європейський вибір” Андрій Іванець.

Учасники акції спустилися з Чатир-Дага втомлені, але задоволені та вирішили продовжити спільні сходження на кримські гори.

Прес-служба
ГО “Європейський вибір”
т. 8-067-742-45-40

Відповіді

 • 2009.08.26 | Alim Aydamaq

  Re: День Незалежності на Чатир-Дазі

  Прапор на Чатир-Дазі. Це майже так само як і Бізім Кирим. BQ це робить на 26 червня.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.26 | Скептик

   Re: День Незалежності на Чатир-Дазі

   Ну и что???


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua