МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Позбавимо Крим від сміття!

08/28/2009 | Дежурный
Кримський екс-прем’єр Анатолій Матвієнко ще 2005 року планував перетворити Крим в Український Лас-Вегас. Партія Регіонів ж встигла за три роки лише перетворити кримські господарства та рекреаційні зони в суцільний смітник та відгородити парканами Чорне море від усього мешканців Криму та гостей півострова.

Про сміття та паркани в Криму не пише в ЗМІ тільки ледащо, щоденні репортажі на всіх канал телебачення України про бойові дії по знесенню парканів на узбережжі Криму відлякують українців од відпочинку на рідній землі – в мальовничому Криму.

Враховуючи критичний стан забруднення Кримських пляжів, а також від болю і сорому за те що гості Криму їдуть звідси з відчуттям розчарування – в пам’яті залишається гора сміття на пляжах, на туристичних тропах і стоянках, від сміття, яке плаває в морі, лідери та молодь нашої Кримської Республіканської організації УРП «Собор» та її крила Український Молодіжний «Собор» вирішили і провели 15 серпня 2009 року акцію під гаслом «Позбавимо Крим від сміття!» в с. Миколаївка Сімферопольського району. Ініціатором цієї акції став голова КРО УРП «Собор» В.Ю.Кунцов, який зі своєю командою робив крок за кроком місцевий пляж чистим, а відпочинок для інших більш затишним і комфортним.

Висловлюємо велику подяку всім учасникам акції, а також відпочиваючим, які з радістю допомагали в нашій справі. Ми віримо, що такими невеликими, але вкрай потрібними заходами ми зробимо чистішою не лише нашу землю, але й душі наших земляків та гостей.

Прес-служба КРО УРП «Собор», світлини Кирила Бекетова


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua