МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ми цінуємо намагання Ющенка об’єднатися з Олегом Тягнибоком

12/24/2009 | Олександр Сич
У медіапросторі України з’явилась інформація, що кандидат на пост Президента України Віктор Ющенко під час перебування у Вінниці висловив готовність до проведення переговорів про "об’єднання демократичних кандидатів на посаду глави держави". При цьому він назвав імена Олега Тягнибока, Арсенія Яценюка та Анатолія Гриценка.

Коментуючи цю інформацію, голова Івано-Франківської обласної організації, заступник голови ВО "Свобода", довірена особа кандидата на пост Президента України Олега Тягнибока у загальнодержавному виборчому окрузі Олександр Сич заявив:

"Розцінюємо ці слова як позитивну реакцію Віктора Ющенка на нашу пропозицію зняти свою кандидатуру на користь Олега Тягнибока, що була висловлена мною на прес-конференції в Івано-Франківську 24 листопада цього року.

Цінуємо такий мужній крок Віктора Ющенка, а також його намагання схилити до підтримки Олега Тягнибока й інших кандидатів – своїх вчорашніх союзників Арсенія Яценюка та Анатолія Гриценка, які стояли на чолі передвиборчого списку пропрезидентського блоку "Наша Україна – Народна Самооборона" у парламентських виборах 2007 року.

Вважаємо за доцільне для логічного завершення цього процесу пропонувати Вікторові Ющенку схилити до підтримки Олега Тягнибока й інших своїх соратників з попередніх років політичної боротьби – Бориса Тарасюка та Юрія Костенка. Задля максимальної результативності цих дій, просимо не відкладати проведення переговорів до різдвяних свят, а завершити їх ще до закінчення 2009 року.

Переконані, що сьогоднішнє й наступні покоління українців високо оцінять такий тверезий і проукраїнський крок Віктора Ющенка".

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"

Відповіді

  • 2009.12.25 | Дворник

    UVMOD: Спам, що не має стосунку до КримуCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua