МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відповідь Пілунському

01/27/2010 | В. Маліна, І. Дуда
23 січня 2010 р на сайті Кримського Інформаційного Агентства з’явилась стаття «Экс-руководство «Кримської світлиці» боится разоблачения финансовых махинаций внутри редакции, – заявляет Пилунский», яка містить коментарі Леоніда Пілунського стосовно ситуації навколо газети «Кримська Світлиця». http://www.kianews.com.ua/node/15792
Факти, які наводить Л. Пілунській, не відповідають дійсності, а звинувачення в бік колишнього керівництва газети є безпідставними і ганебними. Тому, будучи людьми не байдужими до долі єдиної в Криму україномовної газети і крім того, як організатори акції на захист «Кримської Світлиці», хочемо висловити свою думку відносно заяв Леоніда Пілунського, та пояснити справжні причини пікету, що відбувся 23 січня біля редакції «КС». Тож почнемо з заяв новопризначеного редактора:

Л.П.: «Кто-то боится, что все те шалости, которые все эти годы творили в финансовом отношении внутри редакции, выплеснутся и будут конкретно названы люди, которые этим занимались».
Очевидно, що це в першу чергу стосується колишнього редактора «Кримської Світлиці» Віктора Качули, який не зважаючи на тиск і погрози кримінального переслідування, відмовився писати заяву про звільнення за власним бажанням і подав до суду позов про незаконне звільнення і поновлення на посаді. Тому стає очевидним, що В. Качула не боїться розслідування і має наміри відстоювати справедливість і доводити свою безвинність в Суді.

Л.П.: «Как можно говорить, что это рейдерский захват, когда Министерство культуры и туризма Украины, являясь владельцем газеты, решило сменить главного редактора, тем самым, пытаясь навести финансовый и дисциплинарный порядок»
По-перше хотілося б зазначити всіх співвласників «Кримської Світлиці»: Міністерство культури і туризму України, Всеукраїнське товариство "Просвіта" імені Тараса Шевченка, трудовий колектив підприємства "Об'єднана редакція газети "Кримська Світлиця". Тобто Міністерство культури і туризму не є одноосібним власником видання і тому не має законних підстав в односторонньому порядку звільняти чи призначати редакторів, без узгодження з іншими співвласниками.
П-друге, як інакше назвати ситуацію, коли з боку Міністерства Культури майже припиняється фінансування газети, що приводить до зростання боргів (65 тисяч гривень, що не надійшли від Державного журнально-газетного видавництва, видання має сплатити друкарні, ще 25 тисяч - за оренду приміщення), надходять вимоги скоротити штат редакції, здійснюється незаконне звільнення головного редактора (29 грудня В. Качула отримує факсом наказ про власне звільнення) і як завершення - події 13 січня: захоплення приміщення і всього майна групою уповноважених осіб з Києва зі зміною замків у кабінетах редакції!? Зважаючи на те, що В. Качула на той момент залишався матеріально відповідальною особою, ці дії можна взагалі розцінювати як крадіжку матеріальних цінностей.

Л.П.: «Ясно одно: газету нужно спасать, она умирает давно, у нее меньше тысячи читателей»
Це взагалі дивна ситуація: людина, яка зайняла посаду головного редактора, не володіє інформацією стосовно кількості читачів «Кримської Світлиці». На сьогоднішній день газета має дві тисячі передплатників, а загальний наклад «Кримської Світлиці», складає близько 3 тисяч примірників щотижня. І крім цього видається дитячий щомісячник «Джерельце», читачами якого є чимала дитяча аудиторія. Інша справа, що проводилась незрозуміла і економічно необґрунтована фінансова політика з боку Київських співвласників: вдвічі (з 48 до 99 гривень) була піднята ціна на передплату, а з серпня 2009 року роздрібна ціна одного примірника зросла до двох гривнів, внаслідок чого 48—50% газет, які потрапляли до кіосків, — списували.

Л.П.: «В газете мы читаем материалы, которым 10-20 лет, разве не стыдно за это? Я могу документально показать, что люди давным-давно занимаются плагиатом, это стенгазета уже давно».
Цікаво на чому базується це звинувачення і які докази має Л. Пілунський? Якщо мова йде про історичні події, котрі час від часу висвітлює колектив «Кримської Світлиці» на її сторінках, то вони можуть мати давнину навіть більше ніж 10-20 років. Але, на наше переконання, «Світлиця» лише додає собі поваги, розповідаючи історію України і поширюючи її в маси. Називати це плагіатом – просто абсурд.

Що до причин, проведення суботнього пікету, маємо пояснити пану Пілунському, що до редакції морозного суботнього дня вийшли люди, котрих справді турбує доля «Кримської Світлиці». Учасники пікету хочуть і надалі бачити «Світлицю» українським виданням, що висвітлює різні аспекти життя саме українців і насамперед тих українців, що живуть в антиукраїнському середовищі тут, у Криму. Люди вийшли, щоб не дозволити перетворити єдиний україномовний часопис півострова на партійну газетку, не дати позбавити його незалежного статусу, патріотичної, проукраїнської тематики.
І на останок, хтілося б навести думку одного з багатьох прихильників «Кримської Світлиці»: «Це видання є вогником в брудному морі комерціалізованих медіа, несе своїм читачам справжню духовність, заклик спинитись у нашому теперішньому світі тотальної корупції, погоні за матеріальною вигодою і всепроникаючого цинізму - спинитись і замислитись - хто ми є? де наше коріння? що ми залишимо в спадок нашим дітям? Чи світ гламуру, лакованих авто і рахунків в інвалюті змусить нас забути про всі інші цінності цього світу. . .»
Сподіваємось, що люди, які ознайомляться з цією статтею, зроблять правильні висновки і зрозуміють, що захищаючи «Кримську Світлицю», ми сприяємо розвитку Української нації, підвищенню її духовності та моралі.
Слава Україні!


26.01.2010 р.
В. Маліна
І. Дуда

Відповіді

 • 2010.01.27 | Доктор Страх

  "Морозний суботній день" - пояснює дуже багато

  В. Маліна, І. Дуда пише:
  > Що до причин, проведення суботнього пікету, маємо пояснити пану Пілунському, що до редакції морозного суботнього дня
  Дякуємо. Це цілком пояснює причини проведення. Вони просто хотіли погрітися в редакції. Бо суботній день був морозний.

  На жаль, в статі залишається нероз'ясненим останнє: чому саме вони обрали не просто морозний, а й суботній день? Адже в суботу неможна не тіки пікети проводити, а навіть заходити до редакції погрітися!! Чи синедріон їм особливий дозвіл дав на це?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.27 | Наглядач за правдою

   Re: "Морозний суботній день" - пояснює дуже багато

   Хай обрізаний "українець" фомушкінд припинить робити срану партійну прокламацію - "Кримське криСолов'є", в якій рекламує лише тричи зрадника юду-костенка, а зробе справжню кримську українську націоналістичну газету, яка цікава не купки у 333 голоси тих у Криму, хто проголосував за цього націонал-смітниковича, а хоча б декількам тисячам справжніх кримських українців. А співак качула хай йому допоможе на посаді головного редактора.
   Фомушкінд - прадавай, продавай українське!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.01.27 | АЛЬО, ГАРАЖ!!!!

    Re: "Морозний суботній день" - пояснює дуже багато

    А можна було не захоплювати газету і її бренд?
    Хтів пілатський видавати газету - зареєстрував би й видавав.
    Красти навіщо? Вкрав - приміщення, обладнання, бренд. Як москалі герб та ім'я.
    Це злодійство.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.27 | Шофер

     Re: "Морозний суботній день" - пояснює дуже багато

     АЛЬО, ГАРАЖ!!!! пише:
     > А можна було не захоплювати газету і її бренд?
     > Хтів пілатський видавати газету - зареєстрував би й видавав.
     > Красти навіщо? Вкрав - приміщення, обладнання, бренд. Як москалі герб та ім'я.
     > Це злодійство.

     Так ставити питання можна тільки дуже п'яний водій у колгоспному гаражі "Сорок років без урожаю".
     Бо навіть дуже п'ний шофер, якщо він не цього колгоспного гаражу, має розуміти, що ніхто жодного майна не захоплював. Просто видавець, який повністю фінансує видання газети, змінив головного редактора, що був найманим працівником видавця (як і решта співробітників редакції) цієї газети. Редактор, хто б він не був, яке б не мав прізвище, не є власником редакційного майна та приміщення, тим більше бренду.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.01.27 | Сракопад

      Re: "Морозний суботній день" - пояснює дуже багато

      Ні відповідей на лист Пілунському, ні відповідей на інші питання.
      Склизько якось.
 • 2010.01.27 | holos voroga

  Після перевиборів редактором КС стане Андрій Сенченко

  яка-не-яка, а робота...
 • 2010.01.28 | Доктор Страх

  Цікаві закономірності! Все тепер ясно!

  В. Маліна, І. Дуда пише:
  > 23 січня 2010 р на сайті Кримського Інформаційного Агентства з’явилась стаття
  Звертаю увагу, що 23 січня біла субота.


  > пікету, що відбувся 23 січня біля редакції «КС»
  І це теж була субота.


  >(29 грудня В. Качула отримує факсом наказ про власне звільнення)
  29 грудня було за три дні після суботи.


  > і як завершення - події 13 січня: захоплення приміщення
  А 13 січня - за три дні до суботи.


  > Зважаючи на те, що В. Качула на той момент залишався матеріально відповідальною особою
  За браком часу, не уточнюватиму, на який саме день він залишався матеріально відповідальним, бо всім і без того зрозуміло, на який.


  > На сьогоднішній день газета має дві тисячі передплатників, а загальний наклад «Кримської Світлиці», складає близько 3 тисяч примірників щотижня.
  Тобто, тисяча газет залишається невідомо де.
  Я відкрию вам тайну, де: її підкладають під кроліків.


  > а з серпня 2009 року роздрібна ціна одного примірника зросла
  1 серпня 2009 р. була субота.


  > Що до причин, проведення суботнього пікету
  Ну, я ж казав!!


  > морозного суботнього дня
  Ні, ну що, ну чи ж не казав я??!! Ви бачите??!


  > Люди вийшли, щоб
  Нам відомо, в який саме день вийшли люди


  > 26.01.2010 р.
  Знов ми спостеригаємо традицію робити щось за три дні до чи після суботи.

  І якщо в когось існували з цього приводу якісь ілюзії, то після цих незаперечних фактів ілюзій залишитися не мусить.
  Все ясно.
 • 2010.01.28 | Сракопад

  Пілунський тепер пан. Ніколи по форумах ходити і відповідати.

  Те, що сексоти йому доповіли про цей лист - однозначно.
  Те, що він боїться відповідати за свої іудині справи, теж.
  Якщо і стане відповідати - брехатиме.

  Пілунському як рейдеру не вірю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.28 | Гладиатор

   Re: Пілунський тепер пан. Ніколи по форумах ходити і відповідати.

   Сракопад пише:
   > Те, що сексоти йому доповіли про цей лист - однозначно.
   > Те, що він боїться відповідати за свої іудині справи, теж.
   > Якщо і стане відповідати - брехатиме.
   >
   > Пілунському як рейдеру не вірю.

   Л. Пилунський на відміну від багатьох, хто пише на цьому форумі, завжди був Паном і ніколи не був упослідженим ницим холопом. Пилунський Пан від народження, він завжди мав Гонор, Нобілітет, те про що більшість на цьому форумі навіть дурної уяви не має - бо холопи по життю... Пани ніколи не брешуть. Брешуть тільки холопи за своєю холопською вдачею.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.01.28 | Союзник

    Re: Пілунський тепер пан. Ніколи по форумах ходити і відповідати.

    Послушайте, я вчера получил первый номер, выпущенный при Пилунском - редакторе.

    Это супер!

    Хотя меня не устраивает формат (просто я консерватор), но оформление (все полосы в цвете!), содержание и макетирование - нет слов!

    Если такое начало устоИтся - "КС" станет одной из лучших газет Крыма

    И еще одно, с Пилунским особо не знаком (так, на каких -то массовках встречал-слушал), н в случае с газетой - он молодец!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.30 | ПЕРЕДПЛАТНИК

     Ето харашо, чта маскалям нравицца. Голосуйтє за ПилЮнскага!

     Питання просте: чи тепер буде хоч одна україномовна газета на півострові?
     Питання друге: чи усвідомлює Пилунський, що він є могильщиком українства в Криму?
   • 2010.01.28 | ПЕРЕДПЛАТНИК

    Пілунського використали кияни. Скоро викинуть на смітник.

    Коли людина є шляхетною, вона не братиме участі у рейдерстві київських чи інших злодіїв.

    В газеті, що я купив немає кримських матеріалів - є сурогати з купою фотолайна. Наприклад, на 4-1 сторінці - дві однакових фотографії Херсонесу. Навіщо в газеті редактор?
    Газета не витримує ніякої критики - величезна увага до одних - по 6 сторінок інтервю Сєрікова - звичайна купівля прихильності. Навіщо мені Ірванець?
    Газета - це ж не альбом з кольоровими картинками.

    Неповага до ПЕРЕДПЛАТНИКА - це ПАН Пілунський, дурна маріонетка киян.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.28 | Орест Непоборний

     Re: Пілунського використали кияни. Скоро викинуть на смітник.

     В новому номері "КС" мені не сподобалось і обурило наступне:
     1. Багато яскравих фото на фоні убогих і пустих текстів.
     2. Україномовні матеріали дублюються в окремих колонках російською та кримськотатарською мовами, але російськомовні матеріали чомусь не продубльовані українською. Де патріотизм?
     3. Багато уваги приділено кримським татарам і мусульманству. Але цього і слід було очікувати. Пілунський більше служить татарам ніж українцям.
     Чекаю що буде далі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.01.29 | ПЕРЕДПЛАТНИК

      Re: Пілунського використали кияни. Скоро викинуть на смітник.

      А коли буде пікет редакції? Як обдурений ПЕРЕДПЛАТНИК буду протестувати.
 • 2010.01.30 | Социальная служба

  Просим ПРОГОЛОСОВАТЬ ЗДЕСЬ.

  Кому вигідне знищення газети "Кримська світлиця"?
  http://ukrslovo.blogspot.com/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2010.01.31 | СПРАВЕДЛИВИЙ

  Кому «муляла» «Світлиця»?..

  Хтось іще вірить у торжество Справедливості...
  Ех, рамантікі...

  Кому «муляє» «Світлиця»?..
  Кому вигідне знищення газети "Кримська світлиця"?
  Проголосуйте!
  http://ukrslovo.blogspot.com/
 • 2010.02.02 | 123-456-789

  ВРАЖІННЯ від КАБІНЕТУ РЕДАКТОРА кСВІТЛИЦІ

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.02 | антияник

   А це, те що насправді побачів відвідувач у ревЧепіздоні

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.02 | антияник

    Саме так сліпий побачив оті рожи в редакції КС

  • 2010.02.02 | Искусствовед

   Я узнал эту картину!!! Она из медицинской энциклопедии!

   Там есть одна статья, которая описывает один редкий вид зрительно-умственной инвалидности. И рядом нарисовано для примера, как такой инвалид видит обычную комнату. Вот именно так он ее и видит.
   Так что это действительно редакция Пилунского. Глазами инвалида.
  • 2010.02.03 | ДоброЖелатель

   Школа защиты от хамства   6 ПРИЕМОВ ПРОТИВ ЛОМА

   Ах, как хочется отплатить хаму той же монетой! Однако такая тактика, скорее всего, приведет к новому витку конфликта: Слово за слово – вот уже и скандал, причем провокатор выйдет из него радостным и торжествующим, а вы – униженным и измочаленным. Поэтому не опускайтесь до уровня хама. Если вы единожды сумеете тем или иным способом дать ему отпор, это повысит вашу самооценку и научит управлять своими эмоциями, а также поможет почувствовать себя сильным и уверенным.

   1. Тем, у кого нервы крепкие, стоит просто проигнорировать хамство. Молча выслушайте нахала и займитесь своими делами. Скажите себе: «Эта ситуация меня не касается. То, что он кричит, - его проблемы, а не мои. Это не я некомпетентен, а он несостоятелен». Главное - не говорите этого вслух, чтобы не вызвать новый виток ругани.

   2. Загипнотизируйте его. Безотказный прием - изменить темп вашей речи и тембр голоса. Начинайте говорить медленно, низким, как бы утробным, и тихим-тихим голосом, глядя собеседнику прямо в глаза. Произносите слова неторопливо и плавно, нараспев. Можно начать в том же темпе и с такой же громкостью, что и ваш оппонент, но по ходу речи замедлять ее скорость и снижать тембр.

   3. Будьте спокойны и тверды. Даже если босс орет на вас за дело и вы готовы признать свою ошибку, говорите об этом не оправдываясь и не извиняясь - просто констатируйте факт.

   4. Удивите оппонента. Он привык получать в ответ на свои выпады ответные обвинения. Если же ваша реакция будет нейтральной или даже позитивной («Пожалуй, вы правы, сейчас все уладим»), это его обезоружит и заставит умолкнуть.

   5. Обыграйте его в поддавки. Поблагодарите грубого начальника: «Спасибо, что указали на ошибку, теперь я смогу ее исправить». Спокойно скажите разбушевавшемуся клиенту: «Благодарю, что вы оценили мой профессионализм: я постоянно его совершенствую».

   6. Обезоружьте крикуна, задав ему неожиданный вопрос. Например: «Не подскажете ли, сколько сейчас времени в Рио-де-Жанейро?». Или: «Напомните, пожалуйста, какой сегодня индекс Доу-Джонса?». Особо назойливым попробуйте сделать «контрпредложение»: «Я готова обсудить с вами эту проблему в свободное от работы время. Когда мы встретимся, чтобы вы могли отвезти меня в ресторан?». Такие фразы способны разрядить даже самую напряженную обстановку.


   КОГДА СТРЕЛА ПОПАЛА В ЦЕЛЬ

   Если оскорбление все-таки задело вас за живое, не стесняйтесь так и сказать. Главное – не обвиняйте обидчика в ответ, а громко, без обиняков опишите свои чувства: «Когда меня вот так несправедливо критикуют, я испытываю ужасную злость (досаду, боль, страх…)» Вот увидите: хам растеряется, а вам сразу станет легче. Психологи называют этот прием «я-высказыванием».

   Вас распирает гнев? Ваши кулаки сжались, а челюсти накрепко сведены? Эти мышечные зажимы - свидетельство сильного стресса. Чтобы быстро и незаметно сбросить напряжение, сожмите кулаки еще сильнее до тех пор, пока есть силы, а потом резко расслабьте. Вы почувствуете, что напряжение уходит.

   Если оскорбительное обращение выбивает вас из колеи надолго и после разговора на повышенных тонах вы с трудом приходите в себя, стоит задуматься над тем, почему так происходит. Возможно, и у вас есть проблемы, связанные со сниженной самооценкой? Имеет смысл поработать над тем, чтобы ее повысить, и здесь здорово поможет психолог. В конце концов, хамов много, а вы у себя одна. Не дайте им испортить себе жизнь!

   Текст: Анна БАРИНОВА


   http://www.zdr.ru/hots/2007/11/12/shkola-zaschity-ot-xamstva/index.html
  • 2010.02.07 | ПЕРЕДПЛАТНИК

   Читав про прес-конференцію Пилунського.

   Читав про прес-конференцію Пилунського.
   Нічого нового він не сказав. Хіба дурниць намолов про діліжанс і про те, що він вже пересів на космічну ракету 21 століття.
 • 2010.02.09 | Глядач, колишній читач газети "Кримська світлиця"

  Маркс и Энгельс в эфире ГТРК «Крым»!!!

  Маркс и Энгельс в эфире ГТРК «Крым»!

  Совершенно случайно нарвался на этих двух бородачей, один из которых ярко демонстрировал свое грассирование, не очень свойственное представителям славянской нации.

  Общее впечатление: разочарование от убогости персонажей.

  Частности:
  1) г-н Пилунский чрезвычайно остро и раздраженно воспринимал любые замечания. Злобное лицо загнанного представителя национального меньшинства выглядит совершенно неадекватно и резко контрастирует с духовным и харизматическим образом г-на Качулы, а также с его интеллектуальными данными (на Западе измеряется в коэффициенте IQ). После публичного выступления стоит поверить упрекам некоторых посетителей на крики и грубость в помещении захваченной газеты;

  2) г-н Пилунский не дал четкого ответа ни на страницах захваченной киевлянами газеты «Крымская светлица», ни в многочисленных налево и направо интервью, ни в сегодняшнем эфире – КАКИМ ОБРАЗОМ он доведет тираж газеты до 10 и более тысяч, дабы не «скыглыты»;

  3) г-н Пилунский опустился до публичных и необоснованных оскорблений уважаемых Кононенко и Бута за наличие у них своих мыслей. Сии оскорбления, таким образом, унижают теперь уже не господина и не пана, а ХАМА Пилунского, потому что нанесены были не в присутствии оппонентом и неаргументированно;

  4) очевидно, что теперь уже «хам в храме» Пилунский ко всему прочему показал свое слабое владение украинским языком;

  5) очевидно и то, что вновь назначенный киевскими рейдерами редактор слабо знает новое место работы и не справляется с необходимыми и взятыми на себя обязанностями.

  В случае попыток опровергнуть мои впечатления выложу мр3-файл, после которого хамам в украинском храме Крыма – редакции газеты «Крымская светлица» должно быть очччччень стыдно. Но, боюсь, не будет. Эти господа, дорвавшись до ценностей храма, стыд потеряли навсегда.

  К ведению беседы журналистом Александром Польченко замечаний не имею.

  http://ukrslovo.blogspot.com/
  http://ukrslovo.blogspot.com/2010/02/blog-post_4208.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.09 | Севастополець

   Re: Маркс и Энгельс в эфире ГТРК «Крым»!!!

   Глядач, колишній читач газети "Кримська світлиця" пише:
   > Маркс и Энгельс в эфире ГТРК «Крым»!
   >
   > Совершенно случайно нарвался на этих двух бородачей, один из которых ярко демонстрировал свое грассирование, не очень свойственное представителям славянской нации.
   >
   > Общее впечатление: разочарование от убогости персонажей.
   >
   > Частности:
   > 1) г-н Пилунский чрезвычайно остро и раздраженно воспринимал любые замечания. Злобное лицо загнанного представителя национального меньшинства выглядит совершенно неадекватно и резко контрастирует с духовным и харизматическим образом г-на Качулы, а также с его интеллектуальными данными (на Западе измеряется в коэффициенте IQ). После публичного выступления стоит поверить упрекам некоторых посетителей на крики и грубость в помещении захваченной газеты;
   >
   > 2) г-н Пилунский не дал четкого ответа ни на страницах захваченной киевлянами газеты «Крымская светлица», ни в многочисленных налево и направо интервью, ни в сегодняшнем эфире – КАКИМ ОБРАЗОМ он доведет тираж газеты до 10 и более тысяч, дабы не «скыглыты»;
   >
   > 3) г-н Пилунский опустился до публичных и необоснованных оскорблений уважаемых Кононенко и Бута за наличие у них своих мыслей. Сии оскорбления, таким образом, унижают теперь уже не господина и не пана, а ХАМА Пилунского, потому что нанесены были не в присутствии оппонентом и неаргументированно;
   >
   > 4) очевидно, что теперь уже «хам в храме» Пилунский ко всему прочему показал свое слабое владение украинским языком;
   >
   > 5) очевидно и то, что вновь назначенный киевскими рейдерами редактор слабо знает новое место работы и не справляется с необходимыми и взятыми на себя обязанностями.
   >
   > В случае попыток опровергнуть мои впечатления выложу мр3-файл, после которого хамам в украинском храме Крыма – редакции газеты «Крымская светлица» должно быть очччччень стыдно. Но, боюсь, не будет. Эти господа, дорвавшись до ценностей храма, стыд потеряли навсегда.
   >
   > К ведению беседы журналистом Александром Польченко замечаний не имею.
   >
   > http://ukrslovo.blogspot.com/
   > http://ukrslovo.blogspot.com/2010/02/blog-post_4208.html

   Це так би мовити думку українського "патріота". А ось, що пишуть про одного з учасників ефіру у Польченка на Севастопольському форумі після передачі присвяченій темі: «Націоналізм, патріотизм чи все ж таки фашизм?»

   http://sevastopol.su/news.php?id=17820

   Тщатєльнєє нужно работать гаспада, тщатєльнєє...

   Другого учасника можна буде побачити завтра на "Брізі" у прямому ефірі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.11 | Сракопад

    Євроредактор :)

    Оце згадався вчорашній ефір на Криму та прагнення Пилунського редагувати європейську газету + деякі підозри деяких дописувачів та деяких знавців теми і народився калом бур :) - Євроредактор :)
 • 2010.02.10 | ПЕРЕДПЛАТНИК

  То як, змиритись із втратою газети?

  Треба собі зрозуміти:

  більше такої газети КС, яка була, НІКОЛИ не буде.
  Пилунський залишиться в історії рейдером.
  а як редактор - недолугим і яловим в творчому та інтелектуальному плані.
 • 2010.02.11 | ПЕРЕДПЛАТНИК

  Голос кримської українки за Українську "Кримську світлицю"

  Середа, 10 лютого 2010 р.
  Голос кримської українки за Українську "Кримську світлицю"
  !
  10 лютого 2010 року в прямому ефірі ТРК "Бриз" на ДТРК "Крим" виступав новопризначений редактор газети Леонід Пилунський. Він зробив правильні висновки після вчорашнього ганебного виступу, виглядав добрим дідусем, хоча вимогливі українці телефонували і дорікали за стан газети, до якого довели київські рейдери. Росіянин із Севастополя, дуже дякував Пилунському за нову газету.

  Одній із українок не вдалось поставити свої питання в прямому ефірі. Вірус севастопольської цензури добрався і до "Бризу" - якийсь чоловік в редакції російською мовою запитав, про що б хотіла запитати читачка. І не дав можливості поставити запитання Пилунському. Секундний шматочок цієї бесіди прорвався до ефіру.

  Нам вдалось віднайти особу, яка телефонувала. Це п. Віра, яка 12 років передплачувала газету, а тепер хворіє від того, що зробили з газетою новітні незаконні хазяї.

  Подаємо думки україночки в звуковому файлі.

  http://www.mediafire.com/?j2dzzw2ddor

  http://ukrslovo.blogspot.com/
 • 2010.02.12 | Тамара Бойко

  Хай жила б газета мила...

  Все топчуть нам, все нищать федерати…
  В Криму закрили вже газету українську,
  «Кримську світлицю», нами чтимую, прибрали,
  А нам – трьохмовну… Наче й те, а все ж – чужинська.

  Воно й нічого, якби цю, нову, зродили,
  А попередньої, що чимсь кремлю не вгодна
  Не закривали. Хай жила б газета мила,
  Хай існувала б, чесно й благородно.

  Та мабуть їм все те, що українське –
  – «Стереть с ліца землі»! – єдиний вирок.
  Цим викликаєш спротив ти антиросійський –
  Про це подумав? Це ж – фінал твоїх притирок!

  Політик біситься: усе не так, і все не те –
  Росія весь свій вік не хоче жити в мирі!
  То й в смерть побийсь, інтриги хто плете –
  Ні ж! потерпає люд простий! Як Мустафа Хаїров.

  Давня шанувальниця «Кримської світлиці»
  Тамара Бойко
  м. Мелітополь
 • 2010.02.15 | Тамара Костецька

  «Кримська світлиця»(Реінкарнація)

  Тамара Костецька.
  «Кримська світлиця»
  (Реінкарнація)

  Та святиться ім’я твоє!
  Хай святиться!
  Тільки не помирай, «Кримська світлице»!
  Дешеву пляжну повію
  зробили з тебе, розцяцьковану,
  а душу твою спантеличено
  і зацьковано…
  Пусто-порожній реліз
  не звеселить подорожнього.
  Так жалко,
  жаль до сліз
  листочка твого кожного…
  Я знаю магічні слова,
  щоб тебе оживити.
  От і нагода трапилася
  тебе зцілити.
  Хай хижа сторота п’янь
  отут у Києві
  Не чує твоїх волань –
  в такому похмільному вияві
  любові до тебе… Агов!
  Світися, світлице світла!
  Свята і спасенна душа
  на диких вітрах не зблідла.
  Знову заграй життя кольорами,
  а не мертвотним блиском!
  Хай заспіває щасливе «Джерельце»
  біля твоєї колиски!
  Хай золоті потоки любові,
  добрі, веселі і чулі
  славу співають твоєму поводиреві, пану Качулі.
  Пощади, сохрани і помилуй, Творець,
  нашу мову, державу, світлицю…
  Хай святиться ім’я Твоє у віках!
  Хай святиться…

  12.02.2010


  http://ukrslovo.blogspot.com/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.15 | Клерікал

   Дикуни

   Тамара Костецька пише:

   > Та святиться ім’я твоє!
   > Хай святиться ім’я Твоє у віках!

   Охерілі вже зовсім... вже до газети, хоч би якою вона не була, як до Бога моляться.
   Дикуни вудуїстські.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.15 | Felicidada

    Безбожникам нагадуємо про те, що почався Великий Піст

    А під час Посту треба чистити себе під колишньою Кримською світлицею.
    І думки мусять бути чистими,, не тільки ж поститись жратвою.

    Бо один тут злий написав:
    >Охерілі вже зовсім... вже до газети, хоч би якою вона не була, як до Бога моляться.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.15 | Клерикал

     Ото якщо почався Великий Піст, то треба Богу молитися,

     а не газеті.
     Ідолопоклонники.
     Що, не відчуваєтся неприпустима кощунність в дешевім вірші? Ото недарма значить із редакції вигнали, якщо таке вже не відчувається. Бо в журналістів смак мусить бути.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.02.15 | Felicidada

      Треба бути чистим в думках - нє?

      >Ото недарма значить із редакції вигнали, якщо таке вже не відчувається. Бо в журналістів смак мусить бути.


      Про що це Ви мелете?
   • 2010.02.15 | Felicidada

    Безбожникам нагадуємо про те, що почався Великий Піст

    А під час Посту треба чистити себе під колишньою Кримською світлицею.
    І думки мусять бути чистими,, не тільки ж поститись жратвою.

    Бо один тут злий написав:
    >Охерілі вже зовсім... вже до газети, хоч би якою вона не була, як до Бога моляться.
   • 2010.02.15 | Дневной дозор

    Поздравляем появлением секты тчк

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.15 | Meester

     Re: Поздравляем появлением секты тчк

     Hulle is freaks!
    • 2010.02.15 | Meester

     Re: Поздравляем появлением секты тчк

     Hulle is freaks!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.02.16 | Afeitado

      Administrador enemigo del Re: Поздравляем появлением секты тчк

      Meester пише:
      > Hulle is freaks!

      pensamiento. Las personas somos libres! El administrador debe ser despedido!
 • 2010.02.16 | Felicidada

  Re: Відповідь Пілунському

  Теми закриті - то добре. А у відкритих спамчик не припиняється теж з цією метою - закрити теми?
  на мій погляд, спам треба було б викинути і він відразу припиниться.

  Чи хтось за спамерів і флудерастів?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.16 | Afeitado

   Kachula ladrón! Re: Відповідь Пілунському

   Felicidada пише:
   > Теми закриті - то добре. А у відкритих спамчик не припиняється теж з цією метою - закрити теми?
   > на мій погляд, спам треба було б викинути і він відразу припиниться.
   >
   > Чи хтось за спамерів і флудерастів?

   Kachula ladrón! Spammer Kachula. Fluderast Kachula. Kachulu de descuento!
  • 2010.02.16 | Afeitado

   Ucrania, un país democrático! Re: Відповідь Пілунському

   Felicidada пише:
   > Теми закриті - то добре. А у відкритих спамчик не припиняється теж з цією метою - закрити теми?
   > на мій погляд, спам треба було б викинути і він відразу припиниться.
   >
   > Чи хтось за спамерів і флудерастів?

   Quiero escribir en español. Tengo el derecho a escribir en español. Respetar los derechos humanos!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.16 | Сорока-белобока

    Re: Ucrania, un país democrático! Re: Відповідь Пілунському

    Afeitado пише:
    > Felicidada пише:
    > > Теми закриті - то добре. А у відкритих спамчик не припиняється теж з цією метою - закрити теми?
    > > на мій погляд, спам треба було б викинути і він відразу припиниться.
    > >
    > > Чи хтось за спамерів і флудерастів?
    >
    > Quiero escribir en español. Tengo el derecho a escribir en español. Respetar los derechos humanos!

    Вот именно! И я о том же: "Наш Советский Суд самый демократический Суд в мире!"

    "Тебя посодют, а ты не воруй!"

    Тут ещё одного персонажа вспомнить можна не менее бессмертного Ручечника: "Если б бабы для моей работы..."

    Всему виной ОНИ - БАБЫ. Бл-ь, она бля-ь, даже если и бухгалтер.

    Помните бессмертную Гайдаевскую классику?

    То-то же! Завтра ещё один персонаж вспомнит, что бабы ЗЛО.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.17 | Дуже Небайдужий

     Геть Пілюнського!!!!

     Геть київськю банду рейдерів неукраїнців. Кримській світлиці Українскьго редактора. Поверніть Качулу. Нам не потрібний цей росцяцькований українофобський непотріб.

     Геть зрадників. Українці Криму єднаймося навколо Качули!
    • 2010.02.17 | Дуже Небайдужий

     Re: Ucrania, un país democrático! Re: Відповідь Пілунському

     За українську "Кримську світлицю"!
     Вимагаємо скасувати наказ про звільнення нашого головного редактора і не заважати нам продовжувати працювати на відбудову української державності. Так жадають і читачі, і працівники «Кримської світлиці». Такої думки усі прогресивні люди Криму та України. «Кримській світлиці» – кримську землю, кримське повітря, кримське сонце, кримський український дух!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.02.19 | Сіононіміст-таксідерміст

      Автор поперднього допису, як талановитий труномайстер

      Зрадники обізвали зрадниками своїх однодумців і почали битися за посаду головного зрадника!
      Ліберасти обзивали ліберастами ліберастів і співали панегірики самі про себе!
      Наступила криза довіри до самого себе!
      Духовну труну заколотили цвяхами бездуховності від «самого себе!»
      Світ відмовився бути Всесвітом і скрутився до розміру носовичка пособників чужинської віри!
      Фарисеї посідали навколо пустого стола і почали робити вигляд, що їдять смачну їжу,
      Довірливі блукачі ковтали образи, як шматочкі гівна
      Марення, марення! – верещав прибиральник, збираючи мрії, як сміття.
      Тугодумців збирали на зібрання і збори, спитавши: «Це ви тихенько казали «Да»,
      Коли треба було верещати: «Да! Да! Да!»
      17-міліонним почесним регіоналом навмисно приймали старого козла…
      Похоронна хода вже падала в Оранж-могилу!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2010.02.21 | Алла Осадч

  «Кримська світлиця» була сімейною газетою».

  Голова Феодосійської організації Союзу Українок Алла Осадча: «Кримська світлиця» була сімейною газетою».
  Слухати:
  http://www.mediafire.com/?n3zqnxqjm15

  http://ukrslovo.blogspot.com/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.21 | UPACENTR

   Мені все одно хто з вас главний Пилунський

   чи Сєриков. У Києві досі не надійшов по передплаті № 8 газети "Кримська світлиця".

   Коли буде? Скільки триватиме це знущання над передплатниками?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.22 | Спостерігач за Доповідачем

    Доповідна: Схоже, що головний не Качула,Притула!

    (витяг зі службової доповідної стосовно діяльності ЗМІ в АРК… зокрема газети «Кримська світлиця» поданої більш ніж за рік до звільнення головного редактора В.Качули )
    «…Як приклад, було ухвалено концепцію виховної роботи у навчальних закладах Криму, яка спрямована на формування окремого кримського патріотизму, в якій про Україну, українську культуру фактично не згадується...
    ... У Криму діє ціла низка установ нібито центрального підпорядкування: Постійне представництво Президента України в АРК, представництво МЗС України, філія інституту стратегічних досліджень, Всеукраїнський інформаційно-культурний центр та деякі інші, такі, як Комітет по телебаченню і радіомовленню… Але всі вони чи абсолютно бездіяльні, у найкращому вигляді, чи віддані під повний контроль кримських чиновників антидержавників, чи то відверто залежать від місцевого керівництва. А деякі (перелік табл. №5) неприховано декларують проросійську риторику, у найкращому вигляді українською мовою, стояли і стоять на боці місцевої влади чи зорієнтовані на СДПУ(о), НДП, Партію Регіонів, КПУ, “Союз”...
    Всі засоби масової інформації (за деякими невеликими винятками – табл.№3), працювали і працюють на формування ментальної відрубності кримського суспільства від України.
    Малотиражну газету “Кримська світлиця”, наповнену без кінцевим застарілим передруком і матеріалами з Інтернету, схожу на звичайний україномовний дайджест районної якості, можна не враховувати, бо вона не має, а ні впливу, а ні талановитих журналістів, а ні бажання мати той вплив на «отруєне шовінізмом» кримське суспільство, про який розповідається у, так званому, «дослідженні» В.Притули. (додаток 2, частина ІІІ)
    Нажаль газета “Кримська світлиця”, її редактор В.Качула, склад самої редакції, не тільки не приймають участі у ідеологічному змаганню в інформаційному просторі Автономії, але й мають відверто негативний вплив на українців Криму, штучно наголошуя свою «величезну» впливовість на українське населення у ЗМІ України і Заходу при негативних наслідках і значному погіршенню відношення кримського суспільства до України.
    Як приклад, серія повідомлень Радіо «Свобода» підготовлених В.Притулой (додаток 2, частина І) в яких вводиться в оману суспільство і керівництво Держави рівнем ідеологічного впливу місцевих українських ЗМІ і перш за все газети «Кримська світлиця»…
    …На такий стан справ впливають і фінансові порушення в діяльності газети, оборудки і розподіл закордонних грантів, махінації навколо, так званих, «благодійних» внесків, а також деякі інші … »
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.22 | Felicidada

     Сон разума рождает чудовищ...

     Це ж як не спалось о 2.30, щоб таке натицяти...
    • 2010.02.22 | Уважний

     Якщо це службова доповідна...

     Якщо це службова доповідна, то за що платять гроші її автору? Дармоїд якийсь. Як і всі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.02.22 | ИГСК "Бенкендорф"

      К счастью ИХ время вышло. Re: Якщо це службова доповідна...

      Уважний пише:
      > Якщо це службова доповідна, то за що платять гроші її автору? Дармоїд якийсь. Як і всі.
   • 2010.02.22 | Спецкомітет з питань "Кримської світлиці"

    Шановний читачу, не хвилюйтеся!

    UPACENTR пише:
    > Коли буде?

    Шановний читачу,

    будь ласка, не хвилюйтеся. Нікуди Ваша газета не поділася. Вона є, і номер, про який Ви питаєтє, вийшов за графіком.
    Просто згідно з рішенням спецзасідання нашого Спецкомітету Вашу передплату на благодійних засадах передано іншому читачу. Раді повідомити, що він отримав газету вчасно, та його рідні, близькі та сусіди з зацікавленням читають свіжу газету.

    З повагою,
    Спецкомітет з питань "Кримської світлиці"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.22 | ИГСК "Бенкендорф"

     Дезинформация. Re: Шановний читачу, не хвилюйтеся!

     Спецкомітет з питань "Кримської світлиці" пише:
     > UPACENTR пише:
     > > Коли буде?
     >
     > Шановний читачу,
     >
     > будь ласка, не хвилюйтеся. Нікуди Ваша газета не поділася. Вона є, і номер, про який Ви питаєтє, вийшов за графіком.
     > Просто згідно з рішенням спецзасідання нашого Спецкомітету Вашу передплату на благодійних засадах передано іншому читачу. Раді повідомити, що він отримав газету вчасно, та його рідні, близькі та сусіди з зацікавленням читають свіжу газету.
     >
     > З повагою,
     > Спецкомітет з питань "Кримської світлиці"

     Выпуск газеты "КС" задержан до встпления в должность ШР А. Рудякова и ГР П. Запорожца.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.02.22 | Читач

      Де газета? Поясніть коли буде наступний

      номер? Мені все одно хто у вас там редактор.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.02.22 | Felicidada

       Re: Де газета? Поясніть коли буде наступний

       >Мені все одно хто у вас там редактор.

       Якщо тобі все одно хто редактор, то ти [cenzored] [cenzored] [cenzored]
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.02.23 | Karasubazar

        Козлы репани Re: Де газета? Поясніть коли буде наступний

        Де газета, падлы гадськи.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.02.24 | А скажіть будь ласка!

         Re: Козлы репани Re: Де газета? Поясніть коли буде наступний

        • 2010.02.24 | А скажіть будь ласка!

         Re: Козлы репани Re: Де газета? Поясніть коли буде наступний

         Karasubazar пише:
         > Де газета, падлы гадськи.

         Куди все ж таки поділась Світлиця? Чому мовчить Владика Клімент? Невже він продався за те велику рекламу у першому кольоровому номері?

         Може все ж таки хто-небудь пояснить?

         Справді вельми цікаво.
 • 2010.02.24 | Неофит

  ГДЕ ГАЗЕТА?

  злопыхатели радуются безмерно, тому что киевляне время от времени подрывают авторитет "КС". уж сколько раз такое было.
  да и сам Пилунский вместо того, чтобы объяснить ситуацию, молчит партизаном.
  а ведь ползает тут по форуму - ведь известно, что на работу не ходит - из Интернета тырит материалы - якобы готовит очередную иллюстрашку, без которой не представляют себе жизни некоторые.

  ГДЕ ГАЗЕТА, слуга рейдеров Пилунский?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.24 | Сорока-белобока

   Чего раскудахтались? Тихо. Всем читать внимательно.

   В школе начальной все учились? Даже Президент будущий и то говорят учился в начальной школе то.

   Если учились, арифметику знать должны.

   Считаем. Вышло семь номеров "КС", из них два сдвоенных, но это не имеет значения. Запомнили? СЕМЬ!!!

   В конце недели выйдет ещё один. Он опять скорее всего будет сдвоенным - 8-9.

   ИТОГО за январь-февраль имеем ДЕВЯТЬ номеров. Особенно любопытные могут посмотреть календарь: в январе было ПЯТЬ пятниц; в феврале - ЧЕТЫРЕ пятницы. ВСЕГО - ДЕВЯТЬ!!!

   ВОПРОСЫ ЕСТЬ?

   Вопросов НЕТ.

   Хватит трындеть.

   ТЕМА ЗАКРЫТА.

   Благодарю за внимание.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.24 | Felicidada

    Re: Чего раскудахтались?

    >ТЕМА ЗАКРЫТА.


    Оба-на! Пилунский и тут дирехтуром заделалси.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.24 | Сорока-белобока

     Качула заткни пасть. Пока её тебе в Суде не порвали.

     Я не Пилунский. Тема исчерпана.

     Все вопросы в письменном виде в ДП "ГЖВ".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.02.24 | Графолог

      Почерк киевских рейдеров?

      Наглый, как и положено рейдерам, захватчикам и оккупантам.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.02.24 | Сорока-белобока

       Какое "рейдерство"? Re: Почерк киевских рейдеров?

       Графолог пише:
       > Наглый, как и положено рейдерам, захватчикам и оккупантам.

       Мы наводим порядок на доверенном НАМ ГОСУДАРСТВОМ предприятии. За свои выходки Качула и его компания ответят ПО ЗАКОНУ.

       Качула был нерадивым сотрудником, разгильдяйство которого терпели слишком долго. Всякому терпению приходит конец.

       Свои обязательства перед подписчиками мы выполняем с лихвой.
 • 2010.02.25 | Голос Крыма

  Re: Відповідь Пілунському

  без сомнения, наш Пилат и Иуда одновременно начал понимать свою глупость, через которую он войдет в историю МОГИЛЬЩИКОМ ГАЗЕТЫ и уже даже стал совершать совершенно дикие поступки - не выполнил каприз и распоряжение киевских дядей. этой фронды они не простят - точно. пришьют растрату, потянут в суд - депутатство-то кончается.

  но каков Пилунский! - не пожелал в минуту силы :) быть рабом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.25 | Сорока-белобока

   Re: Відповідь Пілунському

   Голос Крыма пише:
   > без сомнения, наш Пилат и Иуда одновременно начал понимать свою глупость, через которую он войдет в историю МОГИЛЬЩИКОМ ГАЗЕТЫ и уже даже стал совершать совершенно дикие поступки - не выполнил каприз и распоряжение киевских дядей. этой фронды они не простят - точно. пришьют растрату, потянут в суд - депутатство-то кончается.
   >
   > но каков Пилунский! - не пожелал в минуту силы :) быть рабом.

   О чём это вы болезный? О какой такой фронде?

   А растратить Пилунский ничего не сможет, даже если захочет. Своего предприятия как у Качулы через которое он прокачивал рекламные деньги, деньги за подписку и даже крымские "джерельные" деньги у Пилунского нет.

   У него нет права распорядителя кредита, у него нет даже печати. Так, что растратить он ничего не сможет.

   Пока что разгребаем авгиевы конюшни, доставшиеся в наследство от Качулы. Кадры прямо скажем не то, что слабые, а просто НИКАКИЕ. Амбции кое у кого запредельные, а писать не умеют, СОВСЕМ не умеют.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.25 | Голос Крыма

    дайте мне таких конюшен - согласен выгребать годами.

    25-02-2010 12:01, Сорока-белобока

    >Пока что разгребаем авгиевы конюшни, доставшиеся в наследство от Качулы. Кадры прямо скажем не то, что слабые, а просто НИКАКИЕ. Амбции кое у кого запредельные, а писать не умеют, СОВСЕМ не умеют.

    ой не смешите мои оранжевые тапочки!

    три аграменных помещения после ЕВРОРЕМОНТА - как оказалось для ЕВРОРЕДАКТОРА :) - украденные вами - это конюшни?

    дайте мне таких конюшен - согласен выгребать годами. куча оборудования, отобранная у крымских украинцев в помещениях, где летом пару диванчиков можно поставить для отдыхающих из вашего макси.лядства киевских педофилов :)

    разогнали людей. тупо, даже тупорыло, начали клеить фотки по 5 штук на страницу, начали МАССОВО переводить из российских источников - ой кажись завоняло профессионализьмом. ывропэйским.

    и при этом уперто как хохлы пишут на януковическом языке защищая интересы Украины и государства.

    москали-рейдеры - что с вас возьмешь.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.26 | ПЕРЕДПЛАТНИК

     Re: дайте мне таких конюшен - согласен выгребать годами.

     Москали! Дайте ответ! Нет ответа. Нет газеты. С приветом.
  • 2010.02.25 | ГЛАДИАТОР

   ЧТО, ПРОДОЛЖАЕТСЯ ПАРАША??? НИКАК НЕ ЗАКАНЧИВАЕТСЯ???

   Янукович вон присягу принимает - а тут все качуло-пилунцы срутся и пересираются?
   Как вы все уже настохорошели!
   Чтоб вас всех янукович поскорее сожрал, чтоб сраться некому было!!!
 • 2010.02.26 | Felicidada

  Re: Відповідь Пілунському

  З нової «Кримської світлиці» вихолощено актуальне політичне сьогодення
  http://www2.maidan.org.ua/n/free/1267195736
 • 2010.03.02 | Слушатель

  Пилунскому киевляне сделали синекуру?

  За что такое предпочтение, что п. Леонид может не ходить на работу и задерживать на неопределенное время выпуск газеты?

  Ой, второй вопрос не к нему. Разве он редактор? Редактор сидит в Киеве. А Пилунский - он зиц-председатель. И главное, гордится этим. По разным заразным СМИ.

  Да и на работу зачем ходить, если газета в Киеве делается?
 • 2010.03.03 | Експерт

  Газета «Крымская светлица» снова остановила свои выпуски

  Оце так брехун!
  6 чоловік нічого не робили в редакції! у тому числі Кононенко!!!!


  03.03.10 16:42

  Симферополь, Март 03 (Новый Регион, Евгений Андреев) – Злоключения теперь уже новой версии украиноязычной газеты «Крымская светлица» продолжаются.

  В газетные киоски уже не пришло два пятничных выпуска, и все новации нового главреда, крымского депутата от фракции «Рух-Курултай» Леонида Пилунского остановились на третьем номере издания. Сайт газеты не обновляется, впереди – суды между старым и новым руководством печатного органа.

  По словам Пилунского, у новой «Светлицы» продолжаются проблемы с финансированием и в 2010 году, так как не принят госбюджет. Пилунский отмечает, что улучшить полиграфию издания удалось благодаря сокращению арендных затрат и 6 сотрудников, близких к экс-редактору Качуле, «людей, которые, мягко говоря, ничего не делали в редакции».

  «Давайте дождемся, в конце марта будет судебный процесс, старый редактор подал иск на Министерство культуры, посмотрим. Самое главное для нас – чтобы каждый понял, что «Крымская светлица» – это для не для убежденных украинцев, а для всех, кто живет в Крыму – украиноязычная газета», – сказал депутат-главред в эфире телеканала «Черноморская».

  Ведущая программы «Фокус» Валентина Самар отметила, что «Светлица» успела попасть в крымский антирейтинг СМИ в номинации «Голос вражды».

  «Вы никогда не расширите количество читателей, и не сделаете привлекательной эту газету, если не смените тональность некоторых публикаций, в том числе и авторства Леонида Пилунского (особенно)», – заметила Самар.
  http://www.nr2.ru/crimea/272863.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.05 | ПЕРЕДПЛАТНИК

   СЛАВА!!! Дочекалися! Світлтиця знову у ятках є, а у ПЕРЕДПЛАТ-

   ників не має. Дочекалися Пілунскьий вітає жінок із "СВЯТОМ ВЕСНИ". Хто тепер скаже, що він не єврей? Бо чому "свято весни" не першого березня, а восьмого у день , коли в 1909 відзначався Пурім. Клара Цеткін не дарма вибра це свято.

   То ж зрозуміло чому Пілунский не надрукував ось це фото.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.03.07 | ПЕРЕДПЛАТНИК

    "Кримимська світлиця" померла, але теє

    вже нікого з форумчан не цікавить - АМІНЬ.

    Бо, то що зараз виходить під славетною назвою "Кримська світлиця" взагалі не газета. Не можна називати ГАЗЕТОЮ незрозумілий, а ні за тематикою, а ні за змістом альманах, що виходить невідомо з якою періодичністю.

    Пілунський хизувався, що він випускав колись газету "Остров Крым". Так то була такаж сама "газета", насправді ж те видання було неперіодичним альманахом, він і виглядав як журнал. То ж нічого дивного не має.

    В українців Криму газети НЕ МАЄ. Це треба усвідомити й думати, що робити далі.

    АМІНЬ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.08 | Справжній кримський українець

     Відповідь так званому "передплатнику"

     Забагато на себе береш, прідурь зальотна, щоб за всіх українців Криму відповідати. Ворюга, яка вщерть обікрала редакцію - надрукуй, цуко, список колективу редакції, які входять до твоєї приватної хвірмачки "об'єднана редакція газети "Кримська світлиця"! на якої ти заробляв гроші, та ховав їх по своїм бездонним кишеням? Там крім тебе, та твоєї бухгалтерки нікого нема і на суді про це всі будуть знати. Що тоді ти будеш робити разом зі своїми "подєльніками" по грантоїдству? Чи ти думаєш, що про це так ніхто і не взнає? Ти тут на «Майдані» такого наговорив, на ображав, що зупинитися не можливо! До повного погрому твоєї крадіжкової пики!
 • 2010.03.09 | ПЕРЕДПЛАТНИК

  для спраглих інформації

  На рідному сайті
  http://svitlytsia.crimea.ua/
  появились кілька нових матеріалів - для спраглих інформації :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.09 | ГЛАДИАТОР

   ЧТО, ГОВНО ПРОДОЛЖАЕТ ЛИТЬСЯ???

   ВАС СКОРО ВСЕХ ЯНУКОВИЧ ПОСАДИТ В ТЮРЬМЫ В ОДИНОЧНЫЕ КАМЕРЫ, НО ВЫ И ТАМ БУДЕТЕ ПЕРЕСТУКИВАТЬСЯ, ГОВНОМ ОБЛИВАТЬ ДРУГ ДРУГА

   ТУКТУКТУК
   П-И-Л-У-Н-С-К-И-Й--Ж-И-Д
   ТУКТУКТУК
   К-А-Ч-У-Л-А--В-О-Р
   ТУКТУКТУК
   Ф-О-М-У-Ш-К-И-Н--И--В-С-Е--О-С-Т-А-Л-Ь-Н-Ы-Е--Г-А-В-Н-Ю-К-И
 • 2010.03.09 | ПЕТРО-КАМІНЬ

  Анонімним шавкам і койтам

  Щойно заглянув на сторінку

  Жертводавці УГКЦ в Севастополі
  http://ugcc.sebastopol.ua/mecenats.htm

  там 4 (чотири ) рази вказане прізвище Володимира Притули.

  Анонімні шакали всякі тут обзивали його.

  Цікаво, чи якась шавка, яка тут називає себе патріотом, пожертвувала свої гроші чи вільний час на українську справу?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.09 | Камень-Вовк

   Re: Анонімним шавкам і койтам

   Та хай та шавка, що тут скиглить про Притулу, надрукує такий самий список тих, хто давав гроші Качулі (КримСвітлиці) і придурку Хмельовському. Та додасть де вони, крадії, гроші сховали, тай на що, чи де проїли, жлобкові воші!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.03.09 | Камень-Вовк

    Re: Анонімним шавкам і койтам

    Саме тому про це кажу, що саме Притула почав цю брудну війну по захісту крадія Качули!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.10 | Петро-камінь

     Анонімним шавкам, койтам і вовкам

     Брешеш, світлицеморе!
 • 2010.03.10 | Привет космополиту!

  Бред от главреда


  Когда я пытался заставить себя прочитать измышления поставленного киевскими рейдерами на редакторство г-н Пилунского, то, как правило, меня постигал зевок скуки.

  Но сегодня, приняв 60 грамм коньяка и 100 кофе, я совершил этот подвиг – дошел до последнего предложения заметки – банального до немогу «А от нам треба цього навчитися». Предшествовало этой банальности рассусоливание заслуженного журналиста Украины о делах 700-летней давности и людях, живших тогда, к современной стране отношения не имеющих. Обязательную заметку г-н Пилунский заполнил 5-кратным упоминанием всуе имени… Ходжи Насреддина. Ни к селу, ни к городу упомянута Турция, к которой тот не имел никакого отношения, и прочий исторический бред. (На настоящий момент не существует подтверждённых сведений или серьёзных оснований говорить о конкретной дате или месте рождения Насреддина, поэтому вопрос о реальности существования данного персонажа остаётся открытым. http://ru.wikipedia.org/wiki/Ходжа_Насреддин )

  И все затем, чтобы пословоблудствовать вообще, не имея никаких конкретных аллюзий.

  Содержание газеты с украденным именем «Крымская светлица» уже традиционно огорчает. Рядом со своими никому не нужными измышлениями реклама ежемесячника. Отвалили ли за такую рекламу деньги непонятно, а если не отвалили – почему предпочтение изданию, которых хоть пруд пруди?

  В развороте новостей ни конь, ни редактор не валялись – источники информации безымянна, а само содержание местами глупо. Никому неизвестный Вадим Богатченко полазил в Интернет и пересказал по своему разумению – небезупречному – новости «от фонаря». На этих страницах особенно глупо выглядит идея подачи на нескольких языках – внизу русскоязычного краткого изложения зияет дыра, за которую можно немало высказать обидных слов ее автору и заодно редактору.

  Г-н Пилунский посредством никому не известных С. Мормель и А. Пилипенко продолжает лоботомию и эксперименты над сознанием крымских украинцев – календурь, составленный ими, попахивает рассеянной психикой и частым упоминанием иностранных граждан, как-то Шарля Николя, который установил причины возникновения сыпного тифа и умершему именно 28 февраля 1936 года. К Украине, украинцам, Крыму, Севастополю – как того требовала бы идеология календаря – отношение имеют только несколько событий. И то – кому нужно вспоминать, к примеру имя утвержденного в 1996 году премьер-министра Крыма? Особенно умиляет упоминание о палачах украинского народа Постышеве, Косиоре и Чубаре, пересказать которое противно даже. Особенное сочувствие вызывает включение в календурь абзаца о смертельном ранении 1 марта 1920 года основателя халуцианского движения Осипа Трумпельдора в районе Тель-Хай. Сионист-революционер видно, особенно близок новейшим захватчикам газеты.

  Важным и непреходящим материалом является разве что перепечатка из газеты «День» статьи Оксаны Пахлёвской.

  Дальше делать замечания бессмысленно. Человек, выросший в русскоязычной среде, плохо знающий украинский язык, проявляющий публичную чрезвычайную любовь исключительно к крымским татарам, продолжает редактировать газету с украденным названием, в захваченном кабинете, ломая психику читателей, которые вынуждены получать совсем не ту газету, которую они подписали.

  Остается упомнить, что на реплику потрачено 12 минут 10 секунд и извиниться перед читателями, которые отвлекутся на сей труд.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.11 | Допитливий

   Re: Бред от главреда

   Хто першим надурив на все життя Пилунського і сказав йому, що він - журналізд і редахтур?
   Хто останній і передостанній - відомо - мінкультури і Ющенко.
  • 2010.03.11 | Доктор

   Опасный симптом

   Привет космополиту! пише:
   > Остается упомнить, что на реплику потрачено 12 минут 10 секунд и извиниться перед читателями, которые отвлекутся на сей труд.
   Ничего-ничего, при чем тут извиняться, доктору сказать не стыдно.
   Замечу, однако, батенька, что 12 минут 10 секунд - настораживающе длительный срок. 12 минут - это уже нехорошо, а плюс еще 10 секунд - и подавно. В норме и при отсутствии нарушений стула процесс калоотделения должен совершаться одноразовым рефлекторным актом продолжительностью порядка 30 секунд.
   Задержка же акта до 12 минут 10 секунд свидетельствует об отсутствии номальной перистальтики кишечника и параличе мышц сфинктера. Более того, это чревато стойким застоем крови в венах анальной области и, как следствие, хроническим геморроем.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.03.11 | Привет космополиту!

    Дядя Дохтур! Мне Ваш опыт вряд ли понадобится.    Да и ублюдочно довольно придираться к одному предложению, пусть даже и сказанному в контексте.
    Вы, ежели в следующий раз попытаетесь что-то провякать - будьте добры по сути и умоляю - с контраргументами, а не со своими срачечными болячками, полученными на заседаниях между прениями в непроветриваемом помещении.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.11 | Доктор

     Совет доктора

     Привет космополиту! пише:

     > Вы, ежели в следующий раз
     Вы, когда в следующий раз захочется покакать, какайте в горшок или в унитаз, или на крайний случай в кусты, но не на форуме. Потому что на форуме полагается писать слова буквами, а не какать какашками.
     Раз пишете говно - то не удивляйтесь, что и отвечаем про говно.
     Когда будете писать про цветы - будем отвечать про бабочек.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.03.12 | Привет космополиту!

      Дохтура? Редахтура?

      Вы так же скучны, как и реакционные передовицы г-на Пилунского.
      Да и все переводите на экскременты. Очевидно, у Вас серьезные возрастные проблемы с этим. Шутка ли - сколько десятков лет по морям ходить да землю-матушку топтать!
      Важно, чтобы это все из Вас не выливалось на страницы газеты. А это сделать пока невозможно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.03.12 | Доктор

       Каловые массы

       Вы тайно влюблены в Пилунского? Вы думаете и говорите только о Пилунском? И видите его желанные черты во всех случайных прохожих?
       Я не Пилунский. Я абсолютно другой участник форума. И разве ж я виноват, что все без исключения ваши высказывания отдают ароматом каловых масс? Я ж посоветовал: попробуйте писать о цветах. Тогда появится возможность сменить тему с кала на бабочек.
       Или вы не можете писать ни о чем, кроме Пилунского?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.03.12 | Привет космополиту!

        Причому тут Пилунський? Це виконавець.

        А замовники в Кремлі сидять і в Партії регіоналів.
 • 2010.03.12 | Олена Весел

  Уговорили! Передплачу!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.12 | читач

   Re: Уговорили! Передплачу!

   Я теж! Дуже цікава реклама газеті! Треба уважно читати такий ЗМИ, як "КС", бо раніше цією газетою завертав оселедець!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.03.12 | Доктор

    І я теж

    читач пише:
    > бо раніше цією газетою завертав оселедець!
    А я раніше цю газету підкладав під зайок. І зайки пісяли і какали на неї.
    А тепер я її читаю, а зайки пісяють і какають просто на підлогу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.12 | Привет космополиту!

     Так ото у Вас і воняє скрізь :)

     А ви як Ющенко на інших киваєте.
     Ось Вам порада:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.03.12 | Привет космополиту!

      Re: Так ото у Вас і воняє скрізь :)

 • 2010.03.15 | Валентин БУТ

  Вмира «Світлиця» у Криму - Москви бажання давні

  «ЧОМУ МОВЧИШ, НАРОДЕ МІЙ,
  МОВ МИ ТУТ БРАНЦІ?»

  Вмира «Світлиця» у Криму,
  А, отже, знову
  Взялись за душу за саму –
  За рідну мову.
  І хай би то лише Москви
  Бажання давні –
  Насправді ж, ніж у спину - ви,
  Хахли погані.
  Ви за срібляник - руки б пік!
  У отчій хаті
  Мордуєте вже котрий вік
  Вкраїну - матір.
  Вчите, як мовити «глаголь»
  На руськом з перцем,
  Бо ж за імперією боль
  У псячім серці.
  О, Україно, де ж твоя
  Козацька слава?
  Де гордість давняя твоя,
  Моя державо?!
  Облесливі слова пусті
  Плетуть мосьпани.
  Гай - гай! - То знову, знов не ті
  Нові гетьмани?
  Чому мовчиш, народе мій,
  Мов ми тут бранці?
  Чому за тебе не стоять
  Твої обранці?
  То, може, нагадати їм
  Майданом знову?
  Вмира ж на батьківській землі
  Вкраїнська мова!
  14. 09. 2005.

  * * *
  Цього вірша було написано майже п`ять років тому. Саме 2005 року, коли при владі був приведений нами «гарант» - той самий, що за рік перед тим обіцяв мені особисто, що проблеми «Кримської світлиці» будуть вирішені. Обіцянками відбувся він і цього разу. Хто має очі - той бачить, а хто має голову на плечах - той мусить робити висновки. На жаль, окрім відвертих недругів, маємо ще «добрії люди, що окрадуть жалкуючи, плачучи осудять», а ще маємо звичку, дурнувато розпустивши слину, слухати наших солодковустих соловейків, забуваючи, що Біблія вчить судити про людину не по словах, а по справах її. Гірке розчарування зазнає нещасна дівчина, яку пошлюбив неспроможний чоловік Великий гріх нам за те, що через безголів`я своє сватаємо Україну то за відвертих насильників, то за політичних імпотентів. Чи ж дивуватись потім, що їх пацюкуваті васали ладні й саму душу нашу вигризти! Проте, пацюки мають знати своє місце. Пам`ятаймо: нас багато і нас не подолати! Відстоїмо НАШУ «Світличку»!

  Валентин БУТ.
  с. Міжводне Чорноморського району в Криму.
  14 березня 2010 р.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.16 | Уважний спостеригач

   Вмира «Світлиця» і Москви бажання давні, щоб сварилис тут хохли

   Дурнуватий ти, Бут, дурнуватий? Ти що - рятуєш качулу, чи газету? Коли качулу, то спитай де він дів все редакційне майно, де працювали "його" колеги (редакція?) і де він дів гроші, які отримував і від Міністерства на "Джерельце" і від кримського бюджету? Тобі двічі за одну роботу платять? Звичайно, що ні, а він, ще скиглив, та бідні українці третього разу давали йому грошенят. Які він банально крав! От така, рідкісна сука. А ти у нього сам спитай, що таке Підприємство(!?) "Об'єднана редакція газети "Кримська світлиця" в якому працювало лише два чоловіка він(Качула)і вона (Совік)бухгалтерка. І чим вона відрізняється ото Підприємство від не існуючий «Редакції «Кримська світлиця» Він всіх нас і надурив, і обув, і за дурнів мав. А ота зграя шавок, що скавчить, бігають по церкві, по вулицям збирають тих, хто проти Пилунського, кто хоче крадія качулу у сраку поцюлувати, так ти спитай у них – вони вже і церкву, нашу, українську, пересварили, прочан, віруючих розігнали, тепер у них навий ворог, свій, не страшний, за нього овчарук та хмеловский по голові не отримають від цекових. Їм за це ще й нагороду дадуть-випишуть: "...та поможуть москалеві господарювати, та з матері полатану сорочку знімати..."
   А тепер пан, недолугий, подумай для чого оці хлопці на чолі с прітулой, якого загризла заздрість, та манія величі (манічка) вже коли було ясно, що янукович перемогає, що табачник буде міністром освіти, що ота банда переможе, а всілякі українофоби почнуть нами керувати і знищувати Україну – почали війну (ти, овчарук, хмеловський, фомушкін і ще деякі придуркуваті) самі с собою? За для чого? Невже правда, щоб рятувати оту комп'ютерну херню, яку качула робив-друкував не як справжній газетяр, а як бухгалтер за столом, не з магнітофоном та олівцем, у нарукавниках? Та ні, мабуть, для того, щоб цекови-радівілови-табачнікі реготали до нестями над придуркуватими малоросами, що б’ються між собою, коли їх вже тягнуть на розстріл… Продовжуй, продовжуй війну за справжню газету, бо нова, ото вже точно несправжня, а отой справжній українець, а отой точно не справжній.., а отой жид, а отой татарін, а отой москаль. Тільки один я справжній, бо під ліжком ховаюсь у своєму селі з маленькім дзеркальцем і сам собі шепочу – та якій я великий українець , а який справжній... А у самого все життя у штанях повно...
   Мабуть, це у вас, придуркуватих повноштанників, така хвороба – коли вас вже тягнуть на заклання ви починаєте не ворогів жрати-гризти, щоб перемогти, звільнитись… та хоча б спробувати звільнитись, ви один одного гризти починаєте, та верещати катам, що б вони допомогли СВОЇХ забити-загризти.
   Кріпаками народились – кріпаками і помрете під кацапами, під кацапщіною. Це про тебе, дурень-бут, і про таких як ти, недолугій, тяжко постраждалий від другавартості. Ворог вже не стукає у твою хатинку – він вже там сидить, повернись і подивись навколо.
   А пилунський? та мені його шкода - він, як той дурень, кинувся, хотів врятувати газету, а ви його вже, мабуть, догризаєте. Гризіть-гризіть, допоможе, мабуть от-от Міху Бахарєва чи Вадю Колєсніченка призначать редактором у "Кримську світлицю". Тоді ви вже від горлянки, до нестями будете мовчати, від щирого серця, назавжди.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.03.16 | НеБут

    Re: Вмира «Світлиця» і Москви бажання давні, щоб сварилис тут хохли

    >А пилунський? та мені його шкода - він, як той дурень, кинувся, хотів врятувати газету, а ви його вже, мабуть, догризаєте.

    Раніше були справжні герої. Рятувальники. Вони й не думали за свої подвиги про нагороди і винагороди.

    Пилунського заманили пряником як дурника. Бо заманюється.
    Пилунський прийшов на все готове - рятівник?
    Рейдери відвалили купу грошей на газету - Пилунський рятівник?

    Щоб ви всрались.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.16 | чи Бут чи неБут...

     Є ісклюзивні пропозиції для Сєрікова

     НеБут пише:
     > >А пилунський? та мені його шкода - він, як той дурень, кинувся, хотів врятувати газету, а ви його вже, мабуть, догризаєте.
     >
     > Раніше були справжні герої. Рятувальники. Вони й не думали за свої подвиги про нагороди і винагороди.
     >
     > Пилунського заманили пряником як дурника. Бо заманюється.
     > Пилунський прийшов на все готове - рятівник?
     > Рейдери відвалили купу грошей на газету - Пилунський рятівник?
     >
     > Щоб ви всрались.

     1. Не треба всиратися.
     2. Треба укласти угоду з редакцією газети "День" щодо передруків будь-яких їхніх публікацій. Там вистачить на всі серіковські видання.
     3. Скоротити решту працівників так званої редакці "Кримської світлиці" у Сімферополі, тобто перевиконати план щодо економії бюджетних коштів. Новий міністр будуть задоволені.

     Амен...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.03.16 | Felicidada

      Re: Є ісклюзивні пропозиції для Сєрікова

      >Новий міністр будуть задоволені.

      преемственность украинской власти в деле уничтожения всего украинского?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.03.16 | Бутік

       Re: Є ісклюзивні пропозиції для Сєрікова

       Качула? - это ти все українське? Ворюга сраний! Підор підкоритний! Це не ти гроши вже в грудні приймав від Лієва? Це не ти скиглив біля приймальні Гриценка, щоб тобі подали "на пропітаніє" регіонали? Сука ти підзаборна! Для тебе українське - це ти, та твої коханці, та гроші, та бездарна донька, співачка - заступниця головного редактора... ГАЗЕТИ?! ВСЕ! далі твоя срака! Тупа, скігляна! Скоротитель, протиборник, тупомордий!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.03.16 | Felicidada

        Re: Є ісклюзивні пропозиції для Сєрікова

        Людина тупо переклала з матоязичного язика свої проблеми і виплюнула на всіх. Може, щось не те із'їла ця людина, бо просто так не ригають.
       • 2010.03.16 | Хоккуист

        Йолопу з поганим знанням української мови

        С грустью смотрю, как
        Блюет старый самурай
        На этот цветок
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.03.16 | Prymara

         Хапузі Йолоповичу Качулоспівакоредакторському присвячується

         Очі волошкові,
         Очі качулові!
         Де знайти ту пісню,
         Що співав той хлопчик:
         Парубок старенький
         З легоньця сивенький.
         Він співав про простір,
         Про афганські гори,
         Про родинне море…
         Справді, як редуктор.
         Так співав, що душу
         Скрутить-перекрутить!
         Чуєш? Голосніше,
         Ніж співав Шаляпін!
         Світ побачив – диво:
         Кабальє вітала,
         Прибігав Домінго..,
         Приїжджали вчитись…
         Як співа Качула!
         Коли над Салгиром,
         Над Урал-Паміром,
         Голос плив з кумиром -
         У далі розлітався,
         Співом наповнявся.
         Знало усе людство,
         Коли він співає
         Душу вивертає:

         (... далі буде після суду, на замовлення читачів "КС")
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.03.16 | Barba

          ¡Viva Leonid Pilunskiy!

          Prymara пише:
          > Очі волошкові,
          > Очі качулові!
          > Де знайти ту пісню,
          > Що співав той хлопчик:
          > Парубок старенький
          > З легоньця сивенький.
          > Він співав про простір,
          > Про афганські гори,
          > Про родинне море…
          > Справді, як редуктор.
          > Так співав, що душу
          > Скрутить-перекрутить!
          > Чуєш? Голосніше,
          > Ніж співав Шаляпін!
          > Світ побачив – диво:
          > Кабальє вітала,
          > Прибігав Домінго..,
          > Приїжджали вчитись…
          > Як співа Качула!
          > Коли над Салгиром,
          > Над Урал-Паміром,
          > Голос плив з кумиром -
          > У далі розлітався,
          > Співом наповнявся.
          > Знало усе людство,
          > Коли він співає
          > Душу вивертає:
          >
          > (... далі буде після суду, на замовлення читачів "КС")
 • 2010.03.18 | Привет космополиту!

  Печально продолжающему оскандаливание Пилунскому

  Редакционная политика захваченной газеты является образцом космополитизма на украинском языке.

  К примеру, в последнем номере газеты, напечатанном 5 марта – ЧТО ЕСТЬ ЯВНАЯ ЛОЖЬ!!!! – и доставленном в почтовый ящик 17 марта!!! – что является образцом европейского менеджмента, которому учит киприот Анатолий Сериков и его компания по уничтожению украинских газет, напечатано немало глупостей наравне с новым задекларированным тиражом, который оказался в два раза выше предыдущей газеты.
  По какому случаю этот праздник газетопечатания, не сообщается. Г-н Пилунский, очевидно, уже навострил лыжи и зубы на следующее телеобращение к крымчанам, в котором он, как уже привыкли, будет оббрехивать предыдущее руководство, а заодно и сообщит очередную глупость.

  Страница №3 является печатным подтверждением сей вселенской глупости. «Весна народов Крыма» назвал компилляцию из Интернет некий «Олександр Пилипенко». А очередным изобретением евроредактора Пилунского является распечатка служебной информации, которая сообщает названия прикрепленных файлов, стыренных из Сети вышеуказанным шалуном. Глупость этой страницы вообще-то двойная – автору каким-то гномосоветикусом было поручено собрать и связать якобы воедино день Казимира Пуласки, День Святого Казимира, Арефе Куню, День Святого Томы, Сорока Мучеников и пр. Литовцы и католики занимают в публикации преимущественный объём.

  Состоящие на довольствии министерства (на самом деле макси..ядства) тот же «Олександр Пилипенко» уже в дуэте со «Светланой Мормель» на 7-й странице продолжили свое историческое мракобесие публикацией календуря, явно переведенного с русскоязычного источника. «Весна народов» в головах наших ерундитов продолжилась двойным упоминанием тирана всех времен и народов, Верки Сердючки, демонстрации суфражисток, Михаила Жванецкого и Микеланджело Буанаротти. Ближе к концу упомянут печальноизвестный Юрий Мешков и никому не известная и ненужная газета «Daily Courant». Еще одним праздником для космополитической души стало упоминание дня рождения Тамерлана, который в свое время опустошил Кафу.

  Так как именно 11 марта были обручены Ромео и Джульетта – персонажи вобщем-то вымышленные, то высокоинтеллектуальные составители календури включили их тоже. Чтоб знали и помнили. Для забывания родных, украинских дат, личностей, событий, которых на само деле произошло в эти дни неизмеримо больше, чем узость кругозора наших ерундитов под управлением украиноеда Серикова, вместе с Яковиной сожравшем газету украинцев Крыма.

  По слухам, черезпотомучто много газет напечатано, состоится бесплатная раздача газет на железнодорожном вокзале местным шовинистам. В последнем номере учтены их пожелания и бумага не является глянцевой, что раньше раздражало и доставляло неудобства.

  Заметка заняла 19 минут и составлена в русле политики Пилунского, который искренне и наивно считает счастьем любой скандал для газеты.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.18 | Привет космополиту!

   Re: Печально продолжающему оскандаливание Пилунскому

   Наш космополитический редахтур Пылунский славится массой перепечатанных статей и переводов с росссийских источников в украденной газете «Крымская горница».
   Теперь под рубрикой «Экология» он напечатал на трёх – 3-х!!! страницах бредятинку местечкового писателя. Простой журналист об таких площадях может только мечтать! Жестоко обрезав все, что не подпадает под руховскую идеологию, как-то:

   [b]...Проституирующие педерасты в «униформе» («жопники носили особые обтягивающие брюки с. вышитыми на заду крылышками»); секс героя с напяливаемой на гениталии радиоуправляемой вагиной; его дочь, вдохновлённая карьерой «соски», и т.д. Отвращение вызывают все стороны нашего грядущего ...[/b]

   Пылунский переводит ЭТО на украинский язык и печатает уникальные вещи.

   Секрет прост: «Великие крымские люди» Иван Ампилогов=Ян Синицын – человечек, которому очень ндравилась глянцевая безнациональная газета нашего евроредактора – помните интервью на радио?

   Пылунский любит скандалы. Дадим ему скандал!
   Да и адрес хвалебной ссылочки «rebeka» - явно не украинское буквосочетание. Совок ты, Пылунский!

   http://rebeka-r.livejournal.com/2009/10/23/
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.03.18 | המתבונן מי

    Re: Печально продолжающему оскандаливание Пилунскому

    אנו שבעי רצון! Keep it up!
  • 2010.03.18 | Падпісчык з Беларусі

   Re: Печально продолжающему оскандаливание Пилунскому

   Привет космополиту! пише:
   > Редакционная политика захваченной газеты является образцом космополитизма на украинском языке.
   >
   > К примеру, в последнем номере газеты, напечатанном 5 марта – ЧТО ЕСТЬ ЯВНАЯ ЛОЖЬ!!!! – и доставленном в почтовый ящик 17 марта!!! – что является образцом европейского менеджмента, которому учит киприот Анатолий Сериков и его компания по уничтожению украинских газет, напечатано немало глупостей наравне с новым задекларированным тиражом, который оказался в два раза выше предыдущей газеты.
   > По какому случаю этот праздник газетопечатания, не сообщается. Г-н Пилунский, очевидно, уже навострил лыжи и зубы на следующее телеобращение к крымчанам, в котором он, как уже привыкли, будет оббрехивать предыдущее руководство, а заодно и сообщит очередную глупость.
   >
   > Страница №3 является печатным подтверждением сей вселенской глупости. «Весна народов Крыма» назвал компилляцию из Интернет некий «Олександр Пилипенко». А очередным изобретением евроредактора Пилунского является распечатка служебной информации, которая сообщает названия прикрепленных файлов, стыренных из Сети вышеуказанным шалуном. Глупость этой страницы вообще-то двойная – автору каким-то гномосоветикусом было поручено собрать и связать якобы воедино день Казимира Пуласки, День Святого Казимира, Арефе Куню, День Святого Томы, Сорока Мучеников и пр. Литовцы и католики занимают в публикации преимущественный объём.
   >
   > Состоящие на довольствии министерства (на самом деле макси..ядства) тот же «Олександр Пилипенко» уже в дуэте со «Светланой Мормель» на 7-й странице продолжили свое историческое мракобесие публикацией календуря, явно переведенного с русскоязычного источника. «Весна народов» в головах наших ерундитов продолжилась двойным упоминанием тирана всех времен и народов, Верки Сердючки, демонстрации суфражисток, Михаила Жванецкого и Микеланджело Буанаротти. Ближе к концу упомянут печальноизвестный Юрий Мешков и никому не известная и ненужная газета «Daily Courant». Еще одним праздником для космополитической души стало упоминание дня рождения Тамерлана, который в свое время опустошил Кафу.
   >
   > Так как именно 11 марта были обручены Ромео и Джульетта – персонажи вобщем-то вымышленные, то высокоинтеллектуальные составители календури включили их тоже. Чтоб знали и помнили. Для забывания родных, украинских дат, личностей, событий, которых на само деле произошло в эти дни неизмеримо больше, чем узость кругозора наших ерундитов под управлением украиноеда Серикова, вместе с Яковиной сожравшем газету украинцев Крыма.
   >
   > По слухам, черезпотомучто много газет напечатано, состоится бесплатная раздача газет на железнодорожном вокзале местным шовинистам. В последнем номере учтены их пожелания и бумага не является глянцевой, что раньше раздражало и доставляло неудобства.
   >
   > Заметка заняла 19 минут и составлена в русле политики Пилунского, который искренне и наивно считает счастьем любой скандал для газеты.

   Паколькі, Пилунский почему-то пайшоў у поўнае маўчанне, то чакаем каментарыяў ад спадара Татарчука. Цікава, што скажуць паважаны спадар Татарчук по поводу вышэй прыведзеных сцвярджэнняў?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.03.19 | Хаус, доктор

    Re: Печально продолжающему оскандаливание Пилунскому

    >Паколькі, Пилунский почему-то пайшоў у поўнае маўчанне

    На родной язык Пилунского переводится: Пилунский ушёл в несознанку.

    Но злость и желчь накапливает...    Пилунский сделал грязное дело для рейдеров. Теперь он не нужен. Осталось раздербанить всего две комнаты редакции и будет уничтожен даже корпункт Крымской Горницы.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.19 | доктору Хуаясу з конури собачій

     Re: Печально продолжающему оскандаливание Пилунскому

     І це правда - зв`язилися, дійсно накопичує! От-от до твоєї горлянки дотягниться. І тоді повний хуаяс!
   • 2010.03.19 | Tatarchuk

    Re: Печально продолжающему

    Падпісчык з Беларусі пише:
    > Паколькі, Пилунский почему-то пайшоў у поўнае маўчанне, то чакаем каментарыяў ад спадара Татарчука. Цікава, што скажуць паважаны спадар Татарчук по поводу вышэй прыведзеных сцвярджэнняў?

    Ну раз питаєтесь, то мабуть справді цікаво.
    Насамперед висловлю радість з приводу народження у Криму справжнього жанру поточного рецензування та оперативної медіа-критики, хоч би з яких позицій та міркувань він не народжувався.
    По суті критики - місцями розділяю, місцями маю іншу або й протилежну думку.
    Зокрема, "народні свята" - дуже гарна і корисна рубрика, яку б я особисто хотів би бачити побільше і у виданнях, і по радіо-телеку, і в інтернеті. Мав би можливість, то організував би трансляцію подібних рубрик на Майдані.
    Щодо історичного календаря дат - критику також не розділяю, хоча б тому, що саме за моєї участі до творення того матеріалу приклалася Світлана Мормель, авторка оцього тексту http://maidan.org.ua/static/news/2006/1157756248.html та концепції створення українського календаря дат. І моя активність по залученню авторки ґрунтується на професійній повазі до неї.
    Також я не розділяю критики щодо автора Анпілогова - його книжка цікава, корисна і не менш українська по духу, ніж найгостріші україномовні твори. Я вам навіть раджу її прочитати, вона того варта.
    Одним словом, критика - це гарно, але суб'єктивно. Тому не можна розділяти поглядів автора просто за те, що він за критику взявся, як і відкидати.
    Читачам та авторам "Кримської світлиці", в тому числі майданівцям, яких чимало, щиро зичу творчіх успіхів і подолання всіх тимчасових проблем із газетою.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.20 | Sparta

     Татарчуку Re: Печально продолжающему

     Tatarchuk пише:
     > Падпісчык з Беларусі пише:
     > > Паколькі, Пилунский почему-то пайшоў у поўнае маўчанне, то чакаем каментарыяў ад спадара Татарчука. Цікава, што скажуць паважаны спадар Татарчук по поводу вышэй прыведзеных сцвярджэнняў?
     >
     > Ну раз питаєтесь, то мабуть справді цікаво.
     > Насамперед висловлю радість з приводу народження у Криму справжнього жанру поточного рецензування та оперативної медіа-критики, хоч би з яких позицій та міркувань він не народжувався.
     > По суті критики - місцями розділяю, місцями маю іншу або й протилежну думку.
     > Зокрема, "народні свята" - дуже гарна і корисна рубрика, яку б я особисто хотів би бачити побільше і у виданнях, і по радіо-телеку, і в інтернеті. Мав би можливість, то організував би трансляцію подібних рубрик на Майдані.
     > Щодо історичного календаря дат - критику також не розділяю, хоча б тому, що саме за моєї участі до творення того матеріалу приклалася Світлана Мормель, авторка оцього тексту http://maidan.org.ua/static/news/2006/1157756248.html та концепції створення українського календаря дат. І моя активність по залученню авторки ґрунтується на професійній повазі до неї.
     > Також я не розділяю критики щодо автора Анпілогова - його книжка цікава, корисна і не менш українська по духу, ніж найгостріші україномовні твори. Я вам навіть раджу її прочитати, вона того варта.
     > Одним словом, критика - це гарно, але суб'єктивно. Тому не можна розділяти поглядів автора просто за те, що він за критику взявся, як і відкидати.
     > Читачам та авторам "Кримської світлиці", в тому числі майданівцям, яких чимало, щиро зичу творчіх успіхів і подолання всіх тимчасових проблем із газетою.

     Так ви вже у штаті "оновленої" "КС", чи як? Що там чути стосовно Серикова? Як йому ведеться?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.03.20 | Tatarchuk

      Re: Татарчуку Re: Печально продолжающему

      Sparta пише:
      > Так ви вже у штаті "оновленої" "КС", чи як?
      Чи як

      > Що там чути стосовно Серикова? Як йому ведеться?
      Наскільки знаю, непогано
    • 2010.03.20 | Тверезий, 18 років

     Re: Печально продолжающему

     Вказаний календар нормальний.
     А чому ж тоді так багато СПРАВЕДЛИВИХ зауважень до абсолютно неукраїнського календаря в пилунській світлиці? Розумію, що пилунський міг вимагати включення кримськотатарських дат і за поглядами він, як бачимо, савєцкій чєлавєк. Адже й справді роздвоєння свідомості, пробачте.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.03.23 | teraze

      прошу прощения, но что крымские татары перестали

      быть гражданами Украины?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.03.23 | Тверезий, 18 років

       Ми, українці, на відміну від росіян, кримських татар поважаємо

       газета \"Кримська світлиця\". на мій погляд, проводила державницьку політику щодо кримських татар, висвітлюючи їх проблеми.

       Але тепер завдяки колабораціоністу Пилунському та столичним рейдерам-захопникам, українці Криму не мають більше української газети.

       Не думаю, що кримських татар дуже потішило б, коли під назвою їх рідної газети існувало б незрозуміло що з масовим передруком і перекладом з ворожих російських сайтів.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.03.23 | teraze

        значит, видимо до сих пор мы неправильно

        понимали название этой газеты. представлялось, что она украиноязычная, но крымская. а теперь оказывается она только украинская?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.03.23 | Tatarchuk

         зараз кредо нової КС -

         - це україномовна кримська газета. Наскільки я зрозумів, досить чітко. А не кримська газета про етнічних українців.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.03.24 | Felicidada

          Є одна "Кримська світлиця". Та яка була. Зараз - інша газета.

          ну яка вона україномовна?
          ну яка вона кримська?
          хіба Ви не бачите які маненькі літери слова "кримська"?

          якби це була газета з іншою назвою - жодних претензій. а так - зпаскудили славне ім'я чужорідним змістом.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.03.25 | teraze

           спасибо. порадовали :(

         • 2010.03.24 | Чезаре Ломброзо

          Re: зараз кредо нової КС -

          На лице Пилунского застыла вся грусть не только еврейского, но и крымскотатарского народа. Причем тут украинцы и украинская газета?
 • 2010.03.19 | Певец Свободы

  День за днём пройдут года. Зори новых поколений...  Но никто и никогда не забудет людей, уничтоживших газету украинцев Крыма и сделавших из неё муляж: это - рейдеры киевляне Мыкола Яковина, Виталий Сатаренко, Анатолий Сериков и симферопольский штрейкбрехер Леонид Пилунский.

  Позор на века!
  Ганьба!

  (Сериков... Какая удачная фамилия для врага!)
 • 2010.03.22 | Експерт

  ХТО "З’ЇВ" «КРИМСЬКУ СВІТЛИЦЮ»?

  Відкритий лист Українському Урядові,
  редактору "Кримської світлиці" панові Пилунському

  Хто "з’їв" "Кримську світлицю"? Невже так званий український уряд?
  Якщо це так, то у Дереві Життя Українства взагалі, а кримського зокрема, вирубано половину розкішної крони. Бо чого варті партійні газетки, що роздмухують міжусобну ненависть? А от "Кримська світлиця" В. Качули за духом була ідентичною українському характерові: толерантною до опонентів, але, де треба, то і наступальною в ідеології... І таку ми її передплачували на цілий рік. Та "рідні урядовці" порушили нашу угоду й громадянське право на вибір газети та "підсунули" нам картинки й ідею зречення від українства, або поголовне змішування етносів: он, бачте, українець-християнин Каленчук О.П. уже давно перекинувся на іншу віру, назвався Алі Мухамедом, а ви й досі прагнете чогось українського... Спасибі Владиці, що "потішив" нас зворотним переходом мусульман у християнство. Що ж, у кожній нації є люди, які ходять по життю зиґзаґами, а то й, може, уздріли духовні переваги віри іншого етносу. Таке трапляється, та не є визначальним у людських спільнотах. А Ви, пане Пилунський, думаєте інакше? Чи міркуєте (а, може, за Вас розмірковував "український уряд"?), що нашим російськомовним і татарськомовним друзям не треба вчити державну мову? Тому Ваша газета тримовна? Вважаємо це приниженням українських громадян іншого етнічного походження.
  Редакторська стаття " Кримської світлиці" у № 6-7 за лютий досить обтічна, але з неї ми зрозуміли, що "старому" нема вороття. Це вже як і що трактувати, як "старе". Попередня "Кримська світлиця" була давня і своїм змістом зібрала відповідних передплатників... Рідні державники-співзасновники змінили папір і дизайн газети — це похвально. Але ж із картинок на суші й під водою, які превалюють над читвом, ми, дорослі передплатники, вже виросли!
  У покараній за українськість газеті "Кримська світлиця" ми ще мали хліб насущний для внуків-правнуків: "Джерельце" раз на місяць і Кримчаночку щотижня у кольорі. А якщо "не нагнеш молодий дубок, то до старого дуба не берися" (народна мудрість). Це ж була чи не найкраща дитяча газетка-сіяч, про яку так майстерно дбав Д. Кононенко. А де тепер літературна сторінка цього ж редактора? Звісно, художні твори можна читати й у книжках! Та не часто беремо їх до рук за браком часу, а от у газеті неодмінно почитаємо. Саме тому й вимагаємо повернути нам передплачену нами "Кримську світлицю" та її редактора Віктора Качулу.

  З повагою — група львівських передплатників газети "Кримська світлиця":
  1. Ярослав Гірник — полковник, голова ЛОВ ВОВ,
  2. Любов Романюк — Відмінник охорони здоров’я,
  3. Олександра Захарків — доцент ЛОІ ППО,
  4. Мирослава Зваричевська — Заслужений учитель України,
  5. Володимир Королюк — інженер, учасник Другої світової війни,
  6. Євгенія Ямінська — музикознавець,
  7. Анастасія Гумницька — Заслужений учитель України,
  8. Марта Бретун — голова товариства "Рідна школа"
  та ще 21 підпис.
 • 2010.03.30 | Володимир Король

  БІБЛІОТЕКУ, ЯКУ Я РАНІШЕ ПЕРЕДАВ У КОРИСТУВАННЯ «КС», Я ЗАБИРАЮ.

  В. М. Король: «ТОМУ БІБЛІОТЕКУ, ЯКУ Я РАНІШЕ ПЕРЕДАВ У КОРИСТУВАННЯ «КРИМСЬКІЙ СВІТЛИЦІ», Я ЗАБИРАЮ...»

  Головному редактору
  газети НЕ «Кримська світлиця»
  Леоніду Пілунському,
  голові партії РУХ в Криму

  від постійного передплатника
  та шанувальника «Кримської світлиці»,
  ветерана-інваліда 2-ї світової війни
  Короля Володимира Максимовича

  З В Е Р Н Е Н Н Я

  http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8391
 • 2010.04.01 | Ранковий гість

  Пілунський - як Гітлєр

  блін ну зла не хватає як згадаю воплі і соплі цього євроредактора.
  де газета?????

  піп гапон виконав свою зрадницьку ролю. ба, навіть злодійську.
  ото як гітлєр зіпсував тисячолітній прекрасний образ свастики, так ця депутатська морда зіпсула світлий образ і бренд "Кримська світлиця". ну, начувайся, кримський юдо! отримаєш ще медальку від Лужкова! заслужену.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.02 | Козак (не ряжений)

   Re: Пілунський - як Гітлєр

   Зауваження дуже влучне. Спаскудити бренд української газети може тільки хто?...
 • 2010.04.01 | Felicidada

  Навіть Донбас проти Пилунського!!! (скан)

  скан листа
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.02 | Слюсарь Сервера!

   А Дубас с Хмиловским за Пилунського!!! (no скан)

   Главное, чтобы Дубас был за! А он "за". Правда, Багдан Иосифович?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.04.09 | Александр Ярошенко

    Агония продолжается…

    Дождались… Вот она перед нами похудевшая, на серенькой газетной бумаге, но всё ещё пытающаяся быть цветной.

    Да вот она «Кримска світлиця» бывшая гордость украинцев Крыма их визитная карточка, о ней неповторимой и единственной знали украинцы всего мира, её ждали от Карпат и до Австралии и Она всегда приходила вовремя, доносила радости и боль украинцев Крыма, которых киевская власть при всех Президентах и правительствах оставляла один на один с местной украиноненависнической властью. Так было почти два десятка лет, но, увы, не теперь.

    И вот дождались очередной выпуск № 11/12 – 24 страницы, то есть по 12 страниц на номер. Дожили, теперь уже не только содержательно подписчикам навязывают, то чего они не заказывали, но и грубо, как на базаре, кидают на 25%. Четверть недовеса – такую наглость редко встретишь даже на самом бандитском базаре. Господа Сатаренко и Сериков обнаглели окончательно, овечьи шкуры сброшены – перед нами во всей «красе» обнажился звериный оскал бездушных разбойников с большой дороги.

    Что же там внутри? От «КС», даже той, по сериковски кастрированной, осталось ровно ВОСЕМЬ страниц. Да, читатель, собственно «КС» - это 1-4 и 21-24 страницы, а 5-20 (то есть ШЕСТНАДЩЦАТЬ страниц) – это «спільний проект тижневиків «Культура… та «Кримська світлиця»». Именно так, эти шестнадцать страниц - фактически вкладыш «КЖ» и по вёрстке и по сути.

    На этих шестнадцати страницах: 5-6 – это публикация Л. Степко «Севастополь до свого Тараса»; 7-10 – интервью самого Серикова (как же без этого «светоча» украинской журналистики обойтись, он ведь главный редактор «КЖ») с возникшей ниоткуда, предавшей не раз всё и всех Ларисой Скорик и, наконец, 11-20 (ДЕСЯТЬ СТРАНИЦ) посвящены юбилею Лины Костенко.

    Единственный позитив в этом мраке от финта ушами с фактической передачей двух третей объема «КС» в «КЖ» - отказ от клоунады с анонсами на русском и крымскотатарском языках на 16 страницах, отданных «КЖ». Несчастные местные кацапы и крымские татары. Им придётся напрягать последние остатки извилин в мозгах, чтобы понять нетленки, что им предложил г. Сериков, и об Тарасе в Севастополе и об полюбившейся ему престарелой Л. Скорик и об Лине Костенко.

    Бедный Пилунский как он переживёт эту «наругу» над милыми его крымскому сердцу татарами и кацапами.

    Похоже, что в Киеве решили больше не церемониться с господином депутатом. Ему оставили – очевидная насмешка – ровно по четыре страницы в неделю, ровно столько страниц готовят детишки под руководством Владимира Притулы в украинской гимназии, правильное название которой не в состоянии запомнить председатель её попечительского совета, если он читает хотя бы эти оставленные ему четыре страницы. Иначе возникает вопрос: «А за что Вы г. Пилунский, получаете зарплату, за треть страницы истеричных и бессодержательных передовиц?»

    Маски сброшены. Пришла пора под благовидным предлогом расстаться с заслуженным журналистом и закрыть с целью экономии бюджетных средств и за явной ненужностью Симферопольский корпункт (с громким и явно надуманным названием «редакция») издания, которое язык не поворачивается называть газетой.
    Почти философский вопрос, как долго Киев будет продолжать агонию «КС» по-сериковски?

    Ведь она в таком виде очевидно НИКОМУ не нужна кроме Пилунского да сотрудников Симферопольской «редакции», которые получают зарплату неизвестно за что.

    Аминь.
    Александр Ярошенко, бывший читатель, бывший подписчик.

    П.С. Я действительно бывший читатель и бывший подписчик. Вся изложенная информация получена в течение минутного перелистывания у газетного киоска. Принципиально не купил ЭТО УБОЖЕСТВО и покупать больше НИКОГДА не буду.

    Ещё один риторический вопрос: «АУ? Украинцы Крыма? Вы ещё остались в Крыму? Как будем жить дальше?»

    В ответ – МОЛЧАНИЕ.

    Это именно то чего добивалась Киевская власть в течение двадцати лет.

    Показать всему МИРУ – УКРАИНЦЕВ в КРЫМУ НЕТ.

    Крым можно отдать ТАТАРАМ или КАЦАПАМ.

    Кто больше ЗАПЛАТИТ тому и отдаст.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.04.09 | Дід, Баба, Жук і Жаба

     UVMOD: Вздравствуй, кацап "Сашо" (он же - "Сашо Сракко")!

    • 2010.04.09 | Mara

     Звичайно, це не газета \"Кримська світлиця\"

     бо як вона може такою бути, коли Качула з ранку до ночі сидів в редакції, а ця жидота сидить вдома з обісцяними кішками замість праці.

     та й газетка гріх казати - лайно від москалів київських та кримських. взяти інтервю у всесвітньої курви скорик міг хіба що ідіот. подивіться на її жидівську пичку на 5 фотографіях. хто вона така для українців, щоби давати їй 4 - штири!!! аркуші?

     а кулонку євроредахтура - це взагалі щось! чому нам підсовують марення хворої людини? Не знаєте?

     а календар - це взагалі триндєц і триндюк! робили його хворі люди. за що вам платять тисячі гривень? якщо це держава януковіча платить і то соромно було б нормальній людині.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.04.09 | Дід, Баба, Жук і Жаба

      Сашко Сракко перевиховався!!!

      Дивись, як люде перевиховуцця на нашому форумі!

      По-перше, кацап Сашо Сракко навчився української мови. А спочатку ж срав лише кацапською.

      По-друге, кацап Сашо Сракко став антисемітом та став вживати слово "жид". А спочатку ж рекламував тут гебешну жидівку Фаріон, "пака ні раскупілі".

      По-третє, пане Пилунський, наперед розбірлівіше гостей до хати запрошуйте. А то запрошуєте кожну сраку, чаєм напевно пригощаете, а срака своїми срачими очами (вона ж срака!) тільки те й помічає, як кішки сцють.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.04.09 | Mara

       Тут один йолоп, який думає, що їх троє

       - бо нализалось, свинюка, пише:

       >По-третє, пане Пилунський, наперед розбірлівіше гостей до хати запрошуйте. А то запрошуєте кожну сраку, чаєм напевно пригощаете, а срака своїми срачими очами (вона ж срака!) тільки те й помічає, як кішки сцють.

       А не треба додому до нього ходить - воно через хранцузькі одєкольони кошача сеча пробиває. А може - не кошача...

       А що, ПілЮдський сюдою теж ходить? На роботу, сучка, не ходить, а сюди ходить.... І куди ті довбонуті сєрікови, які беруть за образєц курву скорик, дивляться? ГА? де дірєхтур гежеве? може, вже час прийшов звільнити юду?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua