МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Редактор «Кримської світлиці» виявився тихим рейдером?

03/26/2010 | Олександр Корнійчук
З приходом нового уряду до влади питання про його українськість не вщухають. Мовні питання, земельні, міжнаціональні стосунки… Все це буде обговорюватися ще довго і скрупульозно. Не меншу зацікавленість викликатиме питання наявності українського інформаційного простору в Криму.

Українського в Криму небагато – особливо це помітно у сфері діяльності засобів масової інформації. Так, з понад 400 видань, що постійно виходять у Криму, українською мовою менше десяти, серед яких «Кримська світлиця», яка має постійні проблеми з коштами, оскільки фінансується з державного бюджету.

Чи не єдиним рупором є Світлиця, яка сповіщала про українське життя в Криму та ледь зводила кінці з кінцями, а під цим прикриттям «проукраїнського» творив безчинства місцевий «князь» та головний редактор видання Віктор Качула. До речі, 29 березня у Сімферополі відбудеться чергове засідання суду, в якому позивачем виступає той самий Качула і вимагає поновити його на посаді головного редактора.

То що ж насправді відбувається із «Кримською світлицею»? Напевно не один читач задає сьогодні це питання. Але для того, щоб знайти відповідь, треба вдатися до фактів. Але проблема в тому, що вони не всім відомі.

Отже, все по-порядку.

«Коротка і страшна правда» з уст Качули:
Справжня катастрофа, газету закривають, редактора звільнили, борги зростають і винні у всьому цьому київські чиновники.

Тепер факти без прикрас:
Річ у тому, що пан Качула ніколи публічно не звітував про фінансові справи газети, лише скаржився на брак коштів. А тут є багато цікавого (от здивуються палкі прихильники та захисники Качули, для яких він створив образ Качули-святенника!), зокрема це фінансові махінації з державними коштами.

Пан Качула із самого початку ввів усіх в оману. Адже існує дві структури зі схожою назвою, одним керівником, але різними завданнями.
Це - Редакція газети «Кримська світлиця», структурний підрозділ, який з 2006 року входить до Державного підприємства «Газетно-журнальне видавництво» Міністерства культури та туризму України (далі у тексті Видавництво), завдання якого – висвітлювати соціальне, культурно-мистецьке життя Криму, аналізувати актуальні проблеми тощо, та приватне підприємство «Об’єднана редакція газети «Кримська світлиця», створене (паном Качулою), щоб приносити прибуток своєму власнику.
Очолює редакцію і комерційне підприємство Качула Віктор Володимирович.

Поле для фінансових махінацій широчезне… Коли ще й врахувати той факт, що провідним бухгалтером редакції «Кримська світлиця» була Любов Совик, яка в той же час була головним бухгалтером на підприємстві Качули. Крім неї, в редакції працювали ще двоє її родичів - Володимир Совик та Галина Совик.

Починаючи з грудня 2006 року, жодної копійки від реалізації газети у роздрібній мережі кіосків АР Крим не надійшло на розрахунковий рахунок Видавництва. Хоча в той же час Видавництво за рахунок бюджетних асигнувань покривало всі редакційні видатки на друк, закупівлю паперу, сплату оренди редакційного приміщення, заробітну плату працівникам редакції «Кримська світлиця».

Це при тому, що Видавництво 60 відсотків коштів, які отримувало з держбюджету, віддавало на «Кримську світлицю».
То куди ж поділися гроші, чи не час відповісти, пане Качуло?

А кошти йшли на покращення сімейного бізнесу: зарплата редактора становила 5000 гривень, заступника головного редактора (за сумісництвом доньки Віктора Качули) – 2500 грн., у той же час досвідчені журналісти отримували по 800 грн, а окремі з них працювали на півставки, як от власний кореспондент Сергій Лащенко. Та чи знають кореспонденти «Кримської світлиці» про ставки особливо наближених до головного редактора?...

Якщо подивитися на продаж накладу, то необхідно згадати і про той факт, що кількість реалізованих примірників газети у мережі кіосків вказаних підприємств з кожного числа лише 295 – 362 од. (у відсотках - 9–11), решта 89-91 % йшло на списання!!!!!

Керівництво «Об’єднаної редакції газети «Кримська світлиця» згідно з Установчим договором зобов’язане постійно працювати над популяризацією видання та підвищенням його авторитету серед читачів, нарощуванням накладу.
Натомість, що ми бачимо? Ось, наприклад, загальний обсяг випуску газети «Кримська світлиця», який протягом 2007-2009 років значно знизився. Варто також зазначити, що тираж газети завжди визначав сам пан Качула.Як таке могло статися із успішною та шанованою газетою?

Із 2006 року підприємство «Об’єднана редакція газети «Кримська світлиця» здійснювало випуск дитячого видання «Джерельце», засновником якої є Благодійний фонд «Відродження української мови, культури і духовності – «Кримська світлиця» (керівник Качула В.В.), але верстку видання та його вихід в світ забезпечували працівники структурного підрозділу Видавництва – редакції газети «Кримська світлиця».
До речі, вони виконували цю роботу абсолютно безоплатно і навіть не були членами трудового колективу «Об’єднаної редакції газети «Кримська світлиця» та співробітниками Благодійного фонду.

Підприємство «Об’єднана редакція газети «Кримська світлиця», яке створив Качула, безоплатно користується оргтехнікою, обладнанням редакції газети «Кримська світлиця», знаходиться на території редакції, тобто орендованого приміщення за яке платить Видавництво.

То, мабуть, такий патріотизм «по-качулівськи»: безкоштовно використовувати українців та зухвало витрачати кошти державного бюджету задля особистого прибутку, не працювати відкрито та гласно. Не тільки громадськість не була поінформована, а навіть і співробітники редакції. Адже було що приховувати!

Ці факти свідчать про порушення Статей 364 та 365 Кримінального кодексу України «Зловживання владою або службовим становищем» і «Перевищення влади або службових повноважень» та інших законів України. А це значить - виправні роботи на строк до двох років або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За таку свою «професійну» діяльність пан Качула отримав догану. Після дисциплінарного стягнення Віктора Качулу було звільнено. До речі, це перший випадок за 17 років існування «Кримської світлиці», коли редактора звільнили з ініціативи Видавництва.

Але Качула просто так не хоче залишати насиджене місце і, користуючись і так плачевним становищем українців Криму, нагнітає ситуацію.
Він звертається до української громадськості із голослівними закликами про допомогу, звинувачує чиновників, які, мовляв, б’ють і знищують наших (українців). Акцентуючи увагу на останньому, відволікає таким чином увагу від своїх фінансових махінацій. У Криму таких псевдопатріотів називають «професійними українцями». У прокуратури для них інша термінологія...

Який же це український патріот, який більше дбає про власну вигоду, ніж про Україну? І не через відстоювання української позиції його звільнили, а за системні порушення українського законодавства та перевищення службових повноважень (хіба такого в редакціях мало буває?).
І коли він кричить, що людей звільняють з роботи, а особисто він став безробітним (хоча і надалі залишається директором комерційного підприємства), нехай не бреше. З ним звільнився лише його «сімейний підряд»: заступник головного редактора «Кримської світлиці» – його донька Юлія Качула, та сім’я Совиків.
То чи потрібен «Кримській світлиці» такий головний редактор?

Олександр Корнійчук

Відповіді

 • 2010.03.27 | Хитрий карлік

  Re: Редактор «Кримської світлиці» виявився тихим рейдером?

  О-о-о! Але скоріш за все, це далеко не все, що нам стане ведомо про цю людину! Гей, захисники де ви поховалися? Спростовуйте! З деяких журналістських джерел стало відомо, що готується матеріал про діяльність Качули у газеті «Южний кур”ер» на посаді відповідального секретаря! Цікаво. Казали ж тобі: Вітя, іди тихо геть! Відповзай! Мені казали, що тобі пропонували і своє приватне (??!!) (А ніякій не додаток!) «Джерельце» готувати на тій самій базі. А ти у відповідь: «Засахарилося, засахарилося!» А як тепер будуть виглядати захисники? Та той же притула?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.28 | Степан Максимович

   Re: Редактор «Кримської світлиці» виявився тихим рейдером?

   Всем, кто здесь в течении двух месяцев поливал грязью тех, кто реально хотел спасти "Крымскую светлицу" и защищал вора и лже патриота Качулу должны, нет обязаны после этой публикации простить прощения у посетителей этого сайта и покаяться. И точно понимать, кто сегодня хочет вражды между крымскими украинцами (Притула, Фомушкин, Овчарук, Хмеловский...) в противном случае украинская общественность будет вынуждена рассказать все о деятельности этих крысоловов и почему они, под видом "крымского украинства" выполняют заказы ФСБ России. Счет пошел!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.03.28 | Севастопольский украинец

    Re: Редактор «Кримської світлиці» виявився тихим рейдером?

    Не понял, а почему здесь не упомянают прыщавого придурка Владзимирского, который уже лет 15 ссорит всех украинских патриотов Севастополя считает только себя, да еще парочку, типа Лосева, писук способных что-либо писать и понимать про Севастополь. А на самом деле сраться за свою "единственно правильную информация про Севастополь". Эти уроды делают ситуацию вокруг города все хуже и хуже, а вопят, чтобы заработать деньги. Эти двое главные севастопольские провокаторы против севастопольских украинцев! Почитайте их сайти-шмайты - они и только они, всех остальных - на фиг! А вокруг "Свитлици" вонь исходила исключительно от двух - одна просто дура, а второй сволочь - Владзимирский!
 • 2010.03.29 | Панасик Мирный

  Редактор «Кримської світлиці» виявився тихим рейдером?

  Ого-го-го, а шо я знаю!!! Владзимирский - не сволочь, а предприниматель, он вместе с Качулой делил междусобойчик - работал на его предприятии и был администратором качулинского сайта "Кримська свитлиця". После изгнания Беса из редакции еще долго висел на сайте как админ. А бабло небось киев платил)))))))Не поганый лохотрончик!!!!! А кто знает, что бывший админ спит и видит себя в Книге Гиннеса рекордсменом - самым крутым сисадминистым пацаном сделанных им сайтов????? И как у всех на "-ский" (Березовский, Ходорковский, Хорошковский и т.д.)взять не качеством, а количеством;-)
 • 2010.03.29 | vasyl stepanovich

  Re: Редактор «Кримської світлиці» виявився тихим рейдером?


  да, господин Качула, накуролесили вы...

  Тоже мне патрийот...И большинство вас там таких работает - на себя любимого, а как строить страну и прививать патриотизм, так некому...

  Ну, откуда пришли-туда и пойдете!!!!

  чао!
 • 2010.03.30 | Прокуратор

  одна и та же клонированная овца, вернее, баран.

  Хитрий карлік= Степан Максимович= Севастопольский украинец= Панасик Мирный= vasyl stepanovich – если кто не заметил – одна и та же клонированная овца, вернее, баран.
  Об «Олександр Корнійчук» вообще молчим – сей клон взял себе довольно-таки позорный предательский псевдоним.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.30 | Хитрый карлик

   барану-прохуратору.

   Опровергни хоть один факт из этой публикации:
   Газета «Нація і Держава» від 23 березня 2010 року №11(331)

   ПРИ СВІТЛІ «КРИМСЬКОЇ СВІТЛИЦІ» АБО АРГУМЕНТИ ПРОТИ ОПОНЕНТІВ
   Заодно передай привет бомжу Овчаруку - это его газета опубликовала!
 • 2010.03.30 | vasyl stepanovich

  барану - качуливскому!!!

  о, хорошо что прочитали про себя отзывы, господин Качула!!!
  И даже не забыли еше одну порцию грязи вылить на учасников форума!!!
  все в вашем стиле!!!!!
  а вообще - то никого уже вашими коментами не удивишь...
  а статья видно зацепила, да????????????
  правда всегда цепляет!!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.30 | Svidomyi

   Re: барану - качуливскому!!!

   Між іншим, судове засідання щодо звільнення Віктора Качули з посади головного редактора «Кримської світлиці» перенесено на 5 травня. Причина перенесення слухання - здійснення додаткового розслідування дій колишнього головного редактора.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.03.30 | Felicidada

    Користуйтесь перевіреною інформацією, люди!


    30 березня 2010 р.

    УНП: слухання щодо незаконного звільнення головного редактора «Кримської світлиці» переноситься на 5 травня

    Судове слухання справи за фактом незаконного звільнення з посади головного редактора газети «Кримська світлиця» Віктора КАЧУЛИ, яке мало відбутися 29 березня в Київському районному суді м. Сімферополя, перенесено на 5 травня. Відповідач — директор «Газетно-журнального видавництва Міністерства культури і туризму України» В. САТАРЕНКО — не з`явився на суд, повідомивши листом, що не має змоги, і попросив перенести дату слухання. Про це повідомила голова Центральної районної організації Української Народної партії м. Сімферополя Тетяна СТЕПЧЕНКОВА.

    За її словами, «пан САТАРЕНКО тепер не буде за довіреністю представляти в суді інтереси третьої сторони, якою був визначений у позові вже колишній Міністр культури В. ВОВКУН, котрий підписав наказ на звільнення В. КАЧУЛИ. Міністерство культури з цього приводу також звернулося до суду з листом, в якому у зв`язку зі зміною довіреної особи просить перенести дату слухання». «На думку Віктора КАЧУЛИ, все це, скоріше всього, пов`язане з кадровими змінами у самому Міністерстві культури і туризму, тому за порадою адвоката він також подав до суду клопотання про заміну відповідачів: тепер це будуть безпосередньо Міністерство культури і туризму України і ДП “Газетно-журнальне видавництво Мінкультури України”, а не їхні керівники, які, як бачимо, також не вічні», — зазначила представниця УНП. За її словами, «29 березня заслуженого журналіста України Віктора КАЧУЛУ прийшли підтримати в суді українські патріоти Криму, передплатники «Кримської світлиці».

    Тетяна СТЕПЧЕНКОВА нагадала, що «наприкінці минулого року керівництво «Газетно-журнального видавництва Міністерства культури і туризму України» незаконно звільнило головного редактора «Кримської світлиці» Віктора КАЧУЛУ, якого заступник Міністра культури та туризму України М. ЯКОВИНА та директор «Газетно-журнального видавництва Мінкультури» В. САТАРЕНКО через застосування шантажу намагалися примусити «добровільно» написати заяву на звільнення за власним бажанням». «Віктор КАЧУЛА відповів відмовою та подав заяву до суду про скасування догани та поновлення його на посаді головного редактора», — зазначила вона. За її словами, «проти незаконних дій колишнього керівництва Міністерства висловила протест українська громадськість Криму, яка ініціювала створення Комітету по захисту «Кримської світлиці» Віктора КАЧУЛИ».

    Прес-служба
    Кримської організації УНП, 050 2853997
 • 2010.03.30 | vasyl stepanovich

  перевірена інформація по Качулі

  Судове засідання щодо Качули перенесено!!!!

  Судове засідання щодо звільнення Віктора Качули з посади головного редактора «Кримської світлиці» перенесено на 5 травня.

  Про це повідомили у редакції «Кримської світлиці».

  Причина перенесення слухання - здійснення додаткового розслідування дій колишнього головного редактора.

  Про діяльність Віктора Качули на посаді головного редактора «Кримської світлиці» можна дізнатись із статті «Редактор «Кримської світлиці» виявився тихим рейдером?»
 • 2010.03.30 | vasyl stepanovich

  інформація по рейдеру-тіхушніку

  кстате,

  рекомендую всем почитать: А зате ми співаємо гарно...

  http://orko-z-yanova.livejournal.com/1063.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.31 | Іван Дубовій

   Re: інформація по рейдеру-тіхушніку

   "...Про це повідомила голова Центральної районної організації Української Народної партії м. Сімферополя Тетяна СТЕПЧЕНКОВА.
   За її словами, «пан САТАРЕНКО тепер не буде за довіреністю представляти в суді інтереси третьої сторони, якою був визначений у позові..."


   Оця "СТЕПЧЕНКОВА" у житті двох слів зв'язати не може, (на кожної прес-конференції сидить, як ота мавпа з клеєним ротом і мовчить, і мовчить – а що казати, коли вона тільки брехати і уміє) а береться за щось таке, про що її ніхто не уповноважував і на чому, а ні вона, а ні її керівник-артілеріст не розуміються.
   Все, що тут вона понаписала - Звичайна брехня домогосподарки, у якої стаж домогосподарювання - тиждень! Яєць зварити не вміє, що вже про манну кашу...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.03.31 | Svidomyi

    Re: інформація по рейдеру-тіхушніку

    Та зрозуміло, що то пан Качула сам написав, а складається таке враження, що весь український Крим за нього повстав. Та не буде вже вороття до старого!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.31 | Felicidada

     АЯКЖЕ Ж!

     >Та не буде вже вороття до старого!

     Звичайно, не буде. Маєте, малоросенята, теперечки ерзац-газету з євроредактором. Яка не виходить. При ненависному вами, баранами, Качулі такого не було.
     В будущєє, тавагіщі!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.03.31 | Svidomyi

      Re: АЯКЖЕ Ж!

      Яке гарне слово - малоросенята.... скільки в ньому любові і толерантності, скільки просвітництва і майже батьківської турботи...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.04.01 | Петро

       Світлиця

       Із обговорення та й з самої статті одразу видно, чиї тут вуха стирчать. А вуха стирчать прийшлого головного редактора, його помічника-консультанта та їхніх хазяїв з Києва, яких вже позвільняли. Бо звідки ж передплатникам газети знати, чи звітував Качула до Києва, чи ні.Який наклад був щомісяця та скільки списано по кожному номеру. Ми любили ту "Світлицю", ми її чекали і шукали по кіоскам.
       Усі люди не без гріха, у кожного свій кістяк у шафі, і якщо починати копати, то можна й до завалу роботи на Оболоні у 90-х докопатися, та ще деяких подробиць...
       А суд перенесли не тому, що копають компромат на Качулу, а тому, що вже нікому відповідати на позов, бо порозганяли тих пройдисвітів у Києві, які хотіли завантажити замовленнями з держбюджету своє власне підприємство, свій "свєчний заводік".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.04.01 | Сторонній

        Re: Світлиця

        Шановні, ви тут між собою чубитеся, всі свої, рідні, як ті Кайдаші. А між тим, не тут треба стукати в груди - вже приходять донецькі і наводять свої порядки. І навряд чи вони будуть виділяти гроші на вашу Світлицю - воно їм не нада. А ви можете хоч насмерть між собою битися...
       • 2010.04.01 | Svidomyi

        Re: Світлиця

        Оце ви, шановний, загнули... так шукали газету по кіосках, що в результаті майже весь тираж списувався в макулатуру. Знаю, що кіоски відмовлялися продавати "Кримську світлицю". Спробуйте зараз придбати оновлену газету, а тоді й лийте помиї.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.04.01 | Felicidada

         Де ж придбати, коли не друкується

         і передплатники не отримують?
         Слава "культурним" могильщикам славної "світлиці"?

         І не надо нам брєхать і лгать, що ви свідомий.
         У вас не хватає ума зрозуміти ситуацію з українцями, позбавленими рідної газети, - то ви вже за цією ознакою не є свідомим.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.04.01 | Svidomyi

          Re: Де ж придбати, коли не друкується

          Коли вже нема чим крити, в хід ідуть аргументи на кшалт "сам дурак"?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.04.01 | MV

           Газета пилунського - не "Кримська світлиця".Це сурогат і опудало

           Не розуміти цього і називатись свідомим - ганьба. Або дурня. Або продажність і купленість одночасно.

           газети немає – тому заткніть свої малоросійські пельки і не ганьбіться перед кримчанами тим, що знищили Кримську світлицю.
         • 2010.04.01 | Іван Дубовій

          Re: Де ж придбати, коли не друкується

          владзімірський, це ти позбавив 49 млн українців можливості знати правду про твого великого пихатого брехливо-українського прища у злиденній твоєї голові!!! Ну, хворий на голову - "хтось позбавив всіх у світі українців (!!??) жалюгідного папірця під назвою "кримська світлиця-дурна та співоча"? Годувальницю, кишенькового смітникового папірця відібрали у таких як ти та качула, але ніяк не газету!
          Та що там газета! Ти, підпанок, сам уважно подивись на всі свої сайти і схопись за голово - владзімірський, владзімірський, владзімірський, владзімірський, владзімірський, владзімірський, владзімірський, владзімірський, владзімірський… трошечки якогось випадкового Лосєва, (та що він там вміє, тай і те передрук, ну, вимушен.., ну, що зробиш… а от я… о це Я, я-я-я! ) капочка якийсь Степко (та хай вже пише, набридла своїм скигленнями), а ні, ще трошечки Богдани Процак і… кляузи, кляузи, кляузи, кляузи, кляузи, кляузи, кляузи, кляузи… і сміття проти своїх, проти українців, які чомусь для тебе гірше ворогів! У Севастополі всі українські організації знищені вщерть і до кожного знищення обов’язково ти особисто причетний. А тому, що нелюдська пиха, а тому що непомірна заздрість, а тому що духовний сказ, а тому що геростратове божевілля! А тому, що, на твою дурну думку - у Севастополі Я,Я,Я – влАААдззімірський головний пиСука! А насправді ти тут у нас справжній ворог – гірше ніж кацапська підколодна гадюка у штанях! За всю твою підривну діяльність проти українців Севастополя тобі вже треба давати почесний орден «За верное служение Росийскому Отечеству»! Треба щоб Саратов поклопотав перед медвопутєй! Про таких як ти кажуть: «Боже позбав нас від таких «друзів» - бо від ворогів ми самі позбавимося!»

          P. S. Ну, так, щас ти напишишиш… сам дурень, сам дурень, сам дурень. бо аргументи, як і у отця Федіра закінчилися!

          Це ж треба було почати таку тотальну війну проти своїх у той час коли треба було як-ніяк згуртуватися ! От дурний!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.04.01 | MV

           Re: Де ж придбати, коли не друкується

           >владзімірський, це ти позбавив 49 млн українців можливості знати правду про твого великого пихатого брехливо-українського прища у злиденній твоєї голові!!! Ну, хворий на голову - "хтось позбавив всіх у світі українців (!!??) жалюгідного папірця під назвою "кримська світлиця-дурна та співоча"? Годувальницю, кишенькового смітникового папірця відібрали у таких як ти та качула, але ніяк не газету!
           >Та що там газета! Ти, підпанок, сам уважно подивись на всі свої сайти і схопись за голово - владзімірський, владзімірський, владзімірський, владзімірський, владзімірський, владзімірський, владзімірський, владзімірський, владзімірський… трошечки якогось випадкового Лосєва, (та що він там вміє, тай і те передрук, ну, вимушен.., ну, що зробиш… а от я… о це Я, я-я-я! ) капочка якийсь Степко (та хай вже пише, набридла своїм скигленнями), а ні, ще трошечки Богдани Процак і… кляузи, кляузи, кляузи, кляузи, кляузи, кляузи, кляузи, кляузи… і сміття проти своїх, проти українців, які чомусь для тебе гірше ворогів! У Севастополі всі українські організації знищені вщерть і до кожного знищення обов’язково ти особисто причетний. А тому, що нелюдська пиха, а тому що непомірна заздрість, а тому що духовний сказ, а тому що геростратове божевілля! А тому, що, на твою дурну думку - у Севастополі Я,Я,Я – влАААдззімірський головний пиСука! А насправді ти тут у нас справжній ворог – гірше ніж кацапська підколодна гадюка у штанях! За всю твою підривну діяльність проти українців Севастополя тобі вже треба давати почесний орден «За верное служение Росийскому Отечеству»! Треба щоб Саратов поклопотав перед медвопутєй! Про таких як ти кажуть: «Боже позбав нас від таких «друзів» - бо від ворогів ми самі позбавимося!»

           >P. S. Ну, так, щас ти напишишиш… сам дурень, сам дурень, сам дурень. бо аргументи, як і у отця Федіра закінчилися!

           >Це ж треба було почати таку тотальну війну проти своїх у той час коли треба було як-ніяк згуртуватися ! От дурний!

           Може хтось і не розуміє цінність оцього ресурсу

           Портал "Українське життя в Севастополі"
           http://ukrlife.org/

           і не може порівняти вартість і ницисть отої дурні, яка написана попереднім оратором.

           Ваша ж функція цілком зрозуміла - брудом показати, які є українці у вашій брудній московській свідомості.

           Моя функція інша - конструктивно і позитивно показати, якими насправді є українці.

           Тому що від вас несе брудом і брехнею, я не стану надалі розмовляти з брудними брехунами.

           Можете кусати себе за лікті. І якщо зможете, повідомити громаді навколо КОГО чи ЧОГО гуртуватись українцям. Невже, навколо пепелища?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2010.04.01 | MV

            Порівнюємо з тим, що кажуть далеко не друзі.

            В Севастополе нет людей, которые не знают украинский язык. В этом уверен учредитель интернет-портала «Украинская жизнь в Севастополе» Николай Владзимирский. Его сайту в понедельник исполнилось 10 лет. В честь юбилея своей деятельности на просторах Всемирной паутины журналист и общественный деятель Николай Владзимирский провел пресс-конференцию.

            http://nts-tv.com/people/5845-ukrainskaja-zhizn-v-sevastopole.html

            ---


            До речі, не знаю ніякого "Дубовія". Може, це хованка для якогось невдахи?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.04.01 | Іван Дубовій

             Re: Порівнюємо з тим, що кажуть далеко не друзі.

            • 2010.04.01 | Іван Дубовій

             Re: Порівнюємо з тим, що кажуть далеко не друзі.

             Та, знаєш, підпанок, знаєш! Ми з тобою зустрічалися. Але враження з першого погляду –було дуже погане. Не щира ти людина. Ой, не щира!
             А чому, з твоїх слів, тебе лають лише вороги? Так ти всіх українців, хто тобі не подобається називаєш малоросами, кацапньой чи нацменшинами з пейсами і обрізами - тому так і виходить: хто тебе не лає, хто тобі не заперечує - не огризається, так отой і українець! А той кого я, Владзімірський, лаю, брудом поливаю, той і не є українець! О це і є метод Владзімірського! Теж мені, знайшовся місцевий севастопольський кальтенбрунер. Прокурор хренов!
             Я тебе з першої зустрічі зрозумів – що ти за штучка! Та більше справ не мав і друзям-родичам передав, щоб не мали. Грошей він захотів на свою діяльність, а у самого від злоби та пихи очі стріляють і бігають! Я не так давно мешкаю у Севастополі, але вважаю себе справжнім українцем - і нова газета мені подобається. Бо то було щось паперове під оселедець, а це газета!!!
             В Севастополі мешкаї десь біля 120 тисяч українців - так де ж вони серед читачів твого сайту, пробач, безлічі сайтів. Поки хворію передивився у сина в комп’ютері все що тільки можна - у тебе десь 30-40, ну до 60 читачів! Все, кінець! З них це ти 20 разів заходив, та російські шпигуни 20 разів. Ото і весь твій читач! А всіх українців у Севастополі ти знати і не можеш – бо ти квартирний інтернетний пацюк.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2010.04.01 | Commander

              А де ж і коли придбати газету? Скажи, мудрець-недоумок

              газети немає.

              чого ти брешеш як собака?


              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.


              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.

              газети немає.
             • 2010.04.02 | Козак (не ряжений)

              «Кожен воює за те, чого йому не вистачає»

              >Грошей він захотів на свою діяльність

              Принагідно наведу цитату - сьогодні гуляю по сайтам і натрапив на ось таке:

              Щодо участі козаків у військових справах французів залишилась цікава згадка сучасників, яка є ніби портретом самого козацького духу вояків, вимушених «йти в найми» для виконання військових завдань. Одного разу французькі воєначальники не дійшли згоди з козацькими чільниками з приводу платні за їхні «послуги», і французи зневажливо дорікнули їм за «принизливий меркантилізм»: «Ми воюємо за нашу честь, а ви — за гроші». На що козаки відповіли: «Кожен воює за те, чого йому не вистачає».
              http://www.indragop.org.ua/news/pro_prigodi_kozakiv_u_evropi/2010-02-13-427

              а Пилунський цікаво - за честь, чи за гроші?
              Сидячи вдома, мабуть смачно огрібати таку зарплату за знищення газети \"Кримська світлиця\"?
              він, мабуть жити не може просто на свіжому повітрі, а лише в просмерділому ацетоновою сечею затхлому приміщенні. як же воно смердить! тому й на роботу не ходить. сеченаркоман.
              а те, що честі в нього немає - і так зрозуміло - погодитись на таке могла тільки людина безчесна. або безголова.
            • 2010.04.01 | Петро

             До речі, не знаю ніякого "Дубовія"

             То не Дубовій, а Дуболом або Дуролом якийсь, неначе собака скажена. Серед наших українців такого нема, то мабуть хтось з "Єдінства" пише.
 • 2010.04.01 | vasyl stepanovich

  активизация началась

  вай, вай, вай...

  вот уже активизировались УНПисти, Качулисты и всякие ПАДРИОТЫ.

  хватить орать-идите работать. Весна на улице - копайте огородики, нюхайте цветы...

  а Кучулу уволили ы забудьте вы о нем. Суд все докажет....
 • 2010.04.01 | Krimchanka

  Re: Редактор «Кримської світлиці» виявився тихим рейдером?

  Люди, не вірте, про що тут пишуть! Цей весь бруд ллє одна й та ж людина під кількома іменами! Вас намагаються збити з толку! Цифри, викладені в статті так званого Корнійчука, можуть знати лише редактор газети та його заступник, які відчувають в Качулі гідного конкурента.

  В нового редактора "Кримської світлиці" підтримки, окрім його заступника, немає. Ну, неозброєним оком видно, що вся ця "купа" обговорників — одна людина, якій ще потрібно навчитися нормально висловлюватися: в її промові тільки матів не вистачає. Мабуть, і з сусідами та родичами так же само? Не здивуюся, якщо Ви, шановний, один мешкаєте, бо з Вами, таким, навряд чи хто захоче довго спілкуватися.

  Ви, пане чинний головний редакторе, непорядно поступили, покайтеся, поки не пізно. З кола кримських патріотів Вас не підтримує жодна людина,окрім Вашого заступника?

  Щодо Качули, якого тут називали "лжепатріотом", то ви, люди, ще спробуйте такі українські пісні написати, як він, та виконувати їх, ненавидячи при цьому Україну: http://www.ukrlife.org/main/evshan/apple_ua.htm Не вийде, сразу кажу.

  Боріться за газету, яку в нас відібрали, ще є надія!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.01 | Commander

   А пуп не розв\'яжеться?

   >люди, ще спробуйте такі українські пісні написати, як він, та виконувати їх


   той, до кого Ви звертаєтесь - навіки бездарний графоман. Його російськомовні книжки і вірші нікому не цікаві. І він злий, зходить на лайно у своїй злобі і гадить тут. Називається це - компенсація. І він не в змозі ніколи визнати, що є ворогом, найнятим для знищення газети. Дурним маріонеткою.
   і продовжуватиме нюхати ацетонову котячу сечу і те саме продукувати і засилати на форум.
  • 2010.04.02 | Хитрый Карлик

   Re: Редактор «Кримської світлиці» виявився тихим рейдером?

   Так там же одни бездарные кацапские стишки на клятой колониальной мови! Про что вы говорите, какие великие песни? Жил да был черный кот... пардон, попка не умеющий говорить...! Да вы же с глузду съехали и в страстную неделю так лаетесь! Жуть!
 • 2010.04.01 | читатель табличек

  Re: Редактор «Кримської світлиці» виявився тихим рейдером?

  А не заметили какая у автора табличка об тиражах любопытная? В 2007-08 годах дела у "Светлицы" вроде на подъем шли, а в 2009-м - вдруг такой облом. Но ведь насколько известно, именно в 2009 году рулить в Киеве начал этот Сатаренко, при котором и начало все хиреть. Но он же начальник, он виноватым быть не может! Вот и нашли стрелочника - редактора. По моему, в этих киевских дядьков у самих земля под ногами горит, вот и брешут. И табличка эта у них, как и все остальное, наверное - с ушами...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua