МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україноненависники з БЮТу та НУНСу за Табачника (л)

03/31/2010 | Націоналіст
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/014317/

Олег Тягнибок: Тимошенко і Ющенко несуть персональну відповідальність за 25 українофобів у своїх фракціях

"Колишній Президент України Віктор Ющенко та екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко несуть персональну відповідальність за провал голосування Постанови про звільнення Міністра освіти і науки Дмитра Табачника та як мінімум за 25 українофобів у власних фракція", - заявив лідер Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок, коментуючи результати голосування Верховної Ради за зняття міністра освіти та науки України Дмитра Табачника, що відбулося 30 березня 2010 року.

Олег Тягнибок також зазначив: "Голосування у Верховній Раді за зняття Дмитра Табачника засвідчило відсутність у парламенті реальної опозиції українофобським діям нової влади. Хочу нагадати, що у нинішній Верховній Раді до складу так званих опозиційних фракцій БЮТ та НУНС входить номінальна більшість народних депутатів – 227. Як виявилося, майже кожен дев’ятий "опозиціонер" не підтримав проект Постанови за звільнення Табачника (не з’явився на засідання чи не проголосував). Таким чином зрадивши своїх виборців та узаконивши політику українофобії, яку втілює нинішня влада. 25 українофобів – це мільйони зраджених українців, які на минулих виборах віддали свої голоси за Блок Юлії Тимошенко та Політичний колгосп Віктора Ющенка.

Представники олігархічних кланів в чергове розіграли перед українцями спектакль. У цій виставі сьогодні помаранчеві та білосердешні грають роль опозиції, а біло-блакитні – влади. Відбулось щось на зразок гри в піддавки. Псевдо-опозиціонери наполягли на терміновому розгляді питання про Табачника, а влада зрештою на це згодилася, бо результат був відомий наперед. Якби так звані опозиціонери насправді хотіли зняти Табачника, то передусім забезпечили б явку членів своїх фракцій на засідання.

Хоча сумніваюся, що саме це ставила собі за мету нібито парламентська опозиція. Адже і сьогодні опозиційні фракції інтенсивно торгуються про доступ до владного корита. Симптоматично, що постанову про зняття Табачника не підтримав ні №8 у виборчому списку БЮТу Віталій Курило, ні тіньовий віце-прем‘єр-міністр з гуманітарних питань Олесь Доній. Отже комбінація досягла потрібного результату. Псевдоопозиціонери будуть інтенсивно піаритись як вони домагаються зняття Табачника, а влада парламентським шляхом узаконила українофобію і зробила її своєю офіційною політикою. Також показово, що постанову про звільнення Табачника не підтримали партійні колеги Юлії Тимошенко – представники Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" та однопартійці Віктора Ющенка.

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" виступає за негайне і докорінне очищення влади – люстрацію. "Свобода" і надалі усіма доступними методами боротиметься проти українофобії та українофобів і закликає українців приєднатися до лав Національної опозиції. 1 квітня 2010 року "Свобода" закликає усіх українців вийти під стіни Адміністрації Президента та засудити українофобську політику нинішньої влади, систематичні політичні репресії та кримінальні переслідування українських патріотів".

Довідка. Список 25 народних депутатів України – членів фракції Блоку Юлії Тимошенко та фракції Блоку "Наша Україна – Народна Самооборона" (Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз, Європейська партія України, Громадянська партія "ПОРА", Партія захисників Вітчизни), які не підтримали зняття з посади українофоба Дмитра Табачника:

Члени фракції БЮТ, які не підтримали Постанову: Логвиненко О.С. – член партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". Не взяли участі у голосуванні - Зубов В.С. (член партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"), Каплієнко В.В. (член партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"), Курило В.С. (№8 у списку БЮТ на виборах 2007 року, член партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" - ректор Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка), Полунєєв Ю.В. (безпартійний), Савченко І.В. (член партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"), Барвіненко В.Д. (член партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"), Задирко Г.О. (член партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"), Черпіцький О.З. (член партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина").

Фракція Блоку "Наша Україна – Народна Самооборона". Не брали участь у голосуванні - Доній О.С. (віце прем’єр-міністр тіньового уряду з гуманітарних питань, безпартійний). Не прийшли на засідання: Бут Ю.А. (безпартійний), Довгий С.О. (член Народного Союзу "Наша Україна"), Жванія Д.В. (безпартійний), Ключковський Ю.Б. (член Народного Союзу "Наша Україна"), Плющ І.С. (безпартійний), Поляченко В.А. (член Народного Союзу "Наша Україна"), Стець Ю.Я. (безпартійний), Харовський С.Ю. (член політичної партії "Вперед, Україно!"), Шемчук В.В. (безпартійний), Борисов В.Д. (член Народного Союзу "Наша Україна"), Василенко С.В., (безпартійний), Москаль Г.Г. (безпартійний), Омельченко О.О. (безпартійний), Палиця І.П. (безпартійний), Третьяков О.Ю. (член Народного Союзу "Наша Україна").

Прес-служба ВО "Свобода"

Відповіді

  • 2010.03.31 | Любопытный

    Re: Україноненависники з БЮТу та НУНСу за Табачника (л)

    Не понял, що за брехню несе "Свобода" - у верхній частині НРУ є, а у нижній де призвища Народного Руху нема. Пани так не можна!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua