МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Форсированное сближение Украины и России беспокоит Европу

05/17/2010 | Сергей
17 – 18 мая Президент Украины Виктор Янукович и Президент Российской Федерации Дмитрий Медведев встретятся в Киеве для обсуждения вопроса демаркации границы между двумя странами.

Второй визит президента Дмитрия Медведева в Киев начинается в условиях растущей внутренней напряженности на Украине: Виктора Януковича обвиняют в распродаже украинской политической независимости и называют самым пророссийским президентом в новой истории Украины, - пишет французская газета Le Temps.

Статья - http://arhivi.info/news/350.shtml

Відповіді

 • 2010.05.17 | Tatarchuk

  президентів зустрічають активистки-феміністки

  Як говориться в повідомленні FEMEN, протест викликаний побоюваннями, що другий візит Дмитра Медведєва в Україну призведе до більшої політичної і економічної "русифікації" країни.

  "Тоталітарно-патріархальні синдроми Віктора Януковича і його команди, які проявилися одразу ж після президентських виборів", - говориться в повідомленні.
  FEMEN вважає, що зближення України та Росії також несе загрозу інтересам українок, які тільки починають відчувати себе вільними європейськими жінками.

  "Хід розвитку українсько-російських відносин свідчить про те, що Янукович стурбований далеко не свободами українських жінок - він захоплений загарбницькими амбіціями кремлівських чоловіків", - наголошується в повідомленні FEMEN.

  "Експансія Росії загрожує для України не тільки втратою громадянських прав і свобод, а й поверненням радянського домострою. Для українських жінок свобода має аромат французьких парфумів, а не "кирзи". Ми не дамо нашу країну і українок на розтерзання російському ведмедю!" - заявила Ганна Гуцол, лідер жіночого руху FEMEN.
  http://ua.korrespondent.net/ukraine/1076715
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.05.18 | Душегубко

   Re: президентів зустрічають активистки-феміністки

   Ця повiя обслуговує меджлiс?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua