МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Качулу СУД поновив на посаді головного редактора КС (/)

07/09/2010 | Felicidada
#3 за 09.03.2010
СУД ДІЯВ У НАПРЯМКУ ДО СПРАВЕДЛИВОСТІ

КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. СІМФЕРОПОЛЯ ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ ПРО ПОНОВЛЕННЯ ВІКТОРА КАЧУЛИ НА ПОСАДІ ГОЛОВНОГО РЕДАКТОРА «КРИМСЬКОЇ СВІТЛИЦІ»!

8 липня у Київському районному суді м. Сімферополя відбулося судове слухання за позовом звільненого наприкінці 2009 р. з посади головного редактора «Кримської світлиці» Віктора Качули. Нагадаємо, що 28 грудня 2009 р. В. Качула отримав факсом з Києва догану (до речі, першу за його 25-річну журналістську кар’єру) - за нібито систематичне невиконання наказів і розпоряджень керівництва Міністерства культури і туризму України та ДП «Газетно-журнальне видавництво Мінкультури України». А 29 грудня з таким самим формулюванням і також факсом було передано наказ про звільнення В. Качули, який до цього очолював газету більше 9 років.
Представники відповідача – Газетно-журнального видавництва, та третьої сторони – Міністерства культури і туризму України на слухання не з’явилися, але суд визнав можливим проводити розгляд справи без їхньої присутності на підставі наданих документів. В. Качула також попросив долучити до матеріалів справи постанову прокуратури Залізничного району м. Сімферополя, яка після тривалої перевірки відмовила директору Газетно-журнального видавництва В. Сатаренку у порушенні проти В. Качули кримінальної справи у зв’язку з відсутністю у його діях ознак складу злочину. Як заявив на суді В. Качула, цим зверненням до прокуратури, брудними й необґрунтованими звинуваченнями відповідач намагався додатково мотивувати його звільнення, передбачаючи свій програш у суді.
9 липня Київським районним судом м. Сімферополя було прийнято рішення про задоволення позовних вимог Віктора Качули у повному обсязі: скасування дисциплінарного стягнення – догани, скасування наказу про звільнення і поновлення на посаді головного редактора «Кримської світлиці» та виплату компенсації за півроку вимушеного прогулу. Відповідач – Газетно-журнальне видавництво Мінкультури та саме Міністерство культури і туризму України мають право у 10-денний термін оскаржити це рішення в Апеляційному суді. Отже, чи скористаються вони цим правом, чи отримає «Кримська світлиця» шанс відродити свій попередній формат і зміст, чого вже півроку добиваються разом з В. Качулою її постійні давні читачі – покаже час…

"Кримська Свiтлиця" > #3 за 09.03.2010 > Тема "З перших уст"
Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8396
http://ukrslovo.blogspot.com/2010/07/blog-post_09.html

Відповіді

 • 2010.07.09 | Вісім інвалідів

  Так і напишемо!

  Коли поновиця хвормат "Кримської Качулиці" на тувалетному папері, треба буде кілька нумерів присвятити спростуванню всіх статей, написаних Пілунським та Татарчуком. А також зворотноьму перекладу на українську всіх їхніх російсько-татарських перекладів. А також перепублікації в чорно-білому кольорі всіх зроблених ними фоток. Лише тоді нам, вісьмом інвалідам, сподобаєця. А інакше - гівно. Так і напишемо: гівно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.07.09 | Без придури и дури

   Предлагаю бесплатное лечение

   Дурачка в себе выключить - это необходимое условие для лечения.
   Сможете ли Вы сделать этот трудный первый шаг?
   Или так и останетесь на низшей ступени инвалида-гидроцефала?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.07.09 | Вісім інвалідів

    уйдітє

    Без придури и дури пише:
    > Дурачка в себе выключить - это необходимое условие для лечения.
    > Сможете ли Вы сделать этот трудный первый шаг?
    > Или так и останетесь на низшей ступени инвалида-гидроцефала?

    Ви тролль і провокатор. Ви питаєтесь увєсті актуальний разговор о судьбах газети в медіцинскоє балото. Ви дотриндітесь, що ми і про вас напишем шонібудь неприятноє. Наприклад, "гівно". Уйдітє, пока ми єщо нє напісалі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.07.09 | Без придури и дури

     Приходится иногда разговаривать и с придурошными.

     Вы в балоте находитесь уже давно. Как только вас признали гидроцефалами. Всех восьмерых. Ваши надписи на заборе ничего изменить не смогут. Вы лузер. Как Ющенко.
     И шутки ваши глупы. Они разумными и быть-то не могут.

     Или лечитесь? Или остаетесь на низшей ступени развития подобно Шарикову.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.07.09 | Вісім інвалідів

      На замовлення слухача

      Ви мазохіст та копрофіл.
      Вас попередили, що за певних умов вас назовуть гівном, і ви радо скористалися такою можливостю.
      Тож, на замовлення слухача, виконуємо його бажання: ВИ - ГІВНО.
      На добраніч.
     • 2010.07.10 | Ассенизатор

      МОД: на форуме творится хуйняCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua