МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Щось ми давно вже не обговорювали

09/29/2010 | Калмоча
Щось ми давно вже не обговорювали справи української громади Криму.
Давайте подискутуємо про Пилунського чи Качулу???

Відповіді

 • 2010.09.29 | ДІДУШКО

  Re: Щось ми давно вже не обговорювали

  Калмоча пише:
  > Щось ми давно вже не обговорювали справи української громади Криму.
  > Давайте подискутуємо про Пилунського чи Качулу???

  Цікаво? Цікаво?

  Почитаємо, занотуємо до кондуїту.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.09.29 | Кал-Моча

   Вау!!!

   > Цікаво
   Вау... Сам ДИДУШКО зацикавился!
   Это не к добру!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.09.29 | Читатель

    Re: Вау!!!

    Чего уж там прятаться под ником, Назовись, Сранная Жопа, своим именем.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.09.29 | Експерт

     Єдиний засіб проти Пілунського - армія Павліва (л)

     Читатель пише:
     > Чего уж там прятаться под ником, Назовись, Сранная Жопа, своим именем.

     Експертний Центр імені Раїса Бабаяна працює цілодобово без вихідних та перерви на обід.

     До історії Питання:

     Зазначена тема свого часу активно тут обговорювалася:

     http://www2.maidanua.org/news/download_thread.php3?bn=maidan_krym&thread=1179657567&trs=-1

     Єдиний засіб проти Пілунського - армія Павліва

     А до чого тут інваліди зі смолоскипами?

     Сталевий Птах пише:
     > А если эксперты будут продолжать настаивать на своем, то будет организовано факельное шествие восьми шеренг по восемь инвалидов, которые придут в экспертный центр в полпятого ночи, оторвут от интернета, осветят свои корявые лица пылающими факелами и хрипло назовут свои имена. Поэтому лучше не шутить с расспросами. Я ж знаю, о чем говорю. Эксперт, поверьте Эксперту на слово!     От посидів подумав і геть нічого не второпаю.
     Навіть прочитав главу із "Моєї боротьби", яку вивісив тут якийсь Скажений. Дійсно там один раз згадується вісімка кульгавих, але, як я зрозумів, - це така метафора. А тут пряма погроза вивести шістдесят чотири інваліда зі смолоскипами та влаштувати вночі погром якогось експертного центру.
     В чому справа? Чому так хвилюються інваліди? Чому ніхто прямо не скаже в чому власне проблема. Весь час якісь не зрозумілі нятяки. Їй-бо хоч кидай все та їдь розбиратися.
     Як я зрозумів п. Павлів керує якоюсь організацією інвалідів, яка має розкручений на місцевому рівні бренд "НАРОДНА РАДА" (в Києві ніколи не чули про таку організацію). І ось Пілунський вирішив створити якусь іншу організацію з такою самою назвою щоб перетягти на себе спонсорів.
     І до чого тут якийсь експертний центр, це що офіс Пілунського? А експерти це його працівники? Але чому про це прямо не сказати? І, взагалі, якщо це так, то чому б Павліву просто не звернутися до суду. Справа на сто відсотків виграшна. Чи він боїться, що Пілунський як депутат натисне на суддів. Так про це теж треба прямо сказати.
     Але навіть в цьому випадку не зрозуміло, до чого тут українські класи, які колись створювали Польченко із Петровою. Вони що те ж інваліди?
     І до чого тут прапор, який зараз лежить в музеї. Його теж піднімали інваліди, якими керує Павлів? А присягу на вірність Україні, що тільки інваліди у Криму свого часу складали? Невже все в Криму обертається навколо організації інвалідів на чолі із Павлівим. Якщо це так то дійсно декілька десятків роззлючених інвалідів зі смолоскипами та милицями можуть розтрощити офіс Пілунського. Але чому про таку потужну організацію інвалідів на чолі із Павлівим та про нього самого ніколи не повідомляли засоби масової інформації? Вона, що напів-підпільна? Може це дах для мафії?
     Але ж озброений смолоскипами напад на офіс Пілунського - це відкритий кримінал, навіть моторошно стає. Невже не можна справу все ж таки розв'язати через суд.
     І чому всі говорять якимось натяками. Невже Пілунський всіх так залякав, що ніхто не може прямо все розповісти. Танюша вперто натякала на два океани, які торчали від Пілунського. Якісь темні персонажі щось натякали на гідронавтське минуле Пілунського. Ще хтось написав про якусь радіорубку. Де вона була та радіорубка? Так хто все-таки Пілунський - гідронавт чи радист? Павлів написав про якісь наклепи Пілунського Президенту на нього. Якщо були наклепи, то чого Павлів не подав тоді на Пілунського до суду? Взагалі якась суцілька маячня.
     Може все таки панове Пілунський та Павлів розкажуть детальніше в чому між ними суперечка та зупинять інвалідів зі смолоскипами.
     І, нарешті, не зрозуміло до чого тут Гануся, що вже розлила олію, про яку наприкінці написав Скажений із явною, але не зрозумілою мені, погрозою, і про яку виставу йде мова? Гануся теж працює у Пілунського? Чи може у Павліва? Вона, що режисер? І де вона розлила олію? Може на сходах офісу Пілунського щоб інвалідам важче було зайти в середину. Але ж це не допоможе, а тільки ще більше роззлютить інвалідів.
     Панове Пілунський і Павлів будьте так ласкаві поясніть, що там у вас у Криму відбувається. І чому радіо та телебачення нічого не кажуть про можливі масові заворушення у Криму - як-то марш інвалідів зі смолокипами до якогось експертного центру?
     Може дійсно варто запросити Скоропадського принаймні як посередника між Павлівим та Пілунським?

     Чекаю із вдячністю пояснень від панів Павліва та Пілунського і усіх, хто може щось зрозуміле повідомите

     Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти

     20-05-2007 14:24, Литературовед
     Разгадка тайны инвалидов!!!

     Вообще, насколько я понимаю эту тему инвалидов, это чей-то стеб над Народной Радой Пилунского. Тем более что в связи с инвалидами часто упоминается Каганец.
     Каганец - известный автор неорасистской "эзотерическо-патриотической" теории "Четвертого перехода". Его приверженцы нередки среди украинских ультрарадикалов. Кажется, поклонники Каганца есть и в Народной Раде, хотя точно не знаю. "Инвалиды и гладиатор" - это парафраз цитаты из Гитлера, где тот утверждает, что "пять инвалидов в сумме не дадут одного гладиатора".
     Насколько я понимаю, "восемь инвалидов" - это чья-то насмешливая характеристика Рады, которая чрезвычайно патриотична, но немногочисленна и уже в силу этого малодееспособна. Факельное шествие - характерная черта ультрапатриотов.
     Какова связь этих инвалидов с "регби" и с Якубовым - для меня остается загадкой. Насколько мне известно, Рада вообще не имеет никаких дел на том фронте.
     Теперь остается гадать, чья это шутка. Учитывая, что основной огонь критики в сторону Рады исходил от Павлива - то возможно, что стебная метафора пришла из того же источника. Либо еще откуда-то: в Крыму не так мало украинских деятелей, недовольных главенством в ней Пилунского, оставшихся за бортом Рады и имеющих к ней претензии."

     Вивчайте матчастину!
    • 2010.09.29 | Кал-Моча

     Ну хорошо

     Читатель пише:
     > Назовись, Сранная Жопа, своим именем.
     Ну хорошо я назовусь. Хотя мой ник не "Сранная Жоппа", а "Кал-Моча". Меня зовут Раис Бабаян. У меня есть экспертный центр.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.09.30 | Вежливый прохожий

      Вежливый вопрос

      Кал-Моча пише:
      > Меня зовут Раис Бабаян.
      Уважаемый Раис Бабаян, скажите пожалуста, это не Вас ли я случайно встретил и сфотографировал сегодня вечером на прогулке?
 • 2010.09.29 | Експерт

  Re: Щось ми давно вже не обговорювали

  Калмоча пише:
  > Щось ми давно вже не обговорювали справи української громади Криму.
  > Давайте подискутуємо про Пилунського чи Качулу???

  Експертний Центр імені Раїса Бабаяна уважно відстежує усе, що відбувається в українській громаді Криму.
  Ми все ретельно аналізуємо, пропускаємо через найсучаснішу апаратуру та обчислювальні присторої сьомого покоління.

  P.S. Наш Експертний Центр імені Раїса Бабаяна працює цілодобово без вихідних та перерви на обід.
 • 2010.09.30 | Брезгливый

  Уютно ЗДЕСЬ живется ГОВНОМЁТАМ...

  Уютно ЗДЕСЬ живется ГОВНОМЁТАМ...
  и модератор мил, хоть и картав.
  майдан не тот - залит говном по уши.
  конюшней засранной он мудаками стал.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua