МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Если ты не член регионов - увольняйся!

03/06/2012 | Слава Богу, не москаль!
Кожна школа Тернопільщини “жертвує” по 5 вчителів в лави ПР?
06/03/2012 0
Депутат облради Степан Барна сьогодні на сесії обласної ради озвучив лист, який йому надіслала старший редактор відділу новин всеукраїнської газети «Експрес» Ольга Поліщук стосовно фактів примушування тернопільських вчителів вступати до лав Партії регіонів.

За вказівкою начальника обласного управління освіти Івана Запорожана, заяви на вступ у партію, окрім директора школи, має написати ще й конкретна кількість вчителів.

– Це завдання абсолютно не стосується навчального процесу. Більше того, це завдання звучало так: усе шкільне керівництво має написати заяви на вступ до Партії регіонів. Крім того, з кожної школи в партію має вступити ще п’ятеро вчителів. Заяви можна писати дві: або на вступ до партії, або на звільнення з роботи. Освітяни також повідомляють, що їх щотижня викликають на килим і в грубій формі пояснюють, що з ними буде, якщо вони не напишуть заяви. Називати свої прізвища люди побоялися, – повідомив Степан Барна.

Допоки вчинятиметься «наруга» над освітянами, депутат мав намір запитати у голови облдержадміністрації і, у той же час, керівника обласної організації Партії регіонів Валентина Хоптяна. Як ми повідомляли, губернатор сьогодні нарешті з’явився на сесії, але після свого виступу поспішив залишити зал.

– Тут мав би бути присутнім заступник з гуманітарних питань Петро Гоч, який їздить по сесіях районних рад і знімає представників опозиції, то з голови райради, то із заступників, то з інших посад. То я б хотів, щоб він краще займався питаннями не політики, а гуманітарного розвитку, – порадив Степан Барна.

Викладені вище факти головуючий на сесії порекомендував депутату оформити у депутатське звернення, а представникам правоохоронних органів – перевірити дану інформацію.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua