МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Уже и Енакиево ПРОТИВ януковича!!!

03/06/2012 | Территория без Януковича, присоединяйтесь!
Януковичу дали "красную карточку" в его родном Енакиеве
Вторник, 06 марта 2012, 22:05
Версия для печати
Комментарии
1

Перед зданием Енакиевского горсовета 6 марта около 30 человек провели акцию "Красная карточка Януковичу".

Как сообщает "Остров", молодые люди возрастом до 25 лет держали плакаты "Дороги не только там, где едет президент", "Где контрактная армия к 2011 году?", "Где ипотека под 7% годовых?", а также красные бумажные листки, символизирующие футбольные красные карточки.

Участники акции по очереди передавали друг другу мегафон, в который говорили, за что показывают красную карточку президенту Януковичу.

В адрес президента звучали обвинения в коррупции и сдаче национальных интересов.

Координатор акции Александр Безнис рассказал, что в мэрии Енакиева ему предложили перенести акцию на другой день, однако митингующие решили провести акцию именно 6 марта.

Некоторое время участники акции скандировали речевки, после чего скотчем прикрепили символическую красную карточку к зданию горсовета.

Митинг проходил без политической символики. Организатором акции выступила активная молодежь Донецка и Енакиева.

Відповіді

 • 2012.03.07 | это круто

  Re: Уже и Енакиево ПРОТИВ януковича!!!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2012.03.14 | Алекс....

   результаты покращення

   2012-03-13 15:36:29
   За межею бідності в Україні проживає 80% населення
   Згідно зі щорічною доповіддю правозахисних організацій "Права людини в Україні 2011", чверть населення України вважає себе бідними.

   Про це повідомив голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров.

   "За останні 2 роки ми змушені констатувати, що права людини не є пріоритетом сьогоднішньої влади", - підкреслив він і додав, що за ці роки експерти зазначають в Україні істотне погіршення стану прав людини і основних свобод.

   Експерти зазначили три основні небезпечні тенденції, що виникли в цій сфері в минулому році: падіння рівня життя і зростання бідності серед українців, політичні переслідування опозиції і громадських рухів, а також "знищення" незалежності суду.

   Захаров зазначив, що згідно зі стандартами ООН, за межею бідності в Україні проживає 80% населення. При цьому, згідно з дослідженнями, бідними вважає себе одна четверта частина населення країни.

   Автори доповіді стверджують, що замість того, щоб переглянути свою політику, не вдаватися до силових дій проти учасників акцій протестів в країні і перейти до діалогу, влада намагається їх залякати, використовуючи правоохоронні органи - МВС, СБУ і прокуратуру.

   За словами правозахисників, тенденція використання державою правоохоронних органів як інструменту для політичних переслідувань своїх опонентів є дуже загрозливою для прав людини і може привести до репресій в країні.

   Іншою негативною тенденцією в Україні автори доповіді назвали неповагу до правосуддя. Вони стверджують, що це призводить до випадкового кримінального переслідування і потрапляння суддів під контроль органів прокуратури, виконавчої влади та місцевого самоврядування. Так, "наругою над правосуддям" автори доповіді назвали судові процеси проти колишніх урядових чиновників.

   За матеріалами УНІАН .


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua