МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міжнародний центр водних проблем

11/05/2006 | Vic
http://www.golosiyiv.kiev.ua/green.php?id=15
> ми розмовляємо з академіком, професором, директором Інституту колоїдної хімії і хімії води Національної академії наук України Владиславом ГОНЧАРУКОМ.

> У своєму інституті я створив новий напрямок — біотестування води. Організм людини, як відомо, має досить могутню імунну систему, і коли невеликі кількості шкідливих (чи навіть отруйних) речовин потрапляють у воду, вони можуть і не викликати негайної реакції. Це потім будуть думати, від чого ж та людина померла. З’їла щось не те абощо. І тільки наші клітини реагують відразу. А біотестування ми і проводимо саме на клітинному рівні — якщо у воді наявні будь-які токсиканти, це абсолютно чітко видно по змінах у розвитку клітини: у дистильованій воді вони всі гинуть.

> Професіоналів з води у світі дуже мало. Особливість нашого інституту якраз у тому, що у нас вони є — в усіх галузях водопідготовки, ми володіємо абсолютно усіма відомими методами водопідготовки. Нещодавно на базі нашого інституту створено Міжнародний центр водних проблем, генеральним директором якого обрали мене. Це світове визнання наших робіт і нашого лідерства.

Колеги, шукаю інформацію про діяльність цього Міжнародного центру, посилання або лінк ?

Відповіді

  • 2006.11.09 | 08.11.2006

    Японец создал водяную батарейку

    Японский изобретатель разработал устройство, которое он назвал следующим поколением экологически чистых источников питания. Дело в том, что батарейки, изготовленные им, работают на воде.

    Сузуми Сузуки, президент токийской компании TSC, производителя строительных материалов, сумел создать модель, вырабатывающую электрические ток такой же мощности, что стандартная марганцевая диоксидная батарейка.

    По словам изобретателя, новые батарейки окажутся дешевыми в производстве и могут быть использованы несколько раз.

    http://www.obozrevatel.com.ua/news/2006/11/8/144049.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".