Яка "офіційна" наука пояснює утворення світу, Землі, тварин,
07/04/2002 | Карло
рослин, людини. Чи які науки? Космогонія чи що? Чи написано у цій науці, що Землю, зірки, космічний простор з його галактиками створив Бог чи ні? До речі тут же теж повинен бути релігійний нейтралітет?
Відповіді
2002.07.04 | Anatoliy
Re: Яка "офіційна" наука пояснює утворення світу, Землі, тварин,
Пане Карпо!Якщо Ви займаєтеся самоосвітою на цьому форумі, це одне.
Якщо Ви просто ставите питання і більш нічого, це друге.
Якщо Ви просто декого провокуєте- це третє.
Так от, якщо від Вас буде тільки перше, друге і третє, то трохи згодом Вам перестануть відповідати. Спитаєте чому? А тому, що це форум, а не клуб Де, Що, Коли? Вам треба спілкуватися на ньому, викладати свої особисті думки, давати посилання на першоджерела.
Отже, СПІЛКУЙТЕСЯ!!
З повагою, Анатолій
2002.07.05 | Карло
Це просто така метода
у якій дійсно може щось є від провокації. Вичитав, що приблизно так вів розмову Сократ. Співрозмовник відповідав йому так, а потім Сократ через низку питань підводив його до зворотньої відповіді, що неабияк дивувало співрозмовника. Хоч це і не був софізм на думку Сократа та інших, бо Сократ шукав не перемоги у розмові будь-якими засобами, як софісти, а істину. Інша річ, що я далеко не Сократ, а Пінчук не простий хлопчина. До речі у нас з ним старі рахунки :-) Хочу оце купити "Діалоги" Платона про Сократа. А щодо наук, чи це космогонія чи це космологія, але поки жодна, здається не пише, що галактики та усе інше створив Бог. А чому, це якось дивно? І я хочу звідси дещо витягнути таке атеїстичне, не знаю чи вийде...2002.07.05 | Anatoliy
Re: Це просто така метода
А я гадаю, що Ви просто працюєте на модераторів. При цьому, як я гадаю, у Вас стоїть завдання закидати християнськими темами форум і, таким чином, відкинути всі інші нехристиянські позиції на другу чи третю сторінку, щоби їх поступово забули.Приклад- Мері зпровокувала питання про назву Україна і це питання мусувалося на форумі щодо країни, краю тощо, доти, доки не з"явилося
сакральне роз"яснення. Зразу ж воно стало не цікаве, тому що пояснення було не християнське і не балаболне. Закордонні модератори, виховані на так званій християнській моралі, нажаль іншого не знають і, я гадаю, вже не узнають. Їм можна поспівчувати, тому що зірвана квітка, в якій би воді не стояла, все одно зав"яне. Шкода, але Ви працюєте саме на такі позиції.
З повагою, Анатолій
2002.07.06 | Карло
Чесно кажучи, я дійсно не сприймав всерйоз нехристиянські вченн
Бо у білому світі таки домінують християнство чи принаймні іудаїзм. Індійські релігії на жаль дуже сильно асоціюються у нас з тоталітарними та різними шахрайськими сектами такими як Аум Сінрікё. Хоч я розумію, що яку книгу першою почнеш читати на дозвіллі, та має більше шансів тебе одурманити чи втягнути - буде це біблія чи веди. Бо все таки я залишаюсь невіруючим атеїстом і вважаю, що людині не на кого сподіватись окрім на себе. Більш того, і Пінчук погодився, що біблія не має ніякого практичного значення у науках, практичній діяльності людини. Також якщо навіть винзнати "старшинство" вед, це також однаково нічого не дасть нам для пізнання світу.2002.07.04 | Гура
Космология (-)
2002.07.05 | Горицвіт
Re: Яка "офіційна" наука пояснює утворення світу, Землі, тварин,
Карло писав(ла):> рослин, людини. Чи які науки? Космогонія чи що? Чи написано у цій науці, що Землю, зірки, космічний простор з його галактиками створив Бог чи ні? До речі тут же теж повинен бути релігійний нейтралітет?
У природничих науках нема поняття "бог".
Бог фігурує в соціології, психології, філософії.
На жаль, науки про людину ще не стали по-справжньому природничими науками, а філософія навіть не є наукою.
2002.07.05 | Карло
Філософія - не наука. Як же так?
А що ж ми вчили два чи три роки? Це наука про найбільш загальні властивості природи.2002.07.06 | Георгій Пінчук
Re: Філософія - не наука. Як же так?
Американська "World Book Encyclopedia" визначає філософію так: "Philosophy is a study that seeks to understand the mysteries of existence and reality. It tries to discover the nature of truth and knowledge and to find what is of basic value and importance in life. It also examines the relationships between humanity and nature and between the individual and society. Philosophy arises out of wonder, curiosity, and the desire to know and understand. Philosophy is thus a form of inquiry - a process of analysis, criticism, interpretation, and speculation." ("Філософія - це вчення, яке має за мету зрозуміти таємниці існування і реальності. Воно намагається відкрити природу правди і знання, а також знайти, що є принципово цінним і важливим у житті. Воно також вивчає стосунки між людством і природою, і між індивідом і суспільством. Філософія виникає на підгрунті допитливості, цікавості, і бажання пізнати та зрозуміти. Філософія, таким чином, є формою розпитування, процесом аналізу, критики, інтерпретацій і пропозицій.")